Şimdi Ara

Para Kazanmanın İncelikleri Püf Noktaları.(SON) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
1
Favori
29.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: dikenn

bn kervan işinde pek para göremiyorum nsl kervanla para kasarım ??

Kardes 1 seferde 70 k kazanmak isitiyosan soyle yap bi tane at yada deveni al sonra git mal al malı doldur sadece 1 slot yer kalsın onu gotur hem paran felaket sekilde artacak hemde trader lvlin 20% gelcek sahsen denedim
  • teşekkürler
  • güzel çalışma
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Jackal

Mükemmel olmuş eline sağlık

+999999999999999999999 güzel çalışma
  • çok süper olmuş ama bu bizim serverda yoktur heralde serverim sparta
    up!
  • çok güzel olmuş harika
  • quote:

çok güzel olmuş harika

fakındaysan konu 1 sene önce açılmış ama cidden HARİKA...
  • Arkadaşlar teşekkürler hepinize...Eğer bi faydası dokuduysa yada dokunucaksa ne mutlu bana....
  • Çok güzel çalışma
  • lord çok güzel olmuş
    alakasız ama bişey sorucam
    OTTOMAN_TR vardı bende unionundaydım coldwar diye çok iyiydiniz ne oldu neden bıraktın oyunu?
  • eyw saolasın arkadaşlarla paylaşıyoruz işte böyle bilgileimizi...

valla oyunu bırakmam çok ani oldu aslında...hatta bırakmadan 3 gün önce 1 aylık maymun süresi ve 4 week gold ticket almıştım...maymun süresinide aktif hale getirmiştim...ama tüm bunlara karşın o sıralar olan bazı olaylar (TURKLER unionuyla) , cave in full botçu kaynıyor olması , lag-dc yüzünde oyundan iyice soğudum....oyunu bıraktım 1 hafta sonrada WOW cd si aldım zaten...WOW a başladım...

OTTOMAN_TR ben ayrıldığımda Venicenin en güçlü Türk Guildiydi...47 mevcudu vardı ve 15 tane level 70 vardı...Masterlığı ozhan arkadaşımıza verdim ama o galiba bunun altından kalkamamış olacakki şuan guild dağılmış durumda...İcim cız etmiyor değil çok emeğim oldu o guilde çünkü...Şuan en son duyumuma göre sevdiğim bi arkadaşımda masterlığı...İnş düzlüğe çıkarır guildi...İsim yapmak kolay bi olay değil çünkü...OTTOMAN_TR venicenin en saygın en tanınan guildlerindendir herzaman da öyle kalacaktır...

• biliyorum bilmezmiym
    TURKLER le olan sorunlarınızı biliyorum olayların içindeydim adamlar küfür makinası gibi paso küfür ediyolar keşke bırakmasaydın taklamakan felanda açılmıştı demek ottoman_tr hala var en azından buna sevindim sen glavie idin gerçi ama anlarsın genede sorayım:
    blade im lvl daha 32 giysi olarak ne tavsiye edersin?

teşekkürler tekrardan
  • 32 de çiçek q leri var ve akrep o levellerde armor yada protector giyebilirsin....gerçi kıyafet o levellerde pek önemli deil açıkçası 55 lerden sonra daha seçici olman gerekir...şimdi pek bi önemi yok ne giydiğinin...ama üst levellerde hangi mobta kasıyorsan ona göre kıayafet seçmeni tavsiye ederim...kestiğim mpb magic atak vuruyorsa garment fiziksel atak vuruyorsa armor yada protector giymen senin için iyi olur....
  • En güzeli jangandan oyn bilmeyenlerden ucuza elixir alıp satmak
  • sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: Babayaroo

En güzeli jangandan oyn bilmeyenlerden ucuza elixir alıp satmak

evet çok haklısın.bende elixir ticaretinden accaip para götürdüm.ama uyananlarda var weap elixirleri janganda 350den satanı gördüm yani.
  • gercekten guzel olmus
    gerçekten...
  • ya arkdaşlar benim bi sorum olcaktı ben gidiyorum kadının yanına o siyah şeyden alıyorum y ye basıyorum onu koyuyorum sonra itemi koyuyorum fuse diyorum bişi olmuyo?? neden acaba ayrıntılı anlatırmısınız??
  • kankalar ben knight i biraktım silk road ilgimi çekti ben oasis bölümündeyim bana biriniz yardım edebilirmi oyunu hiç bilmiyorum ilgilenenler lazrail_rize@hotmail.com msn adresimi eklesinler lütfen
  • abi valla çok iyi yazmışın elllerine sağlık.Bilmediğim bazı şeyler vardı şimdi senden öğrendim .Tekrar tekrar saol
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.