Şimdi Ara

PANASONİC Klima Kullanıcıları Buraya... (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
6
Favori
55.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar, etherea modelinde insan algılama sensörü varmış nasıl çalışıyor? birde Econavi ve AutoComfort tuşları hakkında bilgisi olan yazabilirmi?
  • iş yerinde bir arkadaş panasonik bu seriden klima almıştı.2 sene önce galiba.memnun değildi. özellikle ısıtma performası çok kötü diyordu. aynı sıkıntı devam ediyor mu acaba? yoksa bir değişiklik olmuş mudur?
    abim benden klima tavsiyesi istedi. Izmire önereceğim.
  • cupidx C kullanıcısına yanıt
    2 gün önce yaptığım ölçümlerde,
    yer : antalya
    saat: 22,26
    dış sıcaklık: 17.6 derece
    oda sıcaklığı 23,5
    set: 26 derece
    fan auto, econavi açık
    iç ünite ağız üfleme sıcaklığı: 49,5

fotoğrafları var çektim, istenirse koyabilirim.

Henüz havalar çok soğumadı antalyada, biraz daha soğuğunca yine test yaparım. izmirle hemen hemen aynıdır hava sıcaklıkları diye düşünüyorum ara ara giderim izmire .

panasonic klimada en çok övündüğü ısıtma performansı dediler. yeni 2016 heatcharge modelleri r32 gazlı ve SCOP değeri 6,20 A+++ verimliliğe sahip, SEER değeri ise 10,50 A+++ (panasonic KIT-VZ12-SKE) -35 derecelerde ısıtma yapabiliyor norveç gibi ülkerler için üretildiği söyleniyor. https://www.youtube.com/watch?v=vD69znvKhwc

Heatcharge serisi türkiyeye gelirmi bilmem ama yeni 2016 model etherea modelleride bayağı iyi. panasonic KIT-Z12-SKE seer 8,50 A+++ , scop 4,90 A++

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firstemperor -- 17 Kasım 2016; 11:43:39 >
  • Serhat6363 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba havalar soğumaya başladı ısıtması hakında biraz bilgi verirseniz seviniriz birde dikkatimi çeken klimanızı fişe takıyorsunuz bunun zararı yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstemperor

oda sıcaklığı 23,5
    fan auto, econavi açık

Henüz havalar çok soğumadı antalyada, biraz daha soğuğunca yine test yaparım. izmirle hemen hemen aynıdır hava sıcaklıkları diye düşünüyorum ara ara giderim izmire .

panasonic klimada en çok övündüğü ısıtma performansı dediler. yeni 2016 heatcharge modelleri r32 gazlı ve SCOP değeri 6,20 A+++ verimliliğe sahip, SEER değeri ise 10,50 A+++ (panasonic KIT-VZ12-SKE) -35 derecelerde ısıtma yapabiliyor norveç gibi ülkerler için üretildiği söyleniyor. https://www.youtube.com/watch?v=vD69znvKhwc

Heatcharge serisi türkiyeye gelirmi bilmem ama yeni 2016 model etherea modelleride bayağı iyi. panasonic KIT-Z12-SKE seer 8,50 A+++ , scop 4,90 A++

olurmu antalya ile izmir arasında 4 / 5 derece sıcaklık farkı var izmir daha soğuk üstelik antalyada nem oranı izmirden fazla
  • quote:

oda sıcaklığı 23,5
    fan auto, econavi açık

Yani net anlaşılmıyor bu test çalıştırdıktan ne kadar sonra bu ağız sıcaklığına ulaştı?
    birde set 26 oda sıcaklığı 23.5 yani cihaz istenilen sıcaklığa getirmede problemmi yaşıyor?
  • Ben çok memnunum ısıtmasımdan. Yeni ölçümlerim var. Dün akşam set 27 de ağız üfleme sıcaklığı 56.5 derecedeydi. Ayrıca bir yakınım Toshiba aldı onusu test ettim. Fotoğraflarla yazmaya çalışacağım bu gece vaktim olursa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben çok memnunum ısıtmasımdan. Yeni ölçümlerim var. Dün akşam set 27 de ağız üfleme sıcaklığı 56.5 derecedeydi. Ayrıca bir yakınım Toshiba aldı onusu test ettim. Fotoğraflarla yazmaya çalışacağım bu gece vaktim olursa.

Senden ricam birde çalıştırdıktan ne kadar süre sonra sıcaklıklara ulaştığını tam olarak yazarsan mükemmel olur
  • hasancannnnn H kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma anca vakit bulabildim .
    Az önce yaptığım ölçümler @hasancannnnn @hasancannnnn
     PANASONİC Klima Kullanıcıları Buraya... PANASONİC Klima Kullanıcıları Buraya... PANASONİC Klima Kullanıcıları Buraya...

• İlk 5 dakikada 43,5 derece ağız üfleme sıcaklığı var. Sonra 11. Dakikada üfleme 52 dereceye çıkıyor. Fotolarda ne kadar akım çektiği yazıyor. Cihazımın kit-e15qke olduğunu hatırlatırım.
     PANASONİC Klima Kullanıcıları Buraya... PANASONİC Klima Kullanıcıları Buraya... PANASONİC Klima Kullanıcıları Buraya...

