Şimdi Ara

PANASONIC'TEN PASİF 3D'Lİ (FPR) ET5 SERİSİ !!! (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.082
Cevap
34
Favori
313.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: navigator_

teknosadan alınan Led de sorun çıkınca, Muhatap teknosa değil mi? orda konustuğum bir arkadas, direk bizi aryıorsunuz biz sorunu çözüyoruz dediler.
    eğer servisle biz muhatap olacaksak, kliksa.com dan et5e yi 1599 + %10 chip paraya almak daha mantıklı. nerdeyse arada 250 tl fark var(teknosada 1699 tl)

Direkt servisle muhatapsın, hee teknoloji marketlerin sattığı güvence paketleri var onları alırsan firmayla muhatapsın, (tekonsanın ki teknogaranti) diğer her türlü servisle muhatatap oluyorsun.
  • Allah kimsenin cihazına zeval vermesin,kimseyi servislerin eline düşürmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

quote:

Orijinalden alıntı: monatim
    Önce ilgin ve cevapların için teşekkür edeyim. Kararsız kalmak çok kötü birşey, sanki bir hafta icinde en hatalı tercihi yapacakmışım gibi bir his var icimde ve gittikçe soğumaya başlıyorum. Su an kullandığım tv Sony KDL40LX900 ve 3D berbat. En büyük zevkim bluray film izlemek ve ciddi de bir koleksiyona sahibim. Tv ye bu paraları verenlerin çalışırken ne kadar elektrik harcar olayına bakması garip gelmekte beraber tv min günde 15 saat açık olduğunu göz önüne alınca da hak vermiyor değilim bu sekilde düşünenlere. Dediğin gibi önce led mi plasma mi sonrada Active mi pasifmi kıyaslaması yapmak en azından alınan ürünün içe sinmesine yarayacak. Sanırım tercihini pasif 3d yani ET serisinden yana kullanacağım. Bugün netleşecek hersey, tekrar teşekkürler...

İmzanızdaki ürünlere bakınca hata yapacak gibi durmuyorsunuz
    Ekran büyüdükçe çerceve küçüldükçe bu bilinen sorunların ortaya çıkma riski artıyor ama amaç en az sorunluyu bulmak. Zaten siz işi çözmüşsünüz "ürünün içe sinmesi lazım". Bir karar verince Ahmet onu dedi Mehmet bunu dedi diyip kafanıza takmayın ve Tv. ye her baktığınızda kusur aramayın.

Eski Tv.imde ekranla koruyucu arasına toz kaçmış bunu evde tek farkeden benim, her seyrettiğimde gözüme orası takılıyordu. ET5 aldım eski Tv. yi diğer odaya koydum şimdi değil başkası ben bile seyrederken gözüme çarpmıyor Ama önceden gözüm sürekli ordaydı Tv. seyretmek zevk değil işkenceydi.

Alacağınız Tv.ye inceleme ve forum sitelerinden okuduklarınızla değil kendi göz ve kulak zevkinizle karar verin ve şu ana kadar okuduklarınızı unutup keyifle izlemenin tadını çıkarın.

Bugün 55VT50 satın aldım. Çarşamba günü kuracaklar ama mağazaya kendi blueray filmlerimle gidip abartısız 2 saat zamanlarını aldım. Birçok tv yi denedim ( wt, et, lg lm960 ve sony hx920 )ve bunda karar kıldım. Hx920 de çok iyiydi ama görüntü kalitesi plazmada bir başka. Lg nin yanından bile geçmesin zaten kimse, ona verilecek para cidden yazık. Parlaklıktan aldanıp alınıyor ve detaylar görünmüyor zaten cafcaflı görüntüden, parlaklığı normale alınca detaylardaki saçmalıklar ortaya çıkıyor hemen.

İlgin için tekrar teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bugün 55VT50 satın aldım. Çarşamba günü kuracaklar ama mağazaya kendi blueray filmlerimle gidip abartısız 2 saat zamanlarını aldım. Birçok tv yi denedim ( wt, et, lg lm960 ve sony hx920 )ve bunda karar kıldım. Hx920 de çok iyiydi ama görüntü kalitesi plazmada bir başka. Lg nin yanından bile geçmesin zaten kimse, ona verilecek para cidden yazık. Parlaklıktan aldanıp alınıyor ve detaylar görünmüyor zaten cafcaflı görüntüden, parlaklığı normale alınca detaylardaki saçmalıklar ortaya çıkıyor hemen.

