Şimdi Ara

PANASONIC'TEN PASİF 3D'Lİ (FPR) ET5 SERİSİ !!! (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.082
Cevap
34
Favori
313.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    42et5 ile w5 arasındaki tek fark uydu alıcı zaten kesinlikle almayın uydua alıcıdan memnun olan yok bu her tv için geçerli diyelim uydu cihazı bozuldu adamlar tv götürüyor vs vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

cevap 6 :
    42et5 ile w5 arasındaki tek fark uydu alıcı zaten kesinlikle almayın uydua alıcıdan memnun olan yok bu her tv için geçerli diyelim uydu cihazı bozuldu adamlar tv götürüyor vs vs

Kesinlikle.. bir artı gibi görünüyor ama bence gereksiz.. hem yavaş hemde arıza da tv yi götürmen gerekiyor..
  • Tv yi götürünce ne oluyor ????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Tv yi götürünce ne oluyor ????

Yo yo usta.. ben hani zor olur diye dedim.. yoksa böyle bir tv ye sahip değilim, sadece tahmin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: asparuh

quote:

cevap 6 :

Kesinlikle.. bir artı gibi görünüyor ama bence gereksiz.. hem yavaş hemde arıza da tv yi götürmen gerekiyor..

Hemde standartlar çok hızlı değişiyor.

Bir hesap yapayım dedimde şimdiye kadar 6 tane receiver değiştirmişiz.Hatta ilk receiverımız ANALOG receiver inanabiliyor musunuz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: asparuh

quote:

Yo yo usta.. ben hani zor olur diye dedim.. yoksa böyle bir tv ye sahip değilim, sadece tahmin..

Ben bandıng için aradım. Gelip alacaklar tv yi .
    Tv gidip gelirken ne hale gelir o muamma
    O yüzden kararsızım.
    Bu şekilde kullansam mi acaba.

• quote:

sırf uydu alıcısı için tv götürmeleri senin evde tv siz kalmana sebep oluyor tv açılıyor vs vs
  • Tüm dostlara hayırlı bayramlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: serokutay

arkadaşlar son 2 gündür wifi sorunu baş gösterdi kablosuz ağı görmüyor tv. fabrika reset attigimda görüyor ancak fakat tüm ayarlar siliniyor bi süre sonra yine bulamıyorum her seferinde reset atmam lazım varmı başına gelen yada bir çözüm yolu bulabilen. modemi resetlemek falan ise yaramıyor. cepten wifi paylaşımı yapıyorum onuda gormuyor ancak tv yi fabrika ayarlarına getirip artınca buluyor ama dedigim gibi bir süre sonra gene bulamıyor sinyalleri.

Aynı şeyi ben de yaşıyorum.
    Daha önce olmuyordu, zannediyorum güncellemeden sonra başladı.
    Dediğin gibi fabrika ayarlarına getirince oluyor ama, bu kez de de hem ayarlar siliniyor, hem de yeniden kapatıp açınca yine bulamıyor.
    Eski versiyona da dönemediğim için ben, kablolu ağ kullanmaya başladım.

• Cümleten hayırlı bayramlar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: soupdrinker

quote:

Orijinalden alıntı: serokutay

arkadaşlar son 2 gündür wifi sorunu baş gösterdi kablosuz ağı görmüyor tv. fabrika reset attigimda görüyor ancak fakat tüm ayarlar siliniyor bi süre sonra yine bulamıyorum her seferinde reset atmam lazım varmı başına gelen yada bir çözüm yolu bulabilen. modemi resetlemek falan ise yaramıyor. cepten wifi paylaşımı yapıyorum onuda gormuyor ancak tv yi fabrika ayarlarına getirip artınca buluyor ama dedigim gibi bir süre sonra gene bulamıyor sinyalleri.

Aynı şeyi ben de yaşıyorum.
    Daha önce olmuyordu, zannediyorum güncellemeden sonra başladı.
    Dediğin gibi fabrika ayarlarına getirince oluyor ama, bu kez de de hem ayarlar siliniyor, hem de yeniden kapatıp açınca yine bulamıyor.
    Eski versiyona da dönemediğim için ben, kablolu ağ kullanmaya başladım.

kafasına göre takılıyor valla bazen hemen buluyor. bazen hic orali bile olmuyor. tlf daki android uygulaması ile de eslesmedi ne yaptıysam modem den de kaynaklanıyor olabilir belki bende kabloluya dönmeye çalışıcam ama modem çok ters yerde bakalım belki güncelleme gelir düzelir belki.