• 55. Dakika sonra durum. Fan en alt dereceye getirdim.
    Tüketim 1350watt'tan 403watt'a düşmüş. İstenilen sıcaklığa gelince daha da düşecektir.
     PANASONİC Klima Kullanıcıları Buraya... PANASONİC Klima Kullanıcıları Buraya...

• Merhaba bende Panasonic UE Serisi 9000 BTU klima aldım. Bir çok arkadaş memnun olmadığını yazmışlar. LG smart inverter ile arasında kalmıştım. Panasonic aldım anlatıldığı gibi sesli değil.

Oda sıcaklığı 16 derece dışarısı 6.derece iken en yüksek ayarda çalıştırdım. Üfleme sıcaklığı 60.dereceye ulaşıyor 10dk sürede. Kullandıkça göreceğiz sarfiyatı ne olacağını.

ALMAYI DÜŞÜNENLER VARSA 1895.lira fiyat iyi geldi LG.smart için 2200 demişlerdi.
  • oncelikle herkese merhaba. panasonic klima alarak araniza katilanlardanim degerli arkadaslar.uzun arastirma uzerine memnuniyet oranina gore 2 adet panasonic aldim. biri kit ue 9rke. digeri kit e15QKE. ue9btu luk cok sessiz ve verimli. 9btu olan urun L kondenser. etherea ise duz kondenser. bir arkadasimiz etherea12btuluk urunun resminj koymus ve L kondenser. proteklw yaptigim gorusmede etherealarin hepsinin L kondenser oldugu soylendi. etherea kit e 15 QKE serisi kuullanan arkadssimiz varmidir.bunlarin kondenseri duz mu L mi. defrosta girmesinde etkili bir faktormudur. +7 8 lerde defrosta giriyor makine.saygilar.

• firstemperor sizin cihaziniz da ayni seriden gordugum kadariyla. urunum 2016.7 uretimi. sizin urun de duz kondensermidir acaba.

• Selamlar,

Buralar ıssız kalmış :)

panasonic qke 12 etherea modelini düşünüyorum

http://www.hepsiburada.com/panasonic-etherea-kit-e12-qke-inverter-klima-p-EVKLMRKP01012001?magaza=Tek%20Grup%20Klima

http://panasonic-klima.com/urunler/duvar-tipi-klimalar

Burada 2016 serisi (eski seri)

Görüşü olan var mı?
  • Panasonic klima kullanan arkadaşlar buraları tecrübelerinden mahrum bırakmasın malum memlekette pek tercih edilmeyen markanın cihazlarını kullanıyorsunuz. Benim gibi Panasonic klima almak isteyip de kullanıcı deneyimi arayan pek çok insan var yeşillendirelim lütfen buraları 😁

• Arkadaşım Panasonic klimalar genel itibariyle sorunsuz cihazlardır, gerek ısıtma,gerek soğutma gerekse elektrik tüketimi konusunda sizi ve alacak olan arkadaşları üzmez.

Bir önceki sayfada cihaz ile ilgili yorumlarımız var dilerseniz fikir edinebilirsiniz.

• Bende ağustos eylül gibi klima almayı düşünüyorum.Özellikle ısınmak için.Oda m2 si 17 m2.yalıtım yok bina dısında kara sıva var..

Panasonic Brilliant Efficiency KIT-BE35-TKE 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Bu cihaz 2017 üretim sanırım fakat şuan satışı halen daha var 3100 n11 de fiyat gördüm. Nasıldır sizce ???

• quote:

Orijinalden alıntı: ByÇINAR

Bende ağustos eylül gibi klima almayı düşünüyorum.Özellikle ısınmak için.Oda m2 si 17 m2.yalıtım yok bina dısında kara sıva var..

Panasonic Brilliant Efficiency KIT-BE35-TKE 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Bu cihaz 2017 üretim sanırım fakat şuan satışı halen daha var 3100 n11 de fiyat gördüm. Nasıldır sizce ???
    Merhabalar
    Bahsettiğiniz klima n11 de 1 ay önce 2400 veya 2600tl arasındaydı.burdaki servisine sordum alınırmı diye.midea alın dha iyi dedi.kartlar japon üretimimi diye sordum ,malezya olması lazım dedi.panasonic tv servisinde çalıştım kartlar japonya üretimi ve çok kaliteli tv ler idi.aynı zamanda panasonic türkiye garantisi olmadığıniçin disbritör garantili olduğu için vazgeçmemde bir sebeb daha idi.sonra az satışı olduğu yüzden parça sıkıntısı olacğını düşünerek hiç sevmediğim vestel marka aldım.

• 2ekmek1sut kullanıcısına yanıt
    Evimde suan bende de panasonıc tv var .. 5 6 senedir tık demedi.
    Klimada bu zaman zarfında cok da pahallıya gitmeye gerek olmadığını anladım.
    Demirdöküm a5 12000 btu yada gree lomo 12000 lere bakıyorum arasında 600 tl fark var..

Üst sekment klimalar bu klimaların 2 katı neredeyse.Midea blanc serisi de olabilir tercihim fakat suan yukarda yazdığım ikisine odaklandım..

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.