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
  • quote:

quote:

quote:

Önce ilgin ve cevapların için teşekkür edeyim. Kararsız kalmak çok kötü birşey, sanki bir hafta icinde en hatalı tercihi yapacakmışım gibi bir his var icimde ve gittikçe soğumaya başlıyorum. Su an kullandığım tv Sony KDL40LX900 ve 3D berbat. En büyük zevkim bluray film izlemek ve ciddi de bir koleksiyona sahibim. Tv ye bu paraları verenlerin çalışırken ne kadar elektrik harcar olayına bakması garip gelmekte beraber tv min günde 15 saat açık olduğunu göz önüne alınca da hak vermiyor değilim bu sekilde düşünenlere. Dediğin gibi önce led mi plasma mi sonrada Active mi pasifmi kıyaslaması yapmak en azından alınan ürünün içe sinmesine yarayacak. Sanırım tercihini pasif 3d yani ET serisinden yana kullanacağım. Bugün netleşecek hersey, tekrar teşekkürler...

İmzanızdaki ürünlere bakınca hata yapacak gibi durmuyorsunuz
    Ekran büyüdükçe çerceve küçüldükçe bu bilinen sorunların ortaya çıkma riski artıyor ama amaç en az sorunluyu bulmak. Zaten siz işi çözmüşsünüz "ürünün içe sinmesi lazım". Bir karar verince Ahmet onu dedi Mehmet bunu dedi diyip kafanıza takmayın ve Tv. ye her baktığınızda kusur aramayın.

Eski Tv.imde ekranla koruyucu arasına toz kaçmış bunu evde tek farkeden benim, her seyrettiğimde gözüme orası takılıyordu. ET5 aldım eski Tv. yi diğer odaya koydum şimdi değil başkası ben bile seyrederken gözüme çarpmıyor Ama önceden gözüm sürekli ordaydı Tv. seyretmek zevk değil işkenceydi.

Alacağınız Tv.ye inceleme ve forum sitelerinden okuduklarınızla değil kendi göz ve kulak zevkinizle karar verin ve şu ana kadar okuduklarınızı unutup keyifle izlemenin tadını çıkarın.

kardeş hayırlı olsun iyi günlerde kullan

ben LG LM660S alıcaktım şimdi senin yazıyo okuyunca iptal oldum senin tv çok pahalı ben max 2500 tl ne alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: carloska

logitech mk320 kullananlar mouse-klavye kullandığını söylüyor

bu model kesin uyum sağlıyor mu? sağlıyorsa gidip değiştirelim.
  • Daha önce konustuk tekrar sorayım, kliksa.com.tr de satılan Panasonic 42Et5E nın teknosalarda satılan aynı üründen farkı yok değil mi?

http://www.kliksa.com/UrunDetay/tv-goruntu-sistemleri/led-lcd-televizyon/900347647

çünkü wireless ı yok filan denmişti.

+++ Son olarak Kliksa dan bu ürünü alan var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cmk21

ben LG LM660S alıcaktım şimdi senin yazıyo okuyunca iptal oldum senin tv çok pahalı ben max 2500 tl ne alabilirim

Dostum sende arkadaşın yaptığı gibi almak istediğin Tv.leri aynı görüntülerle izleyip kıyasla. Gözüne ve cebine en çok hitap eden Tv.yi al.
  • quote:

quote:

Dostum sende arkadaşın yaptığı gibi almak istediğin Tv.leri aynı görüntülerle izleyip kıyasla. Gözüne ve cebine en çok hitap eden Tv.yi al.

et5 bende zaten var ama 660s daha açığını göremedim ??
  • quote:

quote:

Sağolasın temennin için. İnan neredeyse iki haftadır uğraşıyorum bir tv seçebilmek için. Evimde de Sony KDL40LX900 3D bir tv var ve hiçbir sorunuda yok aslında. Sadece ebat büyüteyim diye yola çıktım sonra almışken iyisi olsun, elli kere alınmıyor dedim ve buna karar verdim.

