Şimdi Ara

PARAFLY-PARAF KART HER YER LOUNGE (HYL) GEÇERLİ YERLER LİSTESİ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
31
Favori
36.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • suan hyl kamp. sartlarinda paraf posundan gecen restoran harcamalari demiyor.. sadece restoran harcamasi diyor...
    yani paraf uye isyeri ve paraf posu olmasa da restoran olsa yeter yani 25 tl iade icin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabiaga -- 2 Nisan 2016; 0:58:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edit edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obama_TR -- 9 Mart 2016; 14:27:22 >
  • İzmir Adnan Menderes İç Hatlar Gidişte Tadında Anadolu YKB posu geçerli.
  • Atatürk Havalimanı Lounge için ŞARTLAR DEĞİŞMİŞ ve her ay ekstrede belli bir harcama zorunluluğu getirilmiş;

*1 Nisan 2016 tarihinden itibaren bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimizin Son ekstresindeki alışveriş bakiyesi, Parafly için 1.500 TL ve üzeri; Parafly Platinum ve Paraf Platinum için 2.500 TL ve üzeri olması gerekmektedir.
  • edit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabiaga -- 2 Nisan 2016; 0:59:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

Atatürk Havalimanı Lounge için ŞARTLAR DEĞİŞMİŞ ve her ay ekstrede belli bir harcama zorunluluğu getirilmiş;

*1 Nisan 2016 tarihinden itibaren bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimizin Son ekstresindeki alışveriş bakiyesi, Parafly için 1.500 TL ve üzeri; Parafly Platinum ve Paraf Platinum için 2.500 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

yılda 2 kere lounge yapıyorduk oda uçmuş kartın limiti zaten 1 milyar nasıl yapılacaksa o kadar harcama
  • Hyl gununde dominos gecerli olur mu.

• pos`dan islem yapildiktan sonra telefona mesaj gelir mi indirim kazanimina dair.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi propesyonel -- 18 Eylül 2016; 13:35:53 >
  • Her Yer Lounge Kampanyası Havalimanı Dışındada Geçiyormu? Net Bilgi Verebilecek Varsa Sevinirim.
    Veya Antalya Havalimanında Güncel Yerler Neresi. ?
  • Dalaman havaalani subway'de gecerli

• Edit: Uyarı uzerine icerik silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi propesyonel -- 18 Eylül 2016; 13:34:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

Edit: Uyarı uzerine icerik silindi
    .............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_trabzon -- 17 Eylül 2016; 23:27:16 >
  • lounge harcamasında deneyen var mı bunu? parayla girilen lounge'ları denesek 25 tl indirim düşer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

lounge harcamasında deneyen var mı bunu? parayla girilen lounge'ları denesek 25 tl indirim düşer mi?

Düşmüyor hocam

• nabiaga kullanıcısına yanıt
    Hocam siz baska yerde yani paraf posu olmayan yerde denediniz mi simdi ona gore baska yerden bisey alacagim

• Mrb esenbogada cakes&bakes de, gaziantep havalaninda gulluoglunda paraf her yer lounge indirimi yansidi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Sabiha Gökçen ic hatlar kontrol noktasindan sonraki teras katta olan Starbucks dan alışveriş yaptim. İndirim olmadi. Şimdi app’den şikayette bulundum. Bakalım olumlu geri dönüş olacak mı?

• Starbucks veya yemeksepeti yuklemeye iade alan varmi? Varsa ozelden bilgi verebilirse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: packetman

Ben Sabiha Gökçen ic hatlar kontrol noktasindan sonraki teras katta olan Starbucks dan alışveriş yaptim. İndirim olmadi. Şimdi app’den şikayette bulundum. Bakalım olumlu geri dönüş olacak mı?
    sonradan dustuler. gecerli
  • kadir_trabzon K kullanıcısına yanıt

Merhaba acil bileği verebilir misiniz ? Her yer lounge starbucks yada yemek sepeti oluyor mu

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.