Şimdi Ara

para cebe sitesi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
11
Favori
13.444
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, Trendyol mağazasının yakında sitemizde yer alması için çalışma yaptığımızın bilgisini vermek isteriz. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paracebe

Merhaba, üye mağazaların onay süreleri 30 ile 45 gün arasında değişmekte bazı mağazalarda (tatil ve bazı elektronik ürün mağazaları gibi) 90 güne kadar çıkabilmektedir. N11 mağazasının ise işlemlerli en geç 30 gün içerisinde onaylamasını umuyoruz. Bilgilerinize.

Bu süre çok fazla değil mi ?
    Neden bu kadar uzun sürüyor ? Ben ürünü sipariş vereli 17, siparişi alalı 15 gün oldu.
    Bu bir dezavantaj bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

quote:

Merhaba, üye mağazaların onay süreleri 30 ile 45 gün arasında değişmekte bazı mağazalarda (tatil ve bazı elektronik ürün mağazaları gibi) 90 güne kadar çıkabilmektedir. N11 mağazasının ise işlemlerli en geç 30 gün içerisinde onaylamasını umuyoruz. Bilgilerinize.

Bu süre çok fazla değil mi ?
    Neden bu kadar uzun sürüyor ? Ben ürünü sipariş vereli 17, siparişi alalı 15 gün oldu.
    Bu bir dezavantaj bence...

Üye mağazalar olası değişiklik, iade, iptal gibi durumlar için onay sürelerini uzun tutuyorlar. Üye mağazaların onay süreçleri tamamen Paracebe.com'dan bağımsız bir süreçtir ancak işlem onayları verildiğinde eş zamanlı olarak eşleştirmeleri yapmaya başlıyoruz. Bilgilerinize sunarız.

• dün hepsibuaradan.com dan alışveriş yaptım ama hala size yansımamış. acaba neden?
  • Paracebe kullanıcısına yanıt
    Ayın 20'sinde de onaylama olmadı.
  •  para cebe sitesi

Beklemedeyiz.
  • Merhaba, N11 mağazası işlem onaylarını her ayın 20. ve 24. günleri arasında yapacağı bilgisini vermiştir. Pazartesi günü onay sürecinin tamamlanmış olmasını umuyoruz. Bilgilerinize sunarız.
  • Dün gece gezinomi den sizin sisteminizden 2500 küsür liralık alışveriş yaptım halen sisteminizde alışveriş görünmemekte, ne zaman yansır acaba!
  • hızlıal neden yok bulamıyorum
  • RAIN_MAN kullanıcısına yanıt
    Merhaba, işleminiz için üye mağazaya inceleme talebi gönderilecektir. Bunun için;

- paracebe.com kullanıcı adınız, e-postanız
    - Sipariş tarihi,
    - Sipariş numarası
    - Sipariş tutarı

bilgilerini, destek@paracece.com adresine göndermenizi rica ediyoruz.
  • RAIN_MAN kullanıcısına yanıt
    Tekrar merhaba, bu alışveriş ile ilgili Paracebe.com üyelik panelinize daha önce bilgilendirme yapılmış. Alışverişiniz üyelik panelinize yansımıştır.
    Teşekkür ederiz.
  • quote:

Tekrar merhaba, bu alışveriş ile ilgili Paracebe.com üyelik panelinize daha önce bilgilendirme yapılmış. Alışverişiniz üyelik panelinize yansımıştır.
    Teşekkür ederiz.

İlginize teşekkürler, şu anda yansımış durumda...
  • paracebe'de n11 yatmış ama avantajix'de gelen giden yok yine. avantajix iyice saçmaladı.
  • 13 Ocak N11 alışverişlerinden hala ses yok.
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    n11 siparişlerinin onaylamaları devam etmektedir.

Bilginize.

Paracebe
  • N11 sorunsuz olarak onaylandı teşekkürler :)
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Paracebe.com ile ilgili her türlü soru, görüş ve öneriniz için, bize her zaman ulaşabilmek için, destek@paracebe.com adresini kullanmanızı rica ediyoruz. Teşekkürler.
  • arkadaşlar 2 haftadır siteden haber alınmıyor paraları alıp kaçtılar mı ne ?
  • Ben cuma günü ödeme aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mathematician0 kullanıcısına yanıt
    Paracebe'ye hangi yolla ulaşmaya çalıştığınızı ve haber alamadığınızı paylaşabilir misiniz?

Sitemizin ve Destek birimimizin hiç ulaşılamadığı olmamıştır.

Saygılarımızla.

Paracebe
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.