Şimdi Ara

para cebe sitesi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
11
Favori
13.444
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hızlıal kampanyası sorunsuz olarak tekrar açılmıştır.

Önceki sorun yaşanan işlemler mağazaya iletilmiş olup geri dönüş beklenmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Paracebe
  • hepsiburada konusunda bir gelişme var mı acaba?
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Maalesef süreçleri çok hızlı olmayabiliyor. Bu nedenle henüz bir gelişme bulunmamaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

Rebtel vakasını yaşadıktan sonra berby ile, Avantajix benim gözümde on numara. Nakit kazandan da uzak durun berubyden de. Ayrıca 0 mesajlı kendisi dışındakilere de itimat etmeyiniz.

beruby den kesinlikle tüm kullanıcılar uzak dursun

beruby illet bir site 1000 tl param beklıyor 6 aydır 332 tl ödedı paypaldan 14 tl paypal kesıntııs var ne bktan ıs arkadas ya her ödeme aısmız da paypala para mı bayılcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paracebe

Hızlıal kampanyası sorunsuz olarak tekrar açılmıştır.

Önceki sorun yaşanan işlemler mağazaya iletilmiş olup geri dönüş beklenmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Paracebe

hızlı al dan ret cevabı geldigi mesajını almıştım destek bölümünden. şiparişim kargoda şuan. bende dün hızlıalı arayıp durumu aktardım. görüştügüm yetkili arkadaşın paracebe sitesinden haberi yok. bizim sistemimizle hiç alakası yok gibisinden söylendi durdu. bende kargo gelince iade edecegimi söyledim. elbette iade edebilirsiniz dedi. hızlıal sitesi ise işlemi bugün onaylamış. şaka gibi bir durum oldu. ulen madem onaylıcaksınız niye ret veriyorsunuz hadi ret verdiniz niye onaylıyosunuz madem onaylıycaktınız neden bizim bu sistemle hiçbir alakamız yok diyosunuz.

• serkan_4234 kullanıcısına yanıt
    Size vermiş olduğumuz bilgide olduğu gibi siparişinizin çok kısa bir süre içerisinde reddedilmesini fark etmemiz nedeniyle siparişinizi iptal edip etmediğinizi teyit etmek için size email ile bildirimde bulunduk. Ancak sonrasında mağaza ile yaptığımız görüşme neticesinde tarafımıza gelen ret kararının yanlış geldiğinin bilgisini aldık ve işleminizin düzeldiğini panelimizde de gördük.

Sonuç olarak işleminiz ile ilgili bir sorun bulunmamaktadır.

Keyifli ve kazançlı alışverişler dileriz.

Paracebe
  • ilginiz için teşekkur ederim.
  • Alışverişlerim avantajixde gözükmüyordu.Anında bıraktım.Paracebede tek sorun yok. İnşallah ödemede alınca tam olucak :)
  • benim gezinomiden yaptığım tatil alışverişinde sorun olmadı param yattı. Şu an için paracebe sitesi ile iyi ilişkilerimiz olacak gibi..
  • bu cuma kesintisiz 30 n11 komisyon 3,99 yılbaşı kampanyası olmak üzere 33,99 tl hiç kesinti olmadan aldım. Teşekkürler... Keşke hizlial, markafoni gibi sitelerdeki komisyon oranları avantajixe göre uygun hale getirilse. Şu anlık komisyon hangisinde yüksekse ona göre tercih yapıyorum.
  • Bende sitenize uye oldum.
    Sanalpazarlar neden anlaşmanız yok ? Yapmayı düşünüyor musunuz ?

N11 den 60 TL lik alışveriş yapacagım. 50 TL lik çek kullanarak.
    5 TL kazanır mıyım ?
  • Kliksa ve teknosa gibi bazı sitelerde avantajix'den ciddi şekilde düşük oranda iade yapıyor. Dikkatli olmak lazım.
  • Komisyon oranlarının yükseltilerek üyelerimizin olabildiğince fazla kazanabilmesi için sürekli çalışma yapmaktayız.

Saygılarımızla.

Paracebe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paracebe -- 19 Ocak 2014; 17:06:36 >
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Yeni mağazalar ile anlaşmalarımız devam etmektedir. Önerinizi dikkate alacağız.

N11'den yapacağınız 60TL tutarındaki alışverişinizde 50TL tutarında çek kullanarak 10TL ödemeniz durumunda yüksek ihtimalle n11 siparişinizi tarafımıza iletmeyecektir.
  • quote:

N11'den yapacağınız 60TL tutarındaki alışverişinizde 50TL tutarında çek kullanarak 10TL ödemeniz durumunda yüksek ihtimalle n11 siparişinizi tarafımıza iletmeyecektir.

avantıjx de ıletıyordu, lutfen bu konuyu ınceleyın, ona göre sızden yada avantıjx den kullanacam, söyle kı kullanılan cek tutarı sızın sıtenızde gorunmuyecek sankı ceksız alınmış gıbı bır tutar sızın tarafınızda görulmesı lazım

bu arada n11 ıcın 20tl mı 30tl mı mınmum harcama tutarı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castiel -- 30 Ocak 2014; 23:03:23 >
  • quote:

Sigorta şifketlerinin sitenizde bulunmamasının özel bir nedeni varmıdır?
  • güzel bir site tebrik ederim gerçekten çok yardımcı oluyorlar
  • Castiel kullanıcısına yanıt
    Daha önce çek kullanarak alışveriş yapan üyelerimizin iadelerinin onaylandığını, bize yapılan geri bildirimlerden biliyoruz. Ancak çek tutarı düştükten sonra net alışveriş tutarının 30 TL sının altına düştüğü bir durumla ilgili geri bildirim almadık. Böyle bir durumda onay alınıp alınmayacağını da N11 den teyit etmemiz maalesef mümkün değildir. Bununla birlikte, böyle bir örnekle karşılaşılması durumunda elimizden geleni takibi yapacağımızın sözünü verebiliriz.

N11 sitesinden tarafımıza bildirilen nakit iade için geçerli asgari alışveriş tutarı 30 TL sıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

güzel bir site tebrik ederim gerçekten çok yardımcı oluyorlar

Sigorta şirketleriyle ilgili bir üye mağaza başvurusu şimdiye dek almış değiliz. Özellikle görmek istediğiniz bir şirket varsa bildirmenizi rica ederiz. Üyelik için memnuniyetle çalışma yapılacaktır.
  • livingston kullanıcısına yanıt
    Sigorta şirketleriyle ilgili bir üye mağaza başvurusu şimdiye dek almış değiliz. Özellikle görmek istediğiniz bir şirket varsa bildirmenizi rica ederiz. Üyelik için memnuniyetle çalışma yapılacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.