Şimdi Ara

Papağanımın kuyruğu koptu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
12.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben görmeden kapının üzerine çıkmış bende biranda kapatınca kuyruğu arada kaldı ve koptu içim içimi yiyiyor babam vaktiyle çok papağan ve güvercin beslemiş biri hem o hemde veteriner baktı kanama olmadığı sadece tüy koptuğu için geri yerine çıkar diyorlar keyfi yerinde gibi görünüyor ama vicdan yaptım çok monitörün üzerinde beni izleyip duruyor şuan acayip bir bakışma içindeyiz :/ Başına gelmiş birisi var mı acaba?

• Daha once okumustum. Sknti yapma cikiyormus tekrardan kertenkele gibi dusun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya ayağı sıkışşadı dikkat et. kuyruk çıkar yine sebze meyve ver. doktorda demiş b öyle zaten
  • Nedense hiç sevmiyor sebze meyve hiç yediremiyorum kuru dut falan yiyiyor böyle kurutulmuş şeyleri ama ıslak meyve yemiyor :| Darı falanda yiyiyor. Evet çok korktum gerçekten odaya girdim kapımı kapadım bian kuyruğu kaldı :| Teşekkürler :(
  • PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim rahatlatıyor böyle şeyleri okumak keyfi yerinde gibi deli gibi kaşınıyor kepekleri yüzünden sadece şampuanı falan var mı acaba kuşlar için hayvan üstüme konuyo 1 saat sonra karlı havada dışarı çıkmış gibi oluyorum :D
  • benimkilerde hepsini yemez. salatalık ekmek içi maydonoz kıvırcık ve hıyar . meyve yemiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShibLeg -- 8 Nisan 2017; 1:12:40 >
  • Papağan sağa sola pislemez mi yav? Nasıl besliyonuz?

Bizde de muhabbet kuşu var maşallah hiç durmuyor. Ebatları küçük olduğundan çok sorun olmuyor da siz nasıl idare ediyonuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimnde sultan papağanımın kuyrukları düzensiz uzuyor dağınık ve orantısız ne yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.