Şimdi Ara

Paladin Deckleriniz/Stratejileriniz (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
2
Favori
10.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Carpe Vita

Biraz simetri takıntım olduğundan deste daha güzel göründü gözüme Sylvanas dan verim alabiliyor musun ? Ben kullanırken fazla yavaş gibi geliyor. 1x murloc çıkartıp Tuskar da ekleyebilirsin.

slyvanas daha çok board oyalama kartı,çoğu oyunda rakibi hataya zorluyor
  • Who am I? None of your business. HYPE

Mysterious Challenger deckleri patladı gitti. Ben de başta shockadin tarzı denedim ama Midrange hybrit daha tutarlı oluyor sanki. Tech kartları çıkartıp secret ve Challenger koydum. Bakalım meta oturduğunda nasıl bir deck olacak.
  • Murloc Paladin oynamak sizce de çok zevkli değil mi?
  • DokuzKuyrukluTilki kullanıcısına yanıt
    O murloclar nereden çıkıyor ya adam 4/5 tane murloc attı masaya daha 4 manası varken birde birbirlerini bufluyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

O murloclar nereden çıkıyor ya adam 4/5 tane murloc attı masaya daha 4 manası varken birde birbirlerini bufluyorlar

Biri hearthpwn'de gördüğün en rush deck 5. turnde face hunter indirdim yazmış.
  • DokuzKuyrukluTilki kullanıcısına yanıt
    Destem dandik olabilir başlangıcı kötü yapmış olabilirim ama 5 manada bu kadar minion atılırmılan
     Paladin Deckleriniz/Stratejileriniz

Böyle bir deck denemek lazım en kötü arada eğlencesine oynarız murlocların seside çok hoşuma gider benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 5 Eylül 2015; 17:01:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve daha Murloc Knight yok ortada Old Murk de gelmemiş eline.

Murloclar düşük manalı hep legendary bile 4 mana. O yüzden aniden board fulleyebiliyorsun.
  • En yüksek cost'lu destem oldu bu. Paladin'e sardım bakalım. Şimdilik iyi gidiyor.

Paladin Deckleriniz/Stratejileriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 11 Eylül 2015; 12:45:59 >
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Şu anda çift BGH kullanmak pek faydali değil hocam, hatta ben hiç kullanmıyorum destemde. Siz de birisini en azından kesin mutlaka bence aldor koyun bir tane daha.

Çift murloc knight çift shredder la benim de şu an çok hoşma gidiyor bu desteyi oynamak.
  • Ercello E kullanıcısına yanıt
    Hocam bütün kartları yaptım. İkinci Aldor'u yapacak dust kalmadı. İkinci Aldor'u koyup 1 BGH'i çıkartırım yakın zamanda. 1 tane BGH her türlü olması lazım diye düşünüyorum. CW, Handlock vs gelince en azından 1 tanesini aradan çıkarmak için lazım. Hiç BGH kullanmazsam, Quartermaster'ın 2. sini craftlarım sanırım. Onu koyarım. Sen BGH yerine ne koydun hocam destene ?

Ciddi manada yüksek costlu ilk destem oldu bu arada. Muster for Battle, Knife Juggle, Quartermaster ayrı bir kombo yaratıyor Early'den mid game'e geçerken. Ardından kartlar geldiyse ve oyun müsaitse Sylvanas, Boom, Tirion üst üste inince karşında hangi deste olursa olsun afallıyor. Cidden çok beğendim desteyi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 11 Eylül 2015; 13:49:07 >
  • Equality'i çiftledim ben BGH yerine ama bazen çıkarsammı acaba diyorum. Belki bir tuskar jouster daha koyarım çok hoşuma gidiyor kartın resmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ercello

Equality'i çiftledim ben BGH yerine ama bazen çıkarsammı acaba diyorum. Belki bir tuskar jouster daha koyarım çok hoşuma gidiyor kartın resmi

