Şimdi Ara

Paraf Akaryakıt kampanyası 200/15

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
3.892
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akaryakıt Harcamalarınıza Paraf Mobil’e Özel 15 TL ParafPara..

3-12 Temmuz 2020 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe, Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri harcamanıza 15 TL ParafPara verilecektir.
    Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklamak gerekmektedir.
    Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.
    Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 15 TL’dir.
    Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
    Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
    Paraf, Parafly, Parafree, Ek kartlar kampanyaya dahildir.
    Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

https://www.parafcard.com.tr/22255-akaryakit_harcamalariniza_paraf_mobil_e_ozel_15_tl_parafpara_

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zubizu ile birleşmemesi için sebep yok.

• Shell'de Zubizu ile mobil ödemeyi başarabilirseniz 200/30 oluyor.

• zubizu kampanyası visa kartlar için değil mi? Paraf kartların çoğu mastercard

• Total?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Total ile de birleşir mantık olarak. Güzel kampanya

• Şunu neden tek seferde derler anlamam. Sonuçta 200 TL lik yakıtı ben alacağım. Toplam de lpg li araçlarda katılsın. 😡

• Limit artık 200 oluyor sanırım.
  • Aytemiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

zubizu kampanyası visa kartlar için değil mi? Paraf kartların çoğu mastercard
    Benim visa. Zubizu ile birleşirse gerçekten süper

Sadece kampanya tarihi biraz kısa. Daha dün benzin aldık 10 gün sonra 200 liralık inşallah alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 3 Temmuz 2020; 9:56:34 >
  • Aytemiz uygulamaya yüklesek olur mu ?

• Sürekli yakıt aldığınız yerden alacak fişi ile bu kampanya puanı alınır. 100 TL lik yakıt alırsınız 200 TL ödeme yaparsınız 100 TL alacaklı fişi çıkartırsınız

• avantis A kullanıcısına yanıt
    Birinde POS birinde mobil odeme diyor birlesmez bence

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Böyle bir imkanımız var mı gerçekten? Mesela ben opete gidip 200 lira ön ödeme yapıp akaryakıtı istlediğim zaman istediğim miktarda alabilir miyim?

• oznk40 O kullanıcısına yanıt
    Tamamen istasyona ve pompacılara bağlı. Ben çok defa kart çekip fazladan, sonradan aldım yalıtımı alacaklı fişi ile. Ya da pompacı anlayışlı bir kişi ise aradaki farkı nakit olarak bile size verebilir

• tsfirtina kullanıcısına yanıt
    Olur. Denendi, başarılı.
  • Aytemizde yapılan işlemleri anlatabilecek biri var mı hayrına? Nasıl yapılıyor nasıl kullanılıyor. Hayatımda aytemizden yakıt almışlığım bile yok! Kampanya için değer mi benzini nasıldır ?

• rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Aytemiz her zaman olumlu. Yakıtı da uygun. Geçen bursa cikisinda 5.29 dan aldım euro dizeli. Mobil ödeme ile ödedim.

• fonseca_ F kullanıcısına yanıt
    Aytemiz uygulamasını yükle. Aytemiz karta gerek var mı emin değilim. Orda mobil ödemeden bakiye yukleyebiliyorsun. BKM express üzerinden yapıyor işlemleri. Yüzde 90 istasyonda kullanabiloyorsun. Çok nadir kullanılmayana denk geldim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.