Şimdi Ara

Parafly Puanlar Seyahat Hattında 5 Kat Değerli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
71
Cevap
12
Favori
8.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 38
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Favoriye Eklediklerim 12
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ssarikay (5 mesaj) ms365 (5 mesaj) Stereo Palma (4 mesaj) uyaran (4 mesaj) kampanyasever (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (38 mesaj) Mobil (17 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (7 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Parafly Puanlar Seyahat Hattında 5 Kat Değerli
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    143 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Koronadan dolayı sırf kampanya var diye hadi bir Antep yapalım diyen çıkmaz sanırım. Ama çeşitli sebeplerle uçak seyahatı yapmak zorunda olanlar için çok iyi fırsat. Covid dolayısıyla havacılık sektörünü desteklemek amaçlı bir kampanya gibi görünüyor. Son dönemlerde yaptığı puan kampanyalarını da düşünürsek oldukça cazip. Avans puan kullanımında da geçerli.

Biletleme : 1 Kasım- 31 Aralık 2020

Seyahat : Sınırlama yok.

ParafParalarınız Seyahat Hattı ve Paraflytravel.com da 5 Kat Daha Değerli !

• Kampanya sadece 1 Kasım 2020-31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir, bu tarihleri arasında yapılan işlemleri kapsar, 01 Kasım öncesinde yapılan rezervasyonları kapsamamaktadır.
    • Parafly ile yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerden kazandığınız ParafPara’larınızı Parafly Seyahat Hattı ve paraflytravel.com sitesinden ile alacağınız yurt içi yurt dışı uçak bileti, otel rezervasyonu, cruise, araç kiralama ve transfer hizmetlerinde 5 kat daha değerli kullanabilirsiniz. ParafParanızın yetmemesi durumunda Avans ParafPara kullanarak da işleminizi gerçekletirebilirsiniz.

https://www.parafly.com.tr/22968-parafparalariniz_seyahat_hatti_ve_paraflytravelcom_da_5_kat_daha_degerli_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi az_tek -- 2 Kasım 2020; 12:56:11 >

• paraflytravel sitesinden de uçak bileti baktığınızda artık x2 olarak hesaplıyor. harbiden erken bitirmişler. şaka gibi. insanlar plan program yapıyor 2-3 gün sonra biletini alırım diye düşünüyor 31.12.2020 gözüken kampanya kasımda ayı sonunda erkenden bitiriliyor.  

Kartı kötüye kullananlar yüzünden , bu kampanya da son buldu . Kesinlikle artık soyad kuralı gelmesi gerekir , bu şekilde olmazsa çok daha bu adamların eline prim verilir

Bilet alaydık da 5 katını ödemeye razıydık.

Bende puan toplayım diye alışveriş kastım. Nede olsa yılbaşına kadar sürem var diye. Allah cezanızı versin! Keriz silkeleme operasyonu resmen.

Hatta giyim kampanyasında 282 tl eksiğim vardı Togo.com.tr'den bot aldım son gün puan almak için. (Herhangi bir siteden almadım ki sektör bilgisi tutmaz diye) Giyim sayılmadı puan da alamadım.

Kendimi aptal yerine konmuş hissediyorum şu anda. Hadise bu anlattıklarım düşünülürse tüketici hakları alanında değil ceza mahkemesi konusudur. 

devlet bankası olduğu için itibara çokta önem verdiklerini düşünmüyorum. müşteriye hiç önem vermiyorlar ki devlet bankaları arasında bence en iyisidir halkbank, gerisini siz düşünün. kredi kartı aidatını alamadığım tek banka Halkbankasıdır.
  • Uzaklaştırılmış 12 gün cezanın, 11 gün 6 saat 51 dakika kadarı kaldı.
    Efsane geri döndü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurmay Yarbay
    2586 Mesaj
    Teşekkürler.

|
    |
  • Yüzbaşı
    602 Mesaj
    Çok iyi haber tam da bilet alacaktım 2 kat değerliden 5 kata çıktı. Puanlar cepte kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj
    Parafly da almak istediğim uçak bileti 150 lira. Yani bu durumda ne kadar paraf puan kullanmak gerekiyor.

• Kurmay Yarbay
    2586 Mesaj

Hocam kampanya açıklamasına göre 30 TL Parafpara yetecektir.

|
    |
    Stereo Palma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    143 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

Bu mesaj silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi az_tek -- 2 Kasım 2020; 13:34:5 >
    |
    |

• Yarbay
    5699 Mesaj
    pegasus kodlarını alınabilir fiyattan aldıktan sonra en mantıklısı şu anda cips kampanyası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8003 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: uyaran

Efsane geri döndü
    puanlarla uçtuğun her mil, bir kırbaç olarak dönecektir sana. uyaran üstad böyle yaparsa, cemaat ne yapmazki.

• Uzaklaştırılmış 12 gün cezanın, 11 gün 6 saat 51 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

puanlarla uçtuğun her mil, bir kırbaç olarak dönecektir sana. uyaran üstad böyle yaparsa, cemaat ne yapmazki.

Alıntıları Göster
    Gideyim bmw kiralayayım

|
    |
  • Çavuş
    70 Mesaj
    Örnek alınacak bir kampanya...

|
    |
  • Binbaşı
    1290 Mesaj
    2000 puan vardı , iyi oldu

|
    |
  • Çavuş
    55 Mesaj
    Arkadaslar 1 yil icinde avastan cikamazsaniz 5x ile geri alinacagi detayini kacirmayin.

• Teğmen
    138 Mesaj
    Paraflytravel.com da avans puan kullanmadan islem yapiyo bana suan.. Avans puani kullanamadim

Halk Parafly seyahat hattini arayinca 315 avans pusn hakkiniz var dedi.

???

Paraflytravel.com da ayni sorunu yasayan var mi

• Binbaşı
    1297 Mesaj
    Satan varsa puan alınır

|
    |
  • Er
    13 Mesaj

Ben sabah denemiştim. bilet tutarı ne kadarsa puandan da direkt o kadar düşüyordu. 5 kat değerli değil bire bir oluyor yani. Ben de bir yanlislik var diye almadim. Seyahat hattı web sitesi üzerinden 5 kat değerli kullanarak işlem yapan oldu mu acaba?

|
    |
    nabiaga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    67 Mesaj

Aksam babam için bilet aldım 250 TL için 50 parafpara kesti yani 5 kat teyit edildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi getbusy06 -- 3 Kasım 2020; 0:24:3 >
    |
    |
    Meier45999 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    13 Mesaj

Çok teşekkürler hocam.

|
    |
    getbusy06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
konkasör
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.