Şimdi Ara

PARA HER ŞEYİN YÜZDE 99UDUR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

sağol panpa

bu yaşıma geldim şimdi de iş yerinde eziliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

olm elimizde miydi tüm fukaraları ezdiler omg ben yine iyi dayandım cinsel tacize uğrayanlar oldu

Cinsel taciz derken erkeğin erkeğe şaplak atıp kaçmaysa devlet okullarında da yaygın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Adamlar 5 bin TL'lik motorla kız düşürüyor biz arabayla dusuremiyoz evimde var evlenek deseler direk evlenecem hani nerde kızlar? Kızlar paraya maraya bakmaz o sizin ve benim beceriksizliğimizdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SuKurgusu kullanıcısına yanıt
    Yok bildigin dayama

Hemde yere yatirip dakikalarca

Kac defa gördüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek Lider Atatürkk T kullanıcısına yanıt
    Sadece ev ve araban olmasi seni parali mi yapiyor omg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up up

• param olmadığı için eziğim iş yerindeki 3 kuruşluk adamların pisliğini çekiyorum var olduğum her ana lanet olsun

• Bende zamanında ilkokulu özelde okuma şansı buldum. Sonra 2016 gibi falan durumlar kötüye gitti ve Florya'dan da taşınıp devlette okumaya başladım. Hatırlarım 2016 17 gibi falan oradaki sınıf arkadaşlarımdan bir kızın elinde S7 Edge vardı ki o dönemde yeni çıkmıştı. Üstelikte Batman'li olan versiyonuydu. Florya dönemlerimi de iyi hatırlarım güzeldi. O galerilerin birinde bulunan fıstık yeşili Lamboyu ve eve dönerken caddede önümden geçen Ferrari'yi asla unutmam. Ha bide o dönemler full NR1 izlerdim. Müziklerin çoğunu duyduğum gibi hatırlarım. Belki o zamanlar daha çocuk olduğumdan da olabilir ama biraz özlüyorum o zamanları. O arkadaşlarımın çoğu halen durumu yerinde. En azından instada falan gördüğüm kadarıyla. Hatta bitanesi Almanya da bayağı iPhone'ları falan var Dua Lipa'nın konserine falan gitmişti bayağı. Hayat bi garip sahiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ItsAtakan24 -- 13 Mayıs 2022; 17:43:55 >
  • PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNN

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.