Şimdi Ara

## Palit, Galaxy'i Aldı Sırada Inno3D Var ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rakiplerinden fiyat avantajı ile sıyrılan düşük bütçeli donanım severin dostu palit'e yakışır
  • Umalım ki satın alınan firmalara giden para kartlardan çıkmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: saidakkas

Palit için ezik, işe yaramaz, takoz diyenlere şok yapmıştır bu haber. Bir firmayı ölçüp tartarken Türkiye'deki bilinirliğini baz almamak gerek...

içimden geçenleri söylemişsin
  • Bence gereksiz olucaktir.Daha çok marka çekişmeyi getiricektir benim düşüncemce , hadi hayirlisi.
  • Büyüme iyi güzel de, Palit eski palit gibi f/p kralı olmaya devam edecek mi yoksa evga gibi ohannesburger dedirten fiyatlarla karşımıza mı çıkacak?
  • umarım kullanıcı dostu çizgisini bozmadan yoluna devam eder en önemlisi bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toz-koparan -- 13 Mart 2008; 22:04:43 >
  • paliti ben tanımıyorum da kendi ekran kartınımı üretiyor piyasada sadece 2 tane ekran kartı yok mu??
    ATİ ve NVDİA
  • bizde tercih edenlerdeniz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: engcmreng

paliti ben tanımıyorum da kendi ekran kartınımı üretiyor piyasada sadece 2 tane ekran kartı yok mu??
    ATİ ve NVDİA

ATi ve nVidia grafik işlemci üretiyor, referans tasarımı yapıyor, sonra da kart üreticilerine chipleri satıyor, onlar da kart yapıp satıyor. Palit de kart üreticisi.

Grafik işlemcilerinin, CPU lar gibi soketli olmaması, kendinden lehimli gelmesi sanırım sende böyle bir ikileme sebep oldu.
  • bundan 2-3 sene öncesine kadar kimsenin kullanmadığı kartlardandı.Bu haberleri duymak ve kalitenin bir çıta daha yükselmesi iyi bir haber.
  • Palit e karşı içim son derece sıcak ve çok güvendiğim bir firma inş dahada başarılı olurlar... Palit 8800GT sonic almayı düşünüyorum tam bir f/p ürünü...
  • vay be palit e bak
  • bize asus gibi pahalı ve gereksiz şeylere para vermememiz için en iyi alternatifi sunan palit e teşekkürler. en iyi performans, en düşük fiyat = palit
  • Palit herzaman iyi kartlar çıkarıyor.
  • aidakkas Tarih 13 Mart 2008; 22:22:01

quote:

Orjinalden alıntı: engcmreng

paliti ben tanımıyorum da kendi ekran kartınımı üretiyor piyasada sadece 2 tane ekran kartı yok mu??
    ATİ ve NVDİA

ATi ve nVidia grafik işlemci üretiyor, referans tasarımı yapıyor, sonra da kart üreticilerine chipleri satıyor, onlar da kart yapıp satıyor. Palit de kart üreticisi.

Grafik işlemcilerinin, CPU lar gibi soketli olmaması, kendinden lehimli gelmesi sanırım sende böyle bir ikileme sebep oldu.

teşekkürler said kardeş.....
  • Güzel gelişmeler bunlar
    kurbaga büyümeye başladı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dhul-Fakar

Umalım ki satın alınan firmalara giden para kartlardan çıkmasın

Haberi görünce ilk aklıma gelen bu oldu.

2. bir Asus olma yolunda gidiyor olabilir Palit.

Kurbağaların "öpülünce prens olma" gibi bir potansiyelleri olduğunu unutmamak gerekir arkadaşlar.
  • hemde Allahsız tosbağa
    quote:

Orjinalden alıntı: 18yusuf

quote:

Orjinalden alıntı: BARKU

ortalık kurbaaa kaynayacak

süpersin

quote:

Orjinalden alıntı: saidakkas
    Sorma ya, ben de bıktım o kurbağadan, yeter artık başka bişey koysunlar.

Artık tosbağa koyacaklar

• adamlar bu kadar firmayıs atın aldıklarına göre iyi para kazanıyorlar herhalde
  • Çirkin kral zengin krala dönüşüyor herhalde ben 8800 GT Sonic aldım çokta mutluyum ne ısınma problemi var ne başka birşey
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.