Şimdi Ara

Para harcamanın hiçbir anlamı kalmadı artık.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Farkındamısınız yoksa banamı öyle geliyor bilmiyorum Türkiyede artık herşeyin tadı tuzu kaçtı.Aşırı yüksek enflansyon kaliteyi iyice yerden yere vurdu nereye gidersen git herşey pahalı ve herşey kalitesiz hiçkimse işini doğru düzgün yapmıyor paranla heryerde rezil oluyorsun insanlae kaliteli mal ve hizmete ulaşamıyor.Yani eskidende bu böyleydi biliyorum bu son dönem iyice artmış sizde aynı şeyi fark ettinizmi merak ediyorum?

• Aynen oyle

Lan marketten aldigim ulker ikramin bile kalitesi düşük

Git bir yere yemek ye hem 50 lira isterler en az hem de gelen yemek çöp

Ulke fiilen bitti
  • Öğrenciyken çalışmadığım halde çok rahat bilgisayar vs alırken şu an çalıştığım halde bir şeyleri almakta darboğaz yaşıyorum.

Gıda özellikle.

Elektroniği saymıyorum, elektroniğe, kitap vs bunlara 1-2 sene önce daha kolay ulaşıyordum. Şu an maaş olsa bile ulaşmam zor bir şey bozulsa tamir ettirmek çok zor.

Bu sebepten evde kendim tamir yöntemlerini öğreniyorum. Elektronik vs ne varsa eski dahi olsa atmıyorum bir gün bir işe yarar diye. 20 yıllık xp kurulu laptop bile duruyor evde  

Aynı zamanda şunu fark ettim yeni nesil elektronik cihazlar, kalem uçları, gıda ürünleri hepsi neredeyse kalitesiz ve çok çabuk bozuluyor yada tadı bozuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E9F644F03 -- 23 Temmuz 2022; 16:27:45 >
  • Dostum gıda şuanda harcamaların %40 gibi bir şey özellikle asgari ücret alan birisi için çok zor gerçekten. Allahtan şirketim setcard veriyor da mutfak alışverişlerini nakit'e el sürmeden oradan halledebiliyorum.

• Second sister kullanıcısına yanıt

Ticket bile dayanmıyor ki?

• Geçen gün 2400tl yatırmışlar setcard iyi kötü kullanıyorum ben.

• Gofretler filan leş gibi artık bisküviler de öyle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.