Samsung, Lg, Toshiba , Sony ve panasonic markalarını ciddi olarak inceledim. Hem yabancı forum sitelerinden hem buralardan ve hem de mağazalara gidip birebir görüp izleyerek karar verdim. Çok zengin birisi falan değilim. Kendimce iyiden kötüye sıralama yapıp bütçeme uygun olanlarını seçtim ( sonrada bütçeme en uymayanı aldım :)) 2.500 tl ye alınacak Tv'ler de vardı. Bütçeni belirlemişsin, ebat olarak kararını da verdin mi sende benim gibi bir liste yap. Ama benim kişisel fikrim Samsung ve Lg markalarından uzak dur, zaten forumu da inceledinmi alanların neler çektiğini, nelerden şikayet ettiğini sende göreceksin. Japonlar panel işinde cidden iyiler, Koreliler her görüntüyü parlatıp canlı hale getirip yutturma peşindeler bence. Maalesef bizlerde işi bilmediğimiz için parlak canlı görüntü verene direk en iyisi diyor ve alıyoruz.

LM 660S i incelemedim ama o serinin üst modeli olan 960'ı ciddi şekilde inceledim, hatta oğlum önceleri onu almam için ciddi ısrar ediyordu onada anlattım, gösterdim oda anladı resmen dandik olduğunu. O yüzden net olarak incelememe rağmen iyi bir tv değil diyebilirim direk olarak.

Yalnız şu gerçekten çok önemli, ne alacaksan al ama aldığın ürün içine sinsin mutlaka. Bir ürünün insanın içine sinmesi için ille en kalitelisi, en pahalısı olması gerekmez. Ayrıca ben kendi yorumlarımı yazdım, belki sen kendin izleyince o parlak canlı görüntü senin zevkine hitap edecek ve seveceksin. O zaman sen, benim için en iyisi bu dersin. Dolayısıyla beklentiler çok önemli anlayacağın.

Sony ve panasonic te de o fiyat aralıklarında güzel ürünler var. Al eline bir blueray disk ve tüm tvlerde standart ayarlarında izle, izin verirlerse ayarlarlar da oyna ve gör zevkine hangisinin hitap ettiğini. Toshibaların YL863 serileri var full led değiller ama iyi panele sahipler, fiyatlarını net hatırlamıyorum.

Unutmadan belirteyim, düşünürsen Sony tvmi satabilirimde

• quote:

Daha önce konustuk tekrar sorayım, kliksa.com.tr de satılan Panasonic 42Et5E nın teknosalarda satılan aynı üründen farkı yok değil mi?

http://www.kliksa.com/UrunDetay/tv-goruntu-sistemleri/led-lcd-televizyon/900347647

Kliksa %10 Bonus olayını kaldırmış galiba, diyecektimki 29 Ekim kutlamasından dolayı, bonuslu kargayı sola almışlar...

Bu arada Kliksa üzerinden alım yapan birisi Wireless olduğunun teyidini verirse sevinirim...

• Kliksa dan aldım . Wifi var.
    ET5 aldıysanız Wifi vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ET5'i biliyorsunuz, değişim yapıp başka Tv. almak istediğiniz için teknoloji marketlere gidip aklınızdaki tüm Tv.leri aynı görüntüyle test edin. LG, Philps, Pana'nın başka modeli farketmez. Aklınızda hangi Tv.ler varsa hepsini aynı görüntülerde test edin, içinize sindikten sonra alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangeraus -- 29 Ekim 2012; 13:00:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fordon

quote:

Daha önce konustuk tekrar sorayım, kliksa.com.tr de satılan Panasonic 42Et5E nın teknosalarda satılan aynı üründen farkı yok değil mi?

Kliksa %10 Bonus olayını kaldırmış galiba, diyecektimki 29 Ekim kutlamasından dolayı, bonuslu kargayı sola almışlar...

