Şimdi Ara

Paladin Deckleriniz/Stratejileriniz (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
2
Favori
10.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1x Holy Light
    2x Ironbeak Owl
    2x Wild Pyromancer
    2x Acolyte of Pain
    2x Aldor Peacekeeper
    1x Big Game Hunter
    2x Harvest Golem
    2x Truesilver Champion
    2x Consecration
    1x Harrison Jones
    1x Loatheb
    2x Sludge Belcher
    1x Stampeding Kodo
    1x Cairne Bloodhoof
    1x Sylvanas Windrunner
    1x The Black Knight
    1x Guardian of Kings
    1x Lay on Hands
    1x Ragnaros the Firelord
    1x Tirion Fordring

Şeklinde değiştirdim decki ama halen memnun kalamadım yahu. Sanırım herkes gibi deathrattle yada zoo oynamam lazım. Çünkü paladin early için çok güçsüz geliyor nedense Oyunun erken safhasında çok damage yiyorum heallar kurtarmıyor.
  • Itzpapalotl kullanıcısına yanıt
    Deck aslında tutarlı hocam ama paladin şu anki metada gerçekten zayıf bi class hatta en zayıf class belkide zaten undertaker bitiriyor olayı önceleri consecration atıyodunuz zoo ya karşı olay tamam şimdi undertaker 4.turne gelene kadar aşırı büyüyor elinizden bişey gelmiyor haliyle.Bir çok kartınız açık aslında başka classlarada yönelebilirsiniz ama illa paladin oynıycağım diyorsanız buna mecbur katlanıcaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Deck aslında tutarlı hocam ama paladin şu anki metada gerçekten zayıf bi class hatta en zayıf class belkide zaten undertaker bitiriyor olayı önceleri consecration atıyodunuz zoo ya karşı olay tamam şimdi undertaker 4.turne gelene kadar aşırı büyüyor elinizden bişey gelmiyor haliyle.Bir çok kartınız açık aslında başka classlarada yönelebilirsiniz ama illa paladin oynıycağım diyorsanız buna mecbur katlanıcaksınız.

350 winim var paladini golden yapıp sanırım bırakıcam oynamayı yeni kartlarla belki düzelir earlysi.
  • Itzpapalotl kullanıcısına yanıt
    Şu expolosive sheep aggroları biraz zorlıcak gibi divine zoo tekrar meşhur olabilir yoksa gerçekten ciddi bi kart expolosive sheep her kontrol deckine giricek.Biraz aggrolar karşısında her classın şansı olabilir ama tabi bir sürü kart gelicek ne kadar değişir görücez.Naxxtan sonra priest metaya tekrar girdi belki bu eklentiden sonra paladinde girebilir.
  • Böyle bir paladin decki yaptım ne değiştirebilirim deckte ?

Paladin Deckleriniz/Stratejileriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MmoPlayer -- 22 Kasım 2014; 14:11:30 >
  • Merhaba,

Şöyle bir divine shield + Mech mekaniğini kullanan agresif bir Paladin destesi var aklımda, ne diyorsunuz? Gözükmeyen +1 Tirion var.
    Enhance-o-mechano ve cogmaster ile birlikte 9-9 , 12-12 lik bloodknightlar olur diye düşünüyorum Daha pack açmaya devam ediyorum kartları tamamlamadım ama gaza gelirsem craftlayabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ercello -- 16 Aralık 2014; 1:14:44 >
  • Şu anki hali budur, çok zevkli oynaması (1 tane daha clockwork gnome çıkınca leper gnome ile değiştireceğim, şu anda idareten orda)

https://store.donanimhaber.com/60/53/7e/60537e8f950f477245b4ed774c194829.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ercello -- 16 Aralık 2014; 1:15:48 >
  • Paladinin yeni legendary kartını kullanan var mı? Diğer class legend kartlarına göre çokta iyi gözükmüyor sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrikli Vatoz -- 16 Aralık 2014; 16:12:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elektrikli Vatoz

Paladinin yeni legendary kartını kullanan var mı? Diğer class legend kartlarına göre çokta iyi gözükmüyor sanki.

Yüksek attackla gelme ihtimali yüksek ama düşük gelebilme riskinin yanında big game hunterın direk hedefi oluyor.

Neden paladin başladığı bu kadar sessiz yahu??? Ben biraz renklendireyim bari yarın deckimi paylaşırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah beri rank 3e çıkamıyodum paladin oynamaya başladım rank 3ü gördüm sonunda ya mech mage falan geliyo eriyip gidiyomuş gibi hissediyosun 14 15 hplere düşüyosun ama oyun sonu full board ve full canla bitiriyosun bi de çok da iyi çekmedim çoğu zaman chowlar minibotlar falan gelmedi elime 6-7-8 dropla başlıyıp 10 hpden 26 hplere çıkıp oyun aldığım oldu.Mech mage oynarken sinir olduğum kadar varmış aşırı iyi bence şuan paladin.Yarın legenda kasıcam full paladin oynayarak

Merak edenler için deckim :

2.equality ve guardians çıkarılıp başka bişey konulabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

