Şimdi Ara

PANASONİC PLAZMA GW30 (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.061
Cevap
23
Favori
155.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2011 senesinden beri bende 50GW30 kullanıyordum geçen sene 4K televizyona geçtim ve satılığa çıkartmıştım.Yeni televizyonların görüntüleri güzel fakat bir plazma kadarda iyi değil.Satmaktan vazgeçip yatak odasına koydum arada açıp gözlerime bayram ettiriyorum.Sahibindene koyabilirsiniz fiyat olarakta bin tl altına koymayın ben binbeşyüz yazmıştım bayağı soran oldu çünkü bu televizyonlar artık bulunmuyor.
  • cavit63 kullanıcısına yanıt
    Ayni fikirdeyim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu renk sorununu yaşayan oldu mu? çözümü hakkında bir fikir sahibi olan yok mu? ilk aldığımda buradaki tavsiyelere uyarak renk ayarlarını düşük kullanmıştım. yaklaşık 6-7 aydır açık renkler kızarmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravelli76

arkadaşlar bu renk sorununu yaşayan oldu mu? çözümü hakkında bir fikir sahibi olan yok mu? ilk aldığımda buradaki tavsiyelere uyarak renk ayarlarını düşük kullanmıştım. yaklaşık 6-7 aydır açık renkler kızarmaya başladı.

Bende bu forum sayesinde 2012 yılında almıştım sorunsuz kullanıyorum gayette memnunum.

Fabrika ayarlarına döndürün yeniden deneyin ya da olmadı servise gönderin. 5 yıl garantiliydi sanırım o dönemde alınan pany tvler..
  • ririii kullanıcısına yanıt
    Şuan hiç acilmiyorbulamadık. Tamamen gitti. Garanti 2 yıl degilmiydi. Ben evraklara.Bir bakayım. Görüntü kalitesi çok iyi ama ömrü kısa sürdü. Yeni tv araştırıyorum.

Aynı sörümü yaşayan kimse yok galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hmm üzüldüm doğrusu.. Ben de 2011 de aldım, şu ana kadar herhangi bir sorun çıkarmadı.

• 2012 den beri de ben kullanıyorum son 3 senedir dinamikde hiç bi sıkıntı çıkmadı bozulursa ne ederiz plazma tv de yok artık piyasada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bub tur eşyalar da şans faktörü çok önemli. Dün arka kapağı açtım. İçinde boş duran vida cikti. Besleme boardunun vidaları gevsek. Bir yakınım tv den anlıyor.

Kartları söktü,test edecek.

Teşekkürler.

• sorun renk kartındaymış. internetten araştırdım, Türkiye de satan bir kişi vari o da ikinci el, fiyatı 150 TL.
    genelde E-Bay da satışı var. 46 " tv, tamiri 250-300 civarı olacak. ne kadar sağlıklı olur bilinmez. size tamir ettirmeye değer mi? bu TV ikinci el piyasası ne kadar ki?
  • İp tv alsam izleyebilir miyim deneyen oldu mu ?

• Selamlar 2011 yılından beri sorunsuz kullandığım GW30 plazma tv min kumandası pert oldu :( internet ortamında aynısını bulamadım bu sorunu yaşayıp çözüm bulan var mı ? universal kumandalardan uyumlu olanı bilen var mıdır ?

• alperenugur kullanıcısına yanıt
    Bende panasonic 50st50e var profesyonel mod yok görüntü ayarlarında secenek kısıtlı nerden açabilirim acaba bu modu
  • stilosever S kullanıcısına yanıt
    görüntü ayarları kısmında en altta ileri ayarlar var g30 modellerinde buradan renk ve gamma ayarları yapılabiliyor sizde durum nedir bilmiyorum

profesyonel moddan kasıt nedir?
  • alperenugur kullanıcısına yanıt
    bzaı özellikler yok mesala
    şu ayarların bazıları benim tv ayarlarında yok
    Picture Mode Custom
    Contract: +100
    Brightness: +71
    Color: +50
    Tine: +0
    Sharpness: +32
    Color Temp.: WARM 2
    Color mgmt.: Off
    C.A.T.S.: Off
    Video NR: Off
    Advanced Picture
    Mosquito NR Off
    Motion Smoother Medium
    1080p ure direct Off
    Black level light

Color Space: Wide
    W/B high R: +4
    W/B high G: +4
    W/B high B: +6
    W/B low R: -5
    W/B low G: -9
    W/B low B: -6
    Black Extension: default
    Gamma Adjustment 2.6
    Panel Brightness Default
    Contour Emphasis Default
    AGC Default
    Gamma detail adj. Default

buda 50st50 bu ayarları kendi tv de uygulamak istiyorumda
  • tv hala taş gibi nazar değmesin şimdiki fiyatlara bakınca vuhuu iyi ki almışız diyorum. bu dünya kupasını da cam gibi izliycez :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravelli76

sorun renk kartındaymış. internetten araştırdım, Türkiye de satan bir kişi vari o da ikinci el, fiyatı 150 TL.
    genelde E-Bay da satışı var. 46 " tv, tamiri 250-300 civarı olacak. ne kadar sağlıklı olur bilinmez. size tamir ettirmeye değer mi? bu TV ikinci el piyasası ne kadar ki?

Bende de aynı sorun başladı 1 aydır. Beyaz zeminde kırmızı- morumsu dalgalanmalar oluyor.

Sizin sorun çözüldü mü?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulashcan U kullanıcısına yanıt
    tv içerisinde 2 adet renk kartı var. benim tv de 1 tanesi bozulmuş. sıfırı hem pahalı hemde bulması zordu. servis kendisi gelip takacak ve ekstra ücret çıkaracaktı. ikinci el araştırdım. güvenilir bir satıcı bulamadım. yeni tv almak zorunda kaldım. eski tv yi tamirci olan bir yakınıma verdim. o renk kartı alıp kullanacaktı, sonra ne yaptım bilgim yok.
  • 4K yayın izleyebilir miyiz bu tvnin dahili uydu alıcısıyla??? Ya da dsmart alsak falan olur mu

• Merhaba,
    Benim Panasonic Plazma TX-P42GW30 televizyonum izlerken aniden gitti görüntü. Açtım kapattım önünde yeşil ışık yanıyor. Enerji var gibi. açtıktan 2-3 saniye sonra tık diye bir ses geliyor içinden. Görüntü gelmiyor. Kumanda işlemiyor. Birşeyi bozuldu. Aynı sorunu yaşayan var mı ?

Gitti mis gibi televizyon. Canım sıkıldı. Yeni bir TV alıcam sanırım. Bunu bozuk haliyle alacak biri varsa satabilirim yada sorununu çözecek birilerini tanıyan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.