Şimdi Ara

PANASONİC Klima Kullanıcıları Buraya... (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
6
Favori
55.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba kit e12 qke modelini araştırdım güzel klima ama servis ve parca desteği kafamı karıştırıyor sorun yaşayan var mı bu konuda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymanzz

Merhaba kit e12 qke modelini araştırdım güzel klima ama servis ve parca desteği kafamı karıştırıyor sorun yaşayan var mı bu konuda.
    Merhabalar. Panasonic'te yeni etherea serisini , KIT-Zxx-TKE kodlu olan ürünleri tavsiye ederim. KIT-E serileri eski distribütörün getirdiği ürünler ve resmen ürünleri saldılar. Ne servis ne de yedek parçada muhattap bulunamıyor.

Saygılarımla...
  • klima5505 kullanıcısına yanıt
    Z serisi fazla geliyor butceme.servis sorunu varken bulaşmanın da bir mantığı yok bu makinaya

• quote:

Z serisi fazla geliyor butceme.servis sorunu varken bulaşmanın da bir mantığı yok bu makinaya
    Merhabalar. Bu durumda başka alternatiflere bakmanız dediğiniz gibi uygun olur. Cihaz güzel ancak,servis vb. muhattap yok. En ufak bir arızada diken üstünde olursunuz.

Saygılarımla...
    Alternatif olarak LG Sirius deluxe nasıldır acaba en azından servisi iyidir diye düşünüyorum panasonicten

• quote:

Alternatif olarak LG Sirius deluxe nasıldır acaba en azından servisi iyidir diye düşünüyorum panasonicten
    LG'lerde kronik bir yanık kokusu problemi var. Yeni cihaz olduğu halde klimadan yanık kokusuna benzer bir koku geliyor. Birden fazla şikayet oldu. Ayrıyetten LG düşünüyorsanız Sirius Deluxe yerine bulabilirseniz Sirius Smart,Standart Plus,Dual Eco/Plus serilerini tavsiye ederim.

Saygılarımla...
    Çok teşekkür ederim standart plus a da bakmıştim onun üzerine yogunlasacagim biraz

• quote:

Çok teşekkür ederim standart plus a da bakmıştim onun üzerine yogunlasacagim biraz
    Rica ederim. Şimdiden hayırlı olsun dileklerimle.

Saygılarımla...
  • Yazlikta, kisin kullanmak icin aldigim Cs-Be50tke model klimam var arkadaslar. Yilda 3-5 gun anca kullaniyorum, bugun kullanmaya basladim bir kac saattir calisiyordu az once kendi kendine kapandi ve power isigi yanip yanip sonmeye basladi. Kumandadan kapatip 5 dk sonra tekrar actim su an calisiyor ama neden boyle yapmis olabilir. Turkce kullanim klavuzunu nasil bulabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O sırada Defrosa girmis olabilir. Cok güzel kaliteli bir klima panasonic ama servis ağı ve reklamını göremezsiniz. Ben de ısı pompası ve klimalarını satıyorum Mitsubishi elektric ayarında hatta bazı noktalarda bi tık daha üstün sayılır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.