Sabah beri rank 3e çıkamıyodum paladin oynamaya başladım rank 3ü gördüm sonunda ya mech mage falan geliyo eriyip gidiyomuş gibi hissediyosun 14 15 hplere düşüyosun ama oyun sonu full board ve full canla bitiriyosun bi de çok da iyi çekmedim çoğu zaman chowlar minibotlar falan gelmedi elime 6-7-8 dropla başlıyıp 10 hpden 26 hplere çıkıp oyun aldığım oldu.Mech mage oynarken sinir olduğum kadar varmış aşırı iyi bence şuan paladin.Yarın legenda kasıcam full paladin oynayarak

Hayırlı olsun. Ben de dün kendi kariyer rekorumu kırıp 9a çıktım. Tirion ve loatheb dışında legim yok maalesef. İki tane owl kullanıyorum, bir çok destede var. Late gamede chowa atıp bile kullandığım oluyor. Internette equalitynin 1 tane yetebileceği tartışılıyor ama bazı durumlarda tek equality kontrolü sağlamaya yetmeyebiliyor. Bazı destelerde de wild pyro ile eq veya consacrate kombosu yapılıyor ama leg seviyede pek görmedim. Early gamede board control için bir tane coghammer de kullanılıyor ama açıkçası duruma göre musterdan gelenleri korumak veya knife juggler ve minibotları güçlendirmek için sword of justice kullanıyorum. Coghammer boardu almak için daha etkili ama ortada bir oyun varsa bence sword of justice uzun vadeledi daha çok verim sağlıyor.

• Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt
    1x equality'nin de bi sıkıntısı yok fakat 2x olduğu zaman druid,warrior,ya da başka bir palaya karşı aşırı board üstünlüğüm oluyor.Hele bi de yerde hand recruitlerim falan varsa cons kullanmadan board temizliği sağlıyor.Bi de benim 2.yi oynamamın sebebi dediğin gibi 1 tane yeter diyor herkes,kimse 2.yi beklemiyor.Coghammer oynayanlar var evet bazen iyi olabilir yerde loatheb gibi dr.boom gibi güçlü bir minionun varsa.Ben şuanda bu deckten iyi randıman alıyorum eğer kötüye giderse şuan metada olan öbür opsiyonları deneyeceğim tabiki.
  • Uzun süre ben de çift equality kullanıyordum destemde, son zamanlarda 1'e düşürdüm. İkisinin de artıları eksileri var, çift equality elinizi çok köreltiyor ikisini de çektiğiniz zaman eğer ihtiyacınız yoksa, ama bazen de keşke 2. equality olsaydı diyebiliyorsunuz çok legli decklere karşı. Açıkçası hangi durumda daha çok kalıyorsanız kişisel olarak ona göre koymak lazım .

Keşke 2. equality olsaydı dediğiniz durumlar elinizi baltaladığı durumlardan daha çoksa çift , diğer türlüyse tek equality almak lazım :)
  • Bende tirion dışında adam gibi leg olmadığı için silence ve equality en azından onların laglerini yok etmemi sağlıyor. Zaten boarddaki legleri temizleyemediğimde oyunu kaybediyorum.Bu nedenle 2 eq te bi süre daha devam edeceğim gibi.

• Arkadaşlar buda benim paladin deckim.Rank kasmaya başlayalı 4-5 gün oluyor.Rank 11 oldum henüz.Oyuna pek hızlı başlayamıyorum genelde.Sizce nasıl bir ekleme çıkarma yapmalıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJKmrtklc -- 13 Şubat 2015; 20:06:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJKmrtklc

Arkadaşlar buda benim paladin deckim.Rank kasmaya başlayalı 4-5 gün oluyor.Rank 11 oldum henüz.Oyuna pek hızlı başlayamıyorum genelde.Sizce nasıl bir ekleme çıkarma yapmalıyım ?

Zombie chow kullanmayı deneyebilirsin.

• quote:

Sabah beri rank 3e çıkamıyodum paladin oynamaya başladım rank 3ü gördüm sonunda ya mech mage falan geliyo eriyip gidiyomuş gibi hissediyosun 14 15 hplere düşüyosun ama oyun sonu full board ve full canla bitiriyosun bi de çok da iyi çekmedim çoğu zaman chowlar minibotlar falan gelmedi elime 6-7-8 dropla başlıyıp 10 hpden 26 hplere çıkıp oyun aldığım oldu.Mech mage oynarken sinir olduğum kadar varmış aşırı iyi bence şuan paladin.Yarın legenda kasıcam full paladin oynayarak

Hocam gözünüze cahil gelebilirim ama Loatheb ve Sludge Belcher için Naxxramas mı satın almam gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

quote:

Arkadaşlar buda benim paladin deckim.Rank kasmaya başlayalı 4-5 gün oluyor.Rank 11 oldum henüz.Oyuna pek hızlı başlayamıyorum genelde.Sizce nasıl bir ekleme çıkarma yapmalıyım ?

Zombie chow kullanmayı deneyebilirsin.

Onu denemeyi düşündüm hocam ama hangi kartı çıkarcağımı bulamadım açıkcası... Yani 2 tane zombie chow ekledim diyelim sizce onlar yerine ne çıkartmam mantıklı olur ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uldyssian

quote:

Hocam gözünüze cahil gelebilirim ama Loatheb ve Sludge Belcher için Naxxramas mı satın almam gerekiyor?

Aynen hocam bu kartlar için naxxramas şart :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Uldyssian

quote:

Aynen hocam bu kartlar için naxxramas şart :)

700 gold biriktirmek farz oldu o zaman hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.