Şimdi Ara

PARAFLY-PARAF KART HER YER LOUNGE (HYL) GEÇERLİ YERLER LİSTESİ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
31
Favori
36.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sabiha Gökçen Gidiş kahve dünyası ertesi gün sorunsuz bir şekilde iade yansıdı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar HYL kurallarında değişiklik mi oldu acaba? Geçen sabiha gökçen gidiş kahve dünyası karşısı kontrol öncesi burger king harcamam sizin kontrol öncesi imiş diye geçmedi. artık kontrolden sonra mı geçiyor acaba? teşekkürler...
  • Hocam kontrol oncesi ne demek polis kontrolunu gectikten sonra kastediliyorsa istanbul ankara disinda alisveris imkanimi var...

• Yurtdisindayim. Mesaj atiyorum. Basarisiz diyor. Hyl gununde turkiye de iken mesaj atsak gecerli olurmu acaba

• Aynı gün mesaj atabilirsiniz. Onay mesajı geldikten sonra (ki hemen geliyor) hyl den faydalanabilirsiniz.

• Harcama ile en yuksek puani veren siteler hangileri?

Özellikle katsayisi 0,5 uzeri olanlar.

• Atatürk Havalimanı iç hatlar gidiş de Kantin geçerli. Bta'ya bağlı.
    Önce yansımadı, söz sizde kısmından yazdım 2 gün içinde olumlu sonuçlandı yansıtıldı.
  • crazydentist kullanıcısına yanıt
    16 haneli kart numaranı ve seyahat tarihlerini SAGLIK@halksigorta.com.tr ye mail atınca yolluyorlar sigortayı geç oldu ama biraz umarım işine yarar @crazydentist

• Esenboğada iç hatlarda nerede geçerli?
  • Ahl de iç hatlar bilet kontrolü sonrası burgerking ve sbarroda geçiyor. Başka hiçbiryerde otomatik düşmüyor.

Tadında anadolu simit dünyası mado kantin bunların hiçbirinde otomatik düşmüyor.

Sabihada burger king ve gelen katında ki kahve dünyasında otomatik düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sparkie

Ahl de iç hatlar bilet kontrolü sonrası burgerking ve sbarroda geçiyor. Başka hiçbiryerde otomatik düşmüyor.

Tadında anadolu simit dünyası mado kantin bunların hiçbirinde otomatik düşmüyor.

Sabihada burger king ve gelen katında ki kahve dünyasında otomatik düşüyor.

Hocam Sabiha gökçen gelen katındak, alışverişi ne zaman yaptınız acaba. Ben gidiş tarafındaki kahve dünyasından almayı düşünüyordum ama kesin geçerli olacak ise gelen katınada inebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: az_tek

Atatürk Havalimanı iç hatlar gidiş de Kantin geçerli. Bta'ya bağlı.
    Önce yansımadı, söz sizde kısmından yazdım 2 gün içinde olumlu sonuçlandı yansıtıldı.

ahl iç hatlar gidiş bilet kontrol sonrası Tadında Anadolu direk düştü.
  • Arkadaşlar Ankara Esenboğa'da Tadında Anadolu ve Cakes&Bakes'de indirim düştü bikaç gün içinde..
    İzmir Adnan Menderes'te de Cakes&Bakes'te indirim düştü.
    Kafanızda soru işareti varsa su vs. ucuz bir şey alıp halkbank dialogu arayın, zaten platin kart olduğu için hemen açıyorlar telefonu, şu şu işlem kampanyaya dahil edilmiş mi diye sorun, geçerli derlerse alışverişe devam edin, o şekilde yaptım sıkıntı olmadı..
  • Sürekli değişen kampanya koşullarıyla HYL'den normal şekilde yararlanmak deveye hendek atlatmaktan zor hale geldi. Tebrik ederim Halk Bankası, bankadan da karttan da soğuttun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krombacher -- 14 Temmuz 2015; 0:08:42 >
  • Sabiha gökçen Gidiş katı popeyes karşısındaki Kahve Dünyası indirimi yansıdı. Bilginize..
  • Ankara Esenboğa İç Hatlarda son kontrol sonrasındaki Tadında Anadolu'da iade yansıdı.

Yalnız, bilmeyen arkadaşlar için tekrar bilgilendirmiş olayım: Bileti gidiş-dönüş tek seferde kestirirseniz, hem gidiş hem dönüşte iadeden yararlanamıyorsunuz. Hem gidişte hem dönüşte yararlanmak istiyorsanız (bilet bedeli farklarını kontrol etmek kaydıyla) biletinizi ayrı ayrı kestirmeniz gerekiyor. Ben yaptırmadım, fırsatı kaçırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkelios -- 15 Ağustos 2015; 14:23:33 >
  • sabiha Gökçen giden yolcu SBARRO indirim otomatik yansıdı..

• Sabiha gökçen gelen yolcu katı KAHVE DÜNYASI indirim yansıdı
  • daydreamer48 D kullanıcısına yanıt
    Ben de restro kullandım ve iade aldım. Kayıt açtırdınız mı?

• Malatya havalimanında geçerli işyeri var mı arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.