Şimdi Ara

PANASONİC ES-LV65 TIRAŞ MAKİNESİ HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 136 gün 15 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • tt38 (5 mesaj) promil06 (5 mesaj) CaptainSkyWalker (1 mesaj) mrtblgnr (1 mesaj) sensei111 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11 mesaj) Mobil (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> PANASONİC ES-LV65 TIRAŞ MAKİNESİ HAKKINDA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    725 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    PANASONİC ES-LV65 S Model tıraş makinesi hakkında;

Panasonic ıslak kuru tıraş makinesinin, lineer motorun ve bunun gibi birçok yeniliğin mucidi. Firma Türkiye'de ürünlerini yeterli tanıtamadığı için malesef bilinirliği oldukça az. Lineer motor içeren tıraş makineleri ile Panasonic, diğer markalara gönderme yapmaktan da çekinmiyor. Lineer motor sayesinde motorunun pilin son damlasına kadar aynı devirle döndüğünü ve devir hızıyla diğer makinelerden çok daha güçlü olduğunu özellikle vurguluyorlar. Makine orjinal Japon üretimi bir makine. Kesinlikle çin malı bir ürün değildir.

Tıraş makinesiyle sinek kaydı tıraş isteyenler ve bu tıraşı yaparken "sıfır tahriş" deneyimi yaşayarak tıraş olmayı keyifli hale getirmek isteyen erkekler için bulunabilecek en ideal makinedir. Sahip olduğu üstün teknik özellikler ( özellikle lineer motor ) sayesinde rakipleri Braun ve Philips markalı tıraş makinelerine açık ara fark atan bir makinedir.

"Lineer motor" nedir ?
    Panasonic tarafından patentli Lineer Motor, bıçakları elektro-manyetik itme teknolojisini kullanarak inanılmaz bir hızla dakikada 14.000 defa ileri geri hareket ettirir. Dakikada 14.000 devirde, dünyanın en hızlı tıraş makinesi sadece daha yakın bir tıraş sağlamakla kalmaz, bunu çok çabuk yapar. Böylece daha güçlü bir tıraş, en sert ve sık sakallarda bile motor zorlanmayarak sürekli bir tıraş performansı sağlanır. Temel olarak, Lineer motorun ayırt edici özelliği güç ve performansın azalma ve kesinti olmaksızın sonuna dek aynı seviyede korunabilmesidir. Oysa, geleneksel tıraş makinelerinin performansı sert ve sık sakallarda zorlanarak olumsuz etkilenmektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER;

5 BIÇAKLI, ISLAK / KURU TIRAŞ MAKİNESİ
    YIKANABİLİR (100% SU GEÇİRMEZ)
    ÇOK YÖNLÜ PİVOT BAŞLIK
    YÜZE UYUMLU KIVRIMLI DİZAYN
    FOLYO TIRAŞ BIÇAKLARI
    30 DERECE NANO-POLİSHED İÇ BIÇAKLAR
    14.000 DEVİR LİNEER MOTOR
    1 SAAT ŞARJ İLE 60 DAK. KABLOSUZ KULLANIM
    LCD EKRAN
    AÇILIR FAVORİ KESME BIÇAĞI
    SAKAL YOĞUNLUĞUNU ALGILAYAN SENSÖR
    JAPONYA ÜRETİMİ

ÜRÜNÜN TEKNİK ÖZELLKİLERİNİ GÖSTEREN FOTOĞRAFLAR;

Ürün satışı tarafımdan yapılmaktadır... Detaylı bilgi almak isteyenler buradan veya talattopac@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirler...

