Şimdi Ara

Paladin Deckleriniz/Stratejileriniz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
2
Favori
10.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mutlaka 2x shieldbot olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edwin van der Sar

mutlaka 2x shieldbot olmalı.

O değil asıl big game hunter olmadı faceless lazım az önce ragnaros geldi ve aldı karşı koyamadım rank 162 yıldız ile duruyorum şimdilik.

Minibot kendini koruyor bana mechwarperımı koruyacak bir şey lazım. Enhance şans işi o olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce destenin eksikleri nelerdir? Bende 2. aldor peacekeeper olmadığı için koyamadım. Sylvannas da yok o yüzden sunwalker alıyorum ama 1 tane yeter mi 2. kalsın mı? Kart çekme de yok hiç ama internetten baktığım paladin destelerinde kart çekme yoktu genelde bu destelerde eline ne gelirse attığın için falan olabilir ama sizce gerek var mı kart çekmeye? Gerçi sadece acolyte of pain alınabilir onun için. Son bir soru daha sorayım muster for battle ve tirion ile beraber destede toplam 6 silah var sayılır. Sizce fazla mı çıkarayım mı coghammer ı? Ben güzel verim aldım ama bir yandan o kadar silah fazla geldi sanki.
     Paladin Deckleriniz/Stratejileriniz

• LePortaBim kullanıcısına yanıt
    Paladinda latede draw işini Lay on Hands götürüyor. Bunun dışında acolyte yerine Cult musterdan daha fazla value alabilirsiniz. Ayrıca sunwalker yerine varsa sky golem daha uyumlu olur. 2 chow bence fazla. Aşırı agro geliyorsa 2. chow yerine Deathlord kullanıyorum. Aldor yerine humilty kullanmak isteyebilirsiniz turnuvalarda zaman zaman kullanıldığı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Paladinda latede draw işini Lay on Hands götürüyor. Bunun dışında acolyte yerine Cult musterdan daha fazla value alabilirsiniz. Ayrıca sunwalker yerine varsa sky golem daha uyumlu olur. 2 chow bence fazla. Aşırı agro geliyorsa 2. chow yerine Deathlord kullanıyorum. Aldor yerine humilty kullanmak isteyebilirsiniz turnuvalarda zaman zaman kullanıldığı oluyor.

Lay on hands Quartermaster ve Piloted sky golem çıksın diye her packte dua ediyorum ama maalesef bir türlü çıkmıyor. Deathlord kartını bir türlü sevemedim nedense mesela warrior öldürdüğünde grommash da çıkabilir sıkıntı yani.
  • LePortaBim kullanıcısına yanıt
    Riks budur Chowla da adamı heallıyorsun late gamede büyük sorun bence. Hem Gromash bile gelse chargelayamadan öldürebilirsin. Hem taunt olduğu için efektif trade yapmasını engelliyor.
  • İş yaparmı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KolonyaAdam kullanıcısına yanıt
    masraflı kel tuzad riskli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
  • GTOMarco kullanıcısına yanıt
    Wolfraider biraz gereksiz gibi yerine daha iyi alternatifler gelebilir

Ayrıca Rag ve boom agro decklere uygun değil,seni yavaşlatır.Muhtemelen onları kullanamazsın fazla.Leeroy belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KolonyaAdam -- 19 Ağustos 2015; 22:17:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KolonyaAdam kullanıcısına yanıt
    leeroy olsa koymaz mıyım kardeşim :( oil rogue yaptım şimdi onu da koyucam loatheb yok p2w mi f2p mi bilemedim
  • Bende yeni başladım

Böyle bir destem var internetten falan baka baka yaptım geliştirme için tavsiyeleriniz varmı genelde kazanıyorum 3 kere falan yenildim galiba pek rank atmıyorum şuan
    Birde genelde telefondan oynadığım için telefondan oynayan varsa adını verirse ekleyebilirim oynarız falan
  • TGT çıksın da kontrol oynayalım ya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

TGT çıksın da kontrol oynayalım ya :D

TGT de rogue ve warlock dan sonra en şanssız class paladin oldu sanırım. Mage Hunter Shaman bunlara gelen kartlarla karşılaştırınca paladin in 2-3 kartı dışında çoğu dandik.
  •  Paladin Deckleriniz/Stratejileriniz

Bu da benim rush destem. Üst üste 14-15 oyun kazandırmışlığı var tabi ki Casual Play de.
    Düşüncelerinize açığım ne gibi iyileştirmelerde bulunabiliriz? Equality 1 tane mi olmalı acaba yoksa 2 ideal mi? Ben 2 tane koydum çünkü bazıları taunttan başka bir şey oynamıyor. Haliyle desteye büyük sıkıntı çıkarıyor.

Knife Juggler 2 tane ihtiyacı duyuyorum ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 29 Ağustos 2015; 22:02:40 >

• legend olduğum paladin deckim,belki 1-2 tane midrange seven kalmıştır diye paylaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 30 Ağustos 2015; 10:49:31 >
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    ben de bunun bir iki kart farklısını oynuyorum bgh'siz deste yapamadığımdan bgh var
  • Apakk kullanıcısına yanıt
    niye var hocam bgh,2x equ 2x aldorla başedemiyor musunuz bence bgh gereksiz şuan metadaki paladin deckleri için,zaten çoğu kişi dragon decki oynuyor decklerinden 1x 7+ attack minion ya çıkıyor ya çıkmıyor onlar içinde zaten equ ve aldorlar var.Ezbere deck yapmayın hocam boomun counterı illa bgh olacak diye bişey yok gereksiz bence bgh
    ezberle alakası yok, bgh'i acil durum için kullanıyorum ki gayet de yarıyor.
    Biraz simetri takıntım olduğundan deste daha güzel göründü gözüme Sylvanas dan verim alabiliyor musun ? Ben kullanırken fazla yavaş gibi geliyor. 1x murloc çıkartıp Tuskar da ekleyebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.