• herkese hayırlı bayramlar

öncelikler sormak istediğim bu tvnin 3d performansı ile bu tarz diğer markaların performansı aynı mı ve gözlük far ediyor mu

biirde bu akşam hd bagladım içi film dolu okuması epeyi zaman aldı üstüne arada aşırı güç yüklenmesi uyarısı verip tv kapatma yazısı çıkıyor du

bu arada teknosa ile konuştum iade için cevap bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cmk21 -- 26 Ekim 2012; 2:17:09 >
  • arkadaşar fikirlerinizi belirtirseniz memnun olurun bu tv yi değiştirmeyi düşündüğüm iki model var yardımcı olursanız çok memnun olurum

http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/led_tv/1053/110012521/lg_47lm640_dvbs_fhd_3d_led_lcd_tv__4_gozluk

http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/led_tv/1053/110012320/lg_47lm660s_dvbs_3d_fhd_led_lcd_tv_4_gozluk

• quote:

Orijinalden alıntı: Cmk21

arkadaşar fikirlerinizi belirtirseniz memnun olurun bu tv yi değiştirmeyi düşündüğüm iki model var yardımcı olursanız çok memnun olurum

http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/led_tv/1053/110012521/lg_47lm640_dvbs_fhd_3d_led_lcd_tv__4_gozluk

http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/led_tv/1053/110012320/lg_47lm660s_dvbs_3d_fhd_led_lcd_tv_4_gozluk

quote:

valla en iyisi benim gibi olacan hiç tvden anlamıyorum bu modeli aldım bana göre süper :)

kardeş hayırdır süper diyordun

• quote:

Orijinalden alıntı: Fordon

Bende Kliksa üzerinde 42 ET5 almayı düşünüyorum, aslında 42LM640 niyetim vardı fakar teknosa da LG nin Pana nın yanında her ikisde mağza modunda iken mat oluşu beni panaya yönlendirdi. Bide en büyük artısı fiyatının uygun oluşu...

1. Sorum, kullanan arkadaşlara DUAL-PLAY varmı?
    2. Sorum, kliksa da bu TV de Wireless yok diyor, acaba fiyatının uygun olma sebebi bumu? İncelediğim kadarı ile wireless adaptörü dışarıda vida ile tutturulan bir aparat çıkarıtılıp daha uygun fiyata satılabilir
    3. Sorum, PS3 ile kullanan arkadaşlar genel anlamda input lag ve görüntü kalitesinden özellikle Bf3 te memnunlarmı?
    4. Sorum 300 hz yazılımsalmı? öylese gerçekte kaç hz?
    5. Sorum Mkv ve DTS konusunda okumama sorunu varmı?
    6. Sorum 42 et5e ile 42 etw5e arasındaki tek fark dahili uydu alıcımı???

Cevapladığınız için teşekkür ederim.

İyi bayramlar

1. yok
    2. wireless var
    3. oyun modunda input lag yok ama görüntü kalitesi çok iyi diyemem..
    4. 100 hz yazılımla 300 hz e çıkıyor
    5. yok
    6. evet

• quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

quote:

arkadaşar fikirlerinizi belirtirseniz memnun olurun bu tv yi değiştirmeyi düşündüğüm iki model var yardımcı olursanız çok memnun olurum

quote:

valla en iyisi benim gibi olacan hiç tvden anlamıyorum bu modeli aldım bana göre süper :)

kardeş hayırdır süper diyordun

valla kullandıkça soğudum hele gündüzleri yansıma beni deli etti

yazdığım modeller hakkında bilgi veriseniz memnun olurum

• Yansima kapaliyken var . Ekran acikken sikinti yok.
    Tabi camin karsisina koyarsaniz o ayri.

Yazdigin modellerin bu tv den teknik olarak ustunlukleri yok.
    Sadece smart ozelligi panasonic de cok zayif.
    Bu ozellik icin alinmaz bu tv.
    Kumanda da cok kullanissiz.

Bu tv satilip lg alinmaz .
    860 960 serileri belki.

• quote:

Yansima kapaliyken var . Ekran acikken sikinti yok.
    Tabi camin karsisina koyarsaniz o ayri.

Yazdigin modellerin bu tv den teknik olarak ustunlukleri yok.
    Sadece smart ozelligi panasonic de cok zayif.
    Bu ozellik icin alinmaz bu tv.
    Kumanda da cok kullanissiz.

Bu tv satilip lg alinmaz .
    860 960 serileri belki.

+1
    katılıyorum.. bu tv yi verip lg almak attan inip eşeğe binmek olur..

ayrıca media player için tv alınmaz.. dünya üzerinde satın alıcağın hiçbi tv nin mediaplayer ı bununkinden üstün olmyacaktır.. bu tv nin media player ı en iyisi anlamında anlaşılmasın söylediğim.. sadece tv lerin bütünleşik media oynatıcıları çok kısıtlı o yüzden de bi pc performansı bekleyerek media player ı için tv almak akıl karı değil..

• arkadaşlar tv yi 2 haftadır kullanıyorum dün fb maçını izlerken daha önce olmayan karelenmeler baş gösterdi acaba yayındanmı kaynaklandı
  • quote:

arkadaşlar tv yi 2 haftadır kullanıyorum dün fb maçını izlerken daha önce olmayan karelenmeler baş gösterdi acaba yayındanmı kaynaklandı

Maclarda tv ler cuvalliyor resmen.
    Bende de siyah dikine golgeler cikiyor.

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.