https://youtu.be/4AjYbTO9YcM

|
    |

• Binbaşı
    1006 Mesaj
    Bu ürünün yedek bıçak ve eleğini nereden bulabiliriz.
    |
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    amazon.com da 50dolar civarı full set.
    |
    |
  • Binbaşı
    1235 Mesaj
    lv-65 in folyosunda ufak bir delik oluştu değiştirmem lazım,bıçak değiştir uyarısı daha gelmedi,değiştirmişken bıçaklarınıda değiştireyimmi? Yedek parçaları nerden temin edebilirim? Bilenler yardımcı olursa sevinirim.
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: sensei111

lv-65 in folyosunda ufak bir delik oluştu değiştirmem lazım,bıçak değiştir uyarısı daha gelmedi,değiştirmişken bıçaklarınıda değiştireyimmi? Yedek parçaları nerden temin edebilirim? Bilenler yardımcı olursa sevinirim.
    İnternette bulabilirsinizhttps://urun.n11.com/tiras-bicagi-ve-yedekleri/panasonic-wes9170y-lv9n-lv6n-lv95-lv81-lv65tiras-makinesi-bicak-P326996844
    https://www.kocmedikal.com.tr/panasonic-9173-y-yedek-elek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt38 -- 27 Ağustos 2019; 6:45:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yüzbaşı
    399 Mesaj

hocam merhaba . bıcak ve elek almak istiyorum aliexpresden yalnız ES-LV65 İCİN wes9170y mi yoksa wes9173y mi uyumlu oluyor ??

|
    |
    tt38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

quote:

Orijinalden alıntı: promil06

hocam merhaba . bıcak ve elek almak istiyorum aliexpresden yalnız ES-LV65 İCİN wes9170y mi yoksa wes9173y mi uyumlu oluyor ??

Wes9170y bıçak, wes9173y elek demektir. İkisini birden almak isterseniz wes9032y sizin için daha uyguna gelir sanırım.
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj

tesekkur ederim hocam bilgilendirme icin..

|
    |
    tt38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

quote:

tesekkur ederim hocam bilgilendirme icin..

Rica ederim. Ancak makineyi alalı 3 yıl olmadıysa ve bakımlı bir şekilde kullandıysanız elek ve bıçak değişimine gerek yoktur.
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tt38

Rica ederim. Ancak makineyi alalı 3 yıl olmadıysa ve bakımlı bir şekilde kullandıysanız elek ve bıçak değişimine gerek yoktur.

Alıntıları Göster

vala hocam makına alali 4 yıl gecdi ve hic bakım yapmadım acıkcası bakım nasil yapilir onuda bilmiyorum suanda iyi kesiyor bir sıkıntımda yok sadece bıcakları alsam olurmuki?

• Yüzbaşı
    725 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

quote:

vala hocam makına alali 4 yıl gecdi ve hic bakım yapmadım acıkcası bakım nasil yapilir onuda bilmiyorum suanda iyi kesiyor bir sıkıntımda yok sadece bıcakları alsam olurmuki?

Alıntıları Göster
    Ayda bir veya iki ayda bir elek üzerine bakım yağını veya ince bir makine yağını 2-3 damla döküp birkaç saniye çalıştırmanız gerek. Sonra kendi kendine kurumaya bırakın. Bakım dediğim şey bu aslında. 4 yıl geçtiyse elek ve bıçakları birlikte değiştirseniz daha iyi olur.

• Yüzbaşı
    399 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tt38

Ayda bir veya iki ayda bir elek üzerine bakım yağını veya ince bir makine yağını 2-3 damla döküp birkaç saniye çalıştırmanız gerek. Sonra kendi kendine kurumaya bırakın. Bakım dediğim şey bu aslında. 4 yıl geçtiyse elek ve bıçakları birlikte değiştirseniz daha iyi olur.

Alıntıları Göster

anladım hocam vala aliexpresde bakdım elek be bıcaga 66 dolar dedi satıcı turkiyede bulamadım satan varmı acaba burda ?.

|
    |
  • Yarbay
    4301 Mesaj

Kaç liraya aldınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    promil06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj

almadim hocam dhaa 66 dolar fiyati var
    |
    |
    CaptainSkyWalker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.