Şimdi Ara

Para Kazanmanın İncelikleri Püf Noktaları.(SON) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
1
Favori
29.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: aakkaarr

mükemmel olmuş eline sağlık bende senın taktıkten denedim milyoner oldum

senin adına sevindim...umarım daha fazlasını kazanırsın...am şurdan bişey eklemek istiyorum...bundan emin olun topiğ ilk açtığım tarihlerde şuan ne kazanıyorsan 2-3 mislini kazanırdın...çünkü artık herkes tablet ve stone işine girdi...yani şu topiği 2 ay önce okumuş olsaydın şimdi köşeydin...neyse bunada şükür...tebrikler...

• Bi taktikte benden. Haritayı dolaşın bot kullanan bi adam bulun onun kestiği moblardan düşen para ve itemleri toplayın
  • element nasıl yapıcaz yaw ben bilmiomda
  • kestiğin moblardan materyaller düşer...mesela tiger hair tiger fang .v.s. kıl tüy tarzı şeyler...bunları biritktir öncelikle...o çıkan materyallerin üstüne tıkladığında sana hangi elementten kaç tane vereceğini gösterir...sonra gidiyosun bu küpe kolye yüzük satan hatuna ondan yanlış hatırlamıyorsam adını (2.5 ay oldu bırakalı oyunu) void rondo alıyorsun...ama yüklüce al ucuzdur nasıl olsa...sonra açıyorsun alchemy menüsünü..en başa void rondoyu koyuyorsun sonra sırayla materyalleri koyuyorsun ve başlatıyorsun....o materyalleri ayrıştırıp element haline getiriyor bu yöntem...

elementlerin hayırlı olsun şimdiden...
  • tam emin deilim ama bildiğiniz gibi giant lardan item düşme şansı daha yüksek ve edindiğim tecrübelere göre giant kadar giant ın çevresindeki mob lardan da item düşme şansı o kadar yüksek inşallah yararlı olur
  • dostum ellerine sağlık, bir eklemede benden

asimile yüksek olanların diğer öelliklei etkileme şansı var evet fakat asimile 30 gibi yüksek olanların basarken yanma şansı daha az ve yüksek değerlerde basma ihtimali daha yüksek ben basarken hep bu sonuçla karşılaştım 10 olanlar genelde yanıyor veya komik değerlerde basıyor ama asimile etmiyor o ayrı artık risk işte girmek yada girmemek bütün mesele bu
  • babelde lvl 8 str stone 3.5m-4m tableti 2m den hemen gidiyor...
    stamina stone ise 1.5m-2m arası....

sanırım en pahalı server babel
  • yaww yukarıda okudum da bu blue item kırma nasıl oluyo acıklıyabilirmisniz

silahımı kırıyoz ?? anlamadım ben onu acıklayan olursa sevinirim
  • @@@@ proton --- yüzük küpe satan npc den destroyer rondo alıyorsun...sonra alchemy menüsünü açıp önce rondoyu sonra silahı koyup kırıyorsun...artık şansına hengi element gelirse...kırdığın silahın leveline göre gelicek tabiki elementler 2 parti aynı leveli 2 parti bi alt leveli gelir herzaman..toplam 4 parti...eğer silah blue ise stone düşme ihtimalide vardır...

@@@@tembeler --- saol kardeşim onu biliyorum ama tabiki bu topiği açtığımda bilmiyodum sonradan keşfetmiştim...ekleme için teşekkür...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Live Evil

babelde lvl 8 str stone 3.5m-4m tableti 2m den hemen gidiyor...
    stamina stone ise 1.5m-2m arası....

sanırım en pahalı server babel

greece de 8th str stone 4.650 mil ,tableti 3 m
    stamina 1.5 -2 m dedgin gibi...simdi en pahalı server greece oluyor burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murderuo -- 10 Aralık 2006; 20:23:15 >
  • up
  • çok faydalıı ya çok tşkler
  • hala üst konu olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umbaba -- 23 Aralık 2006; 17:09:40 >

• sos odası bence nachal mi ne varya orası
  • çalışma çok güzel ama fiyatlar server a göre degişebilir mesela OASİS de lvl 8 str TABLET 2M-3M arasında satılıyo stone deyıl tablet lucky stone 12m-20m arasında diyer tablet ve stone larda bunun gibi uçuk fıyatlara satılıyo ne olucak bu oasis in hali
  • peki hangi itemi parçaladığımızda hangi elementeral çıkcanı nerden anllıcaz yada bilecez?
  • Eksik mi yazmışın ben mi göremedim köprü parası veya dilenciliği yazmamışın
  • quote:

Orjinalden alıntı: a.candemir

çalışma çok güzel ama fiyatlar server a göre degişebilir mesela OASİS de lvl 8 str TABLET 2M-3M arasında satılıyo stone deyıl tablet lucky stone 12m-20m arasında diyer tablet ve stone larda bunun gibi uçuk fıyatlara satılıyo ne olucak bu oasis in hali

haklısın...zaten bunu yazımın sonunda belirtmiştim..özellikle yeni serverlarda bu fiyatlar daha da fazla olabilir...

quote:

Orjinalden alıntı: RedSword

peki hangi itemi parçaladığımızda hangi elementeral çıkcanı nerden anllıcaz yada bilecez?

çıkacak element cinsi şansına kalmış birşey...fakat bundada şöyle bir drop var...joymax kıymetli ve para eden elementleri bildiği için bunların dropunu düşük tutuyor...yani hem moblardan çıkan materyallerden hem kırdığın silahlardan çıkan element çeşidi herzaman piyasada bolca olan cinstendir...değerli olanlar ise daha azdır yada az şansla çıkar...bu tamamen senin şansına kalmış birşey...

şöyşe bir örnek vereyim...64 level bir glavie i parçaladın diyelim..özelliği hiçbirşeyi yok düz glavie..çıkacak elementler 7 ve 8 levelden ikişer çeşittir..sayılarıda 400 er civarıdır...mesela water 8 kıymetli bir elemettir...kırdığın glavie den water 8 çıkma ihtimali wind 8 çıkma ihtimalinden daha düşüktür...

yada earth ghost soldier kesiyorsun..burda moblardan çıkan 7 çeşit materyalden wind 2 veren en az çıkar...wind 2 değerlidir çünkü..ama fire 4 veren istemediğin kadar çıkar..fire 4 en ucuz elementtir...

bunun gibi örnekler...işin en önemli kısmı mutlaka herzaman pazarları gezin ve piyasa hakkında izleniminiz olsun...birde şehirlerdeyken WTS element xx yazanlara mutlaka dikkat edin...pazarlıksız hiçbirşey satmayın, almayın...gezmeden almayın satmayın...birkaç hafta pazarları devamlı gezince zaten bir bakmışsınız bütün fiyatları ezbere biliyorsunuz...

• element yapmak için kestiğinizde yere düşen beyazımsı keseler alın ve vaid vondo ile Y harfine basarak element yaparız yaptıksan sona hemen satmayın bence en az 1000 tane biriktirin ii para eder ii ve bol paralı günler
  • SİLAH PARÇALAMANIN NASIL OLDUĞUNU ÖĞRETEBİLİRMİSİN???
    BUNU İLK KEZ DUYDUM BEN BLUE İTEMLERİN ÇOĞUNU UCUZDAN SATIYORDUM PARÇALAMA VARSA PARÇALARIM DAHA İYİ BENCE...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.