Tuskkar gerçekten çok iyi hem heal için hem tempo için midrangee baya güç kazandırdı.
    diğer equality olabilir 2. bgh yerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apakk

diğer equality olabilir 2. bgh yerine

O da olabilir hocam da çift equality'e pek sıcak bakmıyorum
    Defender argus ve bghleri çıkarıp 1x coghammer 1x aldor koyup quartermasterı ikilersen deste mükemmel olur. Coghammer yerine tuskar ikileyedebilirsin ya da varsa bi Harrison koy.
  • Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    Coghammer'ı zamanında dustlamak gibi bir hata yaptım. Tarif ettiğin deste tam olarak Sjow'un destesi. O desteyi pek beğenmedim. Quartermaster'ın 2.'sini yapacak dust yok şu anda. Argus'un yerine koyabilirim olsa. Argus'un da işe yaradığı çok oluyor. Argus'tan memnunum. Late game'de çok damage yemiş iken Sylvanas ile birlikte inince çok hoş bir kombo oluyor. 1 tane BGH her türlü kalmalı bence, kesinlikle iş yapıyor. 1 tane BGH çıkartıp, 1 tane Aldor ekleyeceğim büyük ihtimalle ama.
    Coghammer ı ben de sjow da gördüm. Duruma göre çok işe yarayan bir kart. Senin de dediğin gibi quarter ve aldorları ikilemek lazım. Dust olunca ilk onları yaparsın. Bgh konusuna gelirsek bu sayfanın biraz üstlerinde Balbesh in de dediği gibi Paladin decklerinde çok lazım bir kart değil. Aldor ve equality işini görür.

Sjow deckte Justicar da kullanıyor ama çok gerekli değil bence. Zaten ona dust harcamak istemezsin muhtemelen.
  • Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    Control Warrior yolunda yarım bir Warrior destem olsa Justicar yapmaya uğraşırdım, malesef yakınında bile değilim. Face Hunter, Midrange Hunter, Midrange Paladin, Patron Warrior ve Antonidas'ı eksik olan bir Mech Mage'im var. Tam destelerim bunlar. Bu desteleri de son 1-1.5 ayda toparladım. Geçen sezonun ödüllerinden de 1000 dust gelince bedavadan Sylvanas yaptım. Ufak ufak güzelleşiyor işte hesap. Justicar'a gelince; Justicar'ı Paladin için pek hoş bulmuyorum ben. Tuskarr çiftlenebilir, Aldor ve Quartermaster çiftlenebilir. Dediğiniz gibi pek gerek yok aslında Equality ve Aldor varken BGH'e. Ama ne bileyim BGH çok iyi epic yahu zıbam diye bedavaya öldürmek aşırı zevkli o Ragnaros'ları, Grommash'ları, Molten Giant'ları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Control Warrior yolunda yarım bir Warrior destem olsa Justicar yapmaya uğraşırdım, malesef yakınında bile değilim. Face Hunter, Midrange Hunter, Midrange Paladin, Patron Warrior ve Antonidas'ı eksik olan bir Mech Mage'im var. Tam destelerim bunlar. Bu desteleri de son 1-1.5 ayda toparladım. Geçen sezonun ödüllerinden de 1000 dust gelince bedavadan Sylvanas yaptım. Ufak ufak güzelleşiyor işte hesap. Justicar'a gelince; Justicar'ı Paladin için pek hoş bulmuyorum ben. Tuskarr çiftlenebilir, Aldor ve Quartermaster çiftlenebilir. Dediğiniz gibi pek gerek yok aslında Equality ve Aldor varken BGH'e. Ama ne bileyim BGH çok iyi epic yahu zıbam diye bedavaya öldürmek aşırı zevkli o Ragnaros'ları, Grommash'ları, Molten Giant'ları

hocam senin rank ne
  • Apakk kullanıcısına yanıt
    Geçen sezon rank 3 gördüm. Bu sezon daha başlamadım sayılır ranked oynamaya, 12'yim şu anda.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.