Şimdi Ara

PALİO 1.2 EL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2001 MODEL PALİO 1.2 EL'İ OLAN VARMIIIIIIII

• böyle konu ve böyle bir soru var mı ya Allahaşkına? Tut ki var veya yok? Ne değişecek?

Bu araçla ilgili bir sorunuz varsa sorun, bizlerde eğer bildiğimiz bir konuysa sizinle fikirlerimizi paylaşalım.
  • NİYE YA NESİ VAR SORUMUN. BAŞKA TÜRLÜ SORDUĞUM ZAMAN SORUMA KESİN CEVAP ALAMIYORUM. EĞER SENİN PALİO 1.2 EL İN VARSA SÖYLE
  • Onda var biliyorum. ama saklıyor

desevigne neden saklıyorun ?????

Bu arada araç alacaksanız birçok site var. Eğer aracınızla ilgili probleminiz varsa direk yazabilirsiniz. Herkezde palio 1.2 yok ama forumda birçok değerli , bilgili insan var. yardımcı olunur.
  • TEŞEKKÜR EDİYORUM SULPHER. YA BENİM SORUNUM ; BENDE 1,2 EL PALİO VAR 2001 MODEL 1 AY ÖNCE FALAN ALDIM 0,25 YAKIYOR. NASIL SİZCE NORMALMİ YOKSA FAZLAMI ( BENİM İÇİN FAZLADA! ) Bİ BAKIMA SOKMAYI DÜŞÜNÜYORUM
  • Şehiriçi normal diyebilirim. Ama yinede genel bir kontrolden geçirin. Filtre buji, kablo vs. Baskı balataya, ateşleme sistemine bakın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aabdullah

TEŞEKKÜR EDİYORUM SULPHER. YA BENİM SORUNUM ; BENDE 1,2 EL PALİO VAR 2001 MODEL 1 AY ÖNCE FALAN ALDIM 0,25 YAKIYOR. NASIL SİZCE NORMALMİ YOKSA FAZLAMI ( BENİM İÇİN FAZLADA! ) Bİ BAKIMA SOKMAYI DÜŞÜNÜYORUM

Sorunuzu bu şekilde spesifik hale getirirseniz çok daha fazla cevap ve yorum alırsınız. Hatta size tavsiyem konu başlığını da "Palio 1.2 Sizce Çok Mu Yakıyor?" diye değiştirin. Daha dikkat çekici olur. Bu arada bende sevgili Sulphur`e katılıyorum. ş. içi için normal sayılabilir. Tabi ki ş.içinde hangi mesafelerde sürdüğünüz, sürüş karekteriniz, yol ve trafik şartları bu değerleri çok fazla etkileyebilir. Bildiğiniz gibi ş.içi trafiği asla ş.dışı gibi stabil değil. Palio`lar genelde fazla yakıt tüketmektedir. Eğer bujileriniz, hava filtreniz, ateşleme bobinleriniz falan yeniyse bir problem yoktur.

• Peki hazır Palio 1,2 EL forumu açılmışken EL ile HL arasındaki donanım farkı nedir acaba? Yakıt da bunun içine dahil olabilir tabii. Speedgear lar okuduğum kadarıyla çok fazla yakıyormuş
  • TAŞEKKÜR EDİYORUM ARKADAŞLAR. ÖNCEDEN ARAŞTIRSAYMIŞIM KEŞKE! BU KADAR YAKTIĞINI BİLSEYDİM ALMAZDIM. YADA TÜPLÜ FALAN ALIRDIM. NEYSE BEN YİNEDE Bİ BAKIMA SOKAYIM BUNU EN İYİSİ
  • YA ARKADAŞLAR Bİ KONU DAHA HAKKINDA BİLGİNİZE İHTİYACIM OLACAK.
    BENİM PALİO NUN FRENİ İLK BAŞLARDA SERTTİ VE GÜZELDİ YUKARLARDA TUTUYORDU. ŞİMDİ İSE ÇOK AŞŞAĞILARDA TUTUYOR. TAMİRCİYE GÖTÜRDÜM FREN HİDROLİĞİNİN KONDUĞU YERİN HEMEN ALTINDA HİDROLİĞİN GEÇTİĞİ İKİ TANE SİLİNDİR ŞEKLİNDE DEMİR PARÇASI VAR O SIZDIRIYORMUŞ. HİDROLİK KOYDU ESKİ HALİNE DÖNDÜ. AMA YİNEDE SIZDIRIYOR. ONUN TAMİRİ BANA KAÇA PATLAR ACABA BİLEN VARMI.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.