Şimdi Ara

PANASONİC PLAZMA GW30 (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.061
Cevap
23
Favori
155.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende 50 inç ekranlı GW30 var, ekran hasarlı sadece, diğer kısımlar sağlam
    işinizi görecekse ücretsiz vereyim.
  • asclepius kullanıcısına yanıt
    Teklifiniz için teşekkürler, ben TV yi başkasına verdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm

Panasonic stw 60

VT60

DT60

ZT60. Plazma tv Arıyorum acil

• Arkadaşlar bende P42GW30 var 2012'de almıştım bu aralar ses yapmaya başladı youtubda çözüm var ama yaptıran varmı ?
  • Pany tv üretiyomu suan?

• pany gw30la netflixe bağlanabilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: heredot_abi_

Merhaba,
    Benim Panasonic Plazma TX-P42GW30 televizyonum izlerken aniden gitti görüntü. Açtım kapattım önünde yeşil ışık yanıyor. Enerji var gibi. açtıktan 2-3 saniye sonra tık diye bir ses geliyor içinden. Görüntü gelmiyor. Kumanda işlemiyor. Birşeyi bozuldu. Aynı sorunu yaşayan var mı ?

Gitti mis gibi televizyon. Canım sıkıldı. Yeni bir TV alıcam sanırım. Bunu bozuk haliyle alacak biri varsa satabilirim yada sorununu çözecek birilerini tanıyan var mı ?
    Benim gw30 da aynı arızayı yaptı bugün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wéndigo

Alıntıları Göster
    arkadasalar geçmiş olsun. arızayı çözerseniz sayfada paylaşır mısınız ? yarın bi gün bizim de başımıza gelirse bilmiş olalım
  • quote:

Alıntıları Göster
    Aynı arızayı benim tv de yaptı bugün.demek ki içinden bir parçanın omrü bu kadarmış.peki ne yaptınız?tamiri mümkün birşey mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirschbaum

Slm

Panasonic stw 60

VT60

DT60

ZT60. Plazma tv Arıyorum acil
    Buldunuz mi hocam tv? Ne aldiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gogicis

Aynı arızayı benim tv de yaptı bugün.demek ki içinden bir parçanın omrü bu kadarmış.peki ne yaptınız?tamiri mümkün birşey mi?

Alıntıları Göster
    Bunu ben de merak ediyorum. Büyük ihtimal herkesin tvsi bu sorundan gidecek:)))

• Arızanın üstüne vestel 43ud8360 aldım tv de gram ısınma yok bizim pany ler ısınmadan dolayı biyerini parçalamıştır diye düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arızanın üstüne vestel 43ud8360 aldım tv de gram ısınma yok bizim pany ler ısınmadan dolayı biyerini parçalamıştır diye düşünüyorum
    Tv ısınıyo tamamda vestel neree pany nere:)))) enteresan bi kıyaslama olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: ririii

Bunu ben de merak ediyorum. Büyük ihtimal herkesin tvsi bu sorundan gidecek:)))

Alıntıları Göster
    ne kadar doğrudur bilmiyorum ama verdiğim servis anakartta işlemcisi bozulmuş dedi. 800 tl+ kdv ye hallolur dedi. haberiniz olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: Gogicis

ne kadar doğrudur bilmiyorum ama verdiğim servis anakartta işlemcisi bozulmuş dedi. 800 tl+ kdv ye hallolur dedi. haberiniz olsun..

Alıntıları Göster
    çok pahalı. yaptırmaya gerek yok. direkt yenisini almak daha mantıklı
  • merhaba
    kablosuz kulaklık oluyor mu bizim tvye ?
  • Gogicis G kullanıcısına yanıt

Merhaba. 2 sene önce ki; yazınızı okudum. Panasonic 42 gw 30 model plazma bizde de var. 2016 dan beri çok yoğun kullanma dık. Diğer odadaki ikinci TV idi. Bazen hafif ses yaptığını duyuyordum. Sese hassasım bu beni rahatsız ediyordu. Ama görüntüsü renkleri çok güzeldi. 2 gün önce aniden gitti. Prize takınca ; ekran altındaki ne kırmızı ışık ne ışık yanmıyor. Yandaki açma kapama düğmesine basıncada açılmıyor. Priz sağlam. Siz 2 sene önce tamir ettirdiniz mi? Yeni TV mi aldınız? Eğer tamir ettirdiyseniz ; çalışması nasıl? Bu durum başına gelen arkadaşlar da, cevap yazabilir. Teşekkürler.

• Birbilenesormalı B kullanıcısına yanıt

Ben tamir ettirdim. Eskisi gibi çalışıyor, hiçbir fark yok. 1000 TL ye tamir ettirdigim dönemde yeni TV alsaydım Samsung veya Sony nin o dönemki modellerinden birini alacaktım. 9-10 bin TL harcamam gerekiyordu. Mi box ile smart da oldu. Şimdilik memnunum.

Bu arada çalışırken çıkan sesi kesmenin çözümü var. YouTube da aratın.anakart ın üzerindeki sabitleme vidaları gevsedigi için buzzing denen cızırtı oluyormuş. Ben daha yapmadım ama ya kibarca eski vidaları sıkmak gerekiyor (6 ay 1 yıllığına geçici çözüm oluyormuş) ya da videodaki tipte pullu yeni vida seti almak gerekiyor(anladığım kadarıyla bu kesin çözüm).

• Gogicis G kullanıcısına yanıt

Allah razı olsun, cevap verdiğiniz için. Çok yardımcı olacak cevaplardı. Allah gönlüne göre versin, inşaAllah, kardeşim. Amin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Birbilenesormalı

Merhaba. 2 sene önce ki; yazınızı okudum. Panasonic 42 gw 30 model plazma bizde de var. 2016 dan beri çok yoğun kullanma dık. Diğer odadaki ikinci TV idi. Bazen hafif ses yaptığını duyuyordum. Sese hassasım bu beni rahatsız ediyordu. Ama görüntüsü renkleri çok güzeldi. 2 gün önce aniden gitti. Prize takınca ; ekran altındaki ne kırmızı ışık ne ışık yanmıyor. Yandaki açma kapama düğmesine basıncada açılmıyor. Priz sağlam. Siz 2 sene önce tamir ettirdiniz mi? Yeni TV mi aldınız? Eğer tamir ettirdiyseniz ; çalışması nasıl? Bu durum başına gelen arkadaşlar da, cevap yazabilir. Teşekkürler.

Merhaba,yaklaşık 2 sene önce aynı sorun bende de vardı.İnternet üzerinden özel servis buldum ,sorunun anakart olduğunu söylediler ve benden 750 tl ücret talep ettiler.Kabul etmedim,tvyi geri verin dediğimde tamir ettik dediler.Pazarlıkla 350tl ye kadar düştüler.Tvyi halen kullanıyorum.En son anten girişi kırıldı(benim hatam ;kablo ile duvar mesafesi dar olduğu için kırıldı).Onu da elektronikçiye tamir ettirdim. Halen kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.