Şimdi Ara

PARAFLY-PARAF KART HER YER LOUNGE (HYL) GEÇERLİ YERLER LİSTESİ (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
31
Favori
36.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gaziantep'i soranlara cevap gelmemiş ben de sorayım nerelerde geçiyor antep havalimanında belli mi?

Bir de bu sabiha gökçende giriş kat ve alt katta kahve dünyası var ikisinde de geçerli öyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atiBAdemBABA -- 24 Mart 2015; 10:09:36 >
  • AHL Starbucks'ta kullanıyordum sürekli. Bu hafta iki defa faydalandım kampanyadan ama iadeler ilk defa yatmadı. Başka sorun yaşayan var mı?
  • benimde 1 haftadır yatmadı. kayıt oluşturdum halen beklemede...
  • Ucretli Lounge kullaniminda gecerli mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boombip kullanıcısına yanıt
    ben de bunu çok merak ediyorum. sabiha gökçen içhatlardaki lounge'ı kullanmak istiyorum.

halkbank çağrı merkezini aradım. "ne tür işyeri olduğunu harcama yapılmadan bilemeyiz" dediler.
  • Arkadaşlar mrb
    ilk sayfadaki liste güncelmi?
    Önceden denenmiş olanlar sonradan çıkabiliyor bu sebeple soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: insomniacc

Ataturk havalimani dis hatlar gelis kismi starbucks ve cafe nero da gecerli

Mayısda AHL de ilk kez hyl kullanacağım. 50 tl ye yemek içecek almıycam..
    çantaya atacak çerez vb. ne alınır nerden alınır? acaba bu cafe nero da çerez var mı ki?
  • Bu işte amma sıkıntılıymış.Yıllık aidatı ne kadar parafly platiniumun? Belli bi harcama limitini geçenlere falan iade ediyorlar mı?
  • Gaziantepte teras cafe Cappari de geçerli. 16 ve 19 nisanda iki defa denedim.
  • Sabiha Gökçen havalimanı simit sarayında geçerli.
    Sabiha Gökçen dış hatlar duty free karşısında orta alanda yer alan sandviç vb satan (ismini unuttum :/) yerde de geçerli. otomatik olarak iade yatmadı ama kayıt oluşturunca yatırdılar. 2 kere başıma geldi.
  • Sabiha Gökçen Gidiş Kahve Dünyası burdaki referanslara göre bugün kullanacağım.Umarım sorun yaşamam :D
  • up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stability2005 -- 24 Nisan 2015; 22:31:20 >
  • arkadaşlar uçak biletini parafly normal kartla almıştım, sonra limitimi 10 bin liraya yükselttim ve parafly platinium kart geldi, şimdi 1 ay sonra uçuşum var, HYL kampanyasından faydalanabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bada38

arkadaşlar uçak biletini parafly normal kartla almıştım, sonra limitimi 10 bin liraya yükselttim ve parafly platinium kart geldi, şimdi 1 ay sonra uçuşum var, HYL kampanyasından faydalanabilirmiyim

ben denedim olmadı.. ama siz de deneyeblisiniz,
  • HYL kampanyası sadece parafly platinium için mi geçerli?Paraf platiniumla da yararlanılabiliyor mu? Paraf platiniumda bildiğim kadarıyla kart aidatı yok.Kırk yılda bi havaalanında indirim yaptırıp, onuda kart aidatına vermeyelim? Anladığım kadarıyla paraflyla bilet almak da zor artık.
  • TatarSüvari T kullanıcısına yanıt
    Parafly platinium belli bi extre harcaması yapana falan kart ücretini iade ediyor mu? Parafly mı paraf platinium mu tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfssfr

Sabiha Gökçen Gidiş Kahve Dünyası burdaki referanslara göre bugün kullanacağım.Umarım sorun yaşamam :D

sonuç nedir hocam?
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    55 TL lik alışveriş yaptım.50 TL geri ödendi.
    Geçerli hocam.Çikolatalarda harikaymış.
  • İzmir Adnan Menderes Havalimanında içhatlar gidiş Cakes&Bakes denedim, iade yattı Bu arada Starbucks ya kapandı ya da iç hatlarda hiç yoktu. Daha önce kullanmıştım ama dış hatlarda kullanmış olabilirim.
  • Ataturk havalimani ic hatlar gidisde yer alan starbucks gecerli.

Yine ic hatlar gidisde Cakes and bakes de pos catering oldugundan gecerli degilmis. Cakes and bakes tadinda anadolunun hemen karsisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi himmetabi -- 3 Mayıs 2015; 13:02:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.