Bu arada Kliksa üzerinden alım yapan birisi Wireless olduğunun teyidini verirse sevinirim...

http://www.kliksa.com/htmlincludes/staticpages/kampanya.aspx#BonusKampanya

burda 5 Kasıma kadar diyor. Kalkma olayı yok yani.

1440 TL ye geliyor. bir de Avatajx die bir olay var. Para iadesi yapıyomus tüm harcamaların %2 si kadar bu da 32 tl yapıyor ;=) cihaz 1408 TL ye gelir. ama KLİKSA ya güvenemiyorum. :((((((((((((((

Kliksadan alan arkadaslar, neye dikkat etmeliyiz. 4 gözlük hediyesi var mı orneğin?

• quote:

quote:

ET%'i biliyorsunuz, değişim yapıp başka Tv. almak istediğiniz için teknoloji marketlere gidip aklınızdaki tüm Tv.leri aynı görüntüyle test edin. LG, Philps, Pana'nın başka modeli farketmez. Aklınızda hangi Tv.ler varsa hepsini aynı görüntülerde test edin, içinize sindikten sonra alın

haklısınız teşekkürler
  • şimdi canlı destek hattında biriyle konustum(kliksada) dahili wifisi gözükmüyor diyor 42et5e de :))) şaka bunlar yaa...
  • quote:

1440 TL ye geliyor. bir de Avatajx die bir olay var. Para iadesi yapıyomus tüm harcamaların %2 si kadar bu da 32 tl yapıyor ;=) cihaz 1408 TL ye gelir. ama KLİKSA ya güvenemiyorum. :((((((((((((((

Kliksa'ya güvenip güvenmemek sizin kararınıza kalmış, sonuçta Sabancı kuruluşu Teknosa veya Teknosa.com ne ise kliksa'da aynı. Tek fark veya sıkıntı sadece chat ve mail ile firmayla irtibat kurulula biliyor. Teknosa.com'da çağrı merkezi var, mağazalarda birebir muhatap olacağınız insan var.

Biri çıkıpta kardeşim sorun olduğunda karşımda bir adam isterim bağırıp çağırmaya, mağazayı kafasına yıkarım, bomba koyar patlatırım ama bunun için alacağım ürüne 250 TL fazla öderim diyene hiç bişey diyemem.

Avantajix konusuna gelince firmadan yaptığınız alişverişten KDV ve kargo bedeli düştükten sonra ki fiyat üzerinden iade yapıyor, yani ilk fiyat olan 1599 TL.den %18 KDV düşüp (1355 TL) ordanda kargo masrafı olarak biraz daha kesinti yapıp 1340 veya 1350 TL gibi fiyat üzerinden %2 verir. (yaptığım işlemlerde KDV bedelinden daha fazla kesinti yaptılar, kargo ücreti olmamasına rağmen)

• quote:

şimdi canlı destek hattında biriyle konustum(kliksada) dahili wifisi gözükmüyor diyor 42et5e de :))) şaka bunlar yaa...

Daha öncede bir arkadaş aynı şekilde sorup aynı cevabı almıştı. İnternet sitesinde biz ne görüyorsak onlarda aynı şeyleri okuyup bize orda yazanları söylüyorlar.

Chat servisindeki kişiler mağazadaki tüm ürünlerin teknik ayrıntısını bilen kişiler değil, kaldı ki teknoloji marketlerin çalışanlarının çoğu bile kendi bölümünde ki ürünleri tanımıyorken çağrı merkezi yada müşteri hizmet yetkilisinin konuda bilgisiz olmasını çok görmemek lazım

• arkadaşlar kulaklık çıkışından bilgisayara bağlantı yaptım hoparlörlerden ses alayım diye ancak ses alamadım..line in girişini başka şekilde denedim ses geliyor..kulaklık çıkışı sorunlu olabilir mi??kulaklık çıkışı hdmi girişlerin en altında yan panelde değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiral33

arkadaşlar logitech k400 modeli kablosuz klavye mouse seti aldım. klavyeyi görüyor ancak mouse u görmüyor. yardımcı olursanız çok sevinirim...

arkadaşım yazılımdan kaynaklı desteklemiyor alırken sormadınmı ? belki ilerde pana yazılımda çözer bu işi beklemekten başka çare yok :)
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.