Şimdi Ara

Packard bell tj75/core i3/4gb ddr3/ hd5650/500 hdd--mini inceleme/ İ5 LER GELDİ. (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
1
Favori
67.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atinin sitesinde driver yok böyle saçmalık mı olur.. ATI
  • 500 gb hddli olan versiyonundan bi tane de ben kaptım golddan.1483 ytl idi geçen çarşamba günü.ati driver için bn de çok dolandım sonunda buldum.

http://global-download.acer.com/GDFiles/Driver/VGA/VGA_ATI_8.672.3.0_W7x86W7x64_A.zip?acerid=633965575456124379&Step1=Notebook&Step2=Aspire&Step3=Aspire%205740G&OS=722&LC=en&BC=Acer&SC=EMEA_27

bu linkten indirebilirsiniz arkadaşlar.
    bi de bu dx11 notebook mobile ekran kartları için ati 10.1 driver versiyonunu yayınlayacak bugünlerde.yani tam uyumluluk onunla gelecekmiş.saygılar

edit:
    ATI 10.1 driverini çıkarmış vatana millete hayırlı olsun :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TalismanMower -- 30 Ocak 2010; 3:32:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanover

Ultimate kurdum ancak HD5650 için driver bulamadım yardımcı olabilecek varmı ?

hocam ben acer'ın sitesinden 5740G ler için olan driver'ı kurdum oldu, şu an piyasada adam akıllı driver ları yok.
  • bu ilk şarj olayı nasıl olucak ya
    akşam 2 den beri şarjda nerden anlayacağın dolduğunu
  • yeter arkadaşım 2 3 saat şrj yeter bataryayı öldüreceksin
  • tamam bilgisayarı açıp çıkarttım da cihazın topraklaması çok zayıf örneğin ses çıkışının metaline dışardan dokunurken kolum kalorifere değdi çarpıldım. ilk kez notebook kullanıyorum acemilik işte
  • yokmu adanada bu laptopu satan
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-TRail*

tamam bilgisayarı açıp çıkarttım da cihazın topraklaması çok zayıf örneğin ses çıkışının metaline dışardan dokunurken kolum kalorifere değdi çarpıldım. ilk kez notebook kullanıyorum acemilik işte

Ses çıkışının metaliyle senin ne işin var
  • quote:

Orijinalden alıntı: snnsmrts

quote:

hocam ben acer'ın sitesinden 5740G ler için olan driver'ı kurdum oldu, şu an piyasada adam akıllı driver ları yok.

Yaptım sagolasın ama touchpad in scrollu yukarı dogru çalışmıyor ve multimedya tuşlarda devre dışı şuanda bu tarz sorunları nasıl hallettin peki
  • neden şu harddisk puanları bütün makinalarda farklı? 5.5 yada 5.7 yada 5.9
    hepsi 500gb hepsi 5400rpm. windowsun derdi ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapor.Experience

dün gold a mail attım. 1825lira packard bell in tj75 6gb ram li ürünü. i5 işlemcili. fiyatının fazla olduğunu söyledim. donanım haber grubu olarak almayı bekleyen bi çok insanın olduğunuda belirttim. gelen cvbı aynen resim halinde koyuyorum. almak isteyenlerin bilgisine
     Packard bell tj75/core i3/4gb ddr3/  hd5650/500 hdd--mini inceleme/ İ5 LER GELDİ.

Çok hayır dua aldın hocam,ayrıca teşekkür etmek istedim...
    Eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: biznet

quote:

Orijinalden alıntı: Vapor.Experience

dün gold a mail attım. 1825lira packard bell in tj75 6gb ram li ürünü. i5 işlemcili. fiyatının fazla olduğunu söyledim. donanım haber grubu olarak almayı bekleyen bi çok insanın olduğunuda belirttim. gelen cvbı aynen resim halinde koyuyorum. almak isteyenlerin bilgisine
     Packard bell tj75/core i3/4gb ddr3/  hd5650/500 hdd--mini inceleme/ İ5 LER GELDİ.

Çok hayır dua aldın hocam,ayrıca teşekkür etmek istedim...
    Eyvallah

estafurulla. güle güle kullanmayı nasip etsin Allah. her açıp kapatışında beni hatırlarsın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: snnsmrts

quote:

Yaptım sagolasın ama touchpad in scrollu yukarı dogru çalışmıyor ve multimedya tuşlarda devre dışı şuanda bu tarz sorunları nasıl hallettin peki

toucpad'de ordan indirdim. aşağıda linki verdim ALPS olanı indir kur Synaptics değil ona dikkatet. multi tuşlar çalışıyor ancak görseli yok, ben pek araştırmadım oyüzden, cam'da çalışıyor ancak onunda program yok, msn'de felan sorun yok, mikrofonda sorun oluyor galiba. yani anlayacağın toplama bir driver listemiz var bakalım belki yakında çkarırlar, çıkmazssa toplamaya devam. aslında cam'da acer la aynı olabilir dur bi deneyeyim.

http://www.acer.com.tr/acer/service.do?LanguageISOCtxParam=tr&miu10einu24.current.attN2B2F2EEF=3748&sp=page15e&ctx2.c2att1=26&miu10ekcond13.attN2B2F2EEF=3748&CountryISOCtxParam=TR&ctx1.att21k=1&CRC=3882480514

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almila1299 -- 30 Ocak 2010; 14:58:40 >

• msn de kameralı chat yapamıyorum sorunun çözümünü bilen varmı
  • merhaba arkadaşlar. yaklaşık 2 saat önce vatandan pbnin i3 modelini almış bulunmaktayım. uzun zamandır araştırıyordum sağolsun forumdaki arkadaşlar başkalarına yardım ederken bize de yardımcı olmuş oldu ve almaya karar verdim. forumda bahsettikleri gibi sessiz ve tasarımı gayet güzel. kurulum için vatanda hiç vakit kaybetmedim evde gerçekleştirdim yarın bir kaç oyun yükleyip test etmeye başlarım ve burada resimleri paylaşırım. almış ve alacak arkadaşlara da şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

bilgisayara her oyunu yükleyebilirmiyim ve adobe photoshop-flash cs4 gibi programları kurarken sorun olur mu ? 64bit olmasından dolayı bir sorun olabilir diye düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smx -- 30 Ocak 2010; 23:00:46 >
  • arkdaşlar i3 lü modelin tuşlarını yandan gören fotolarını koyabilir misiniz. klavyesi acerdaki gibi mi, tuşlar havada mı duruyor?
    bir de ekranın eklem yerindeki silindir kısmı rahatsız edici mi estetiği bozuyor mu?
  • GTA 4 Yükledim oyun distance view dışında highest ver very high da oynanıyor distance 20 de olunca oyun stabil oluyor 1.0.4.0 yüklü fraps çalıştıramadım ne yazık ki
  • Arkadaşlar acil yardım eder misiniz? Formun tamamını okudum ama yine de kararsızım.Vatandan i3 modelini alacaktım ama az önce i5 modelinin de vatana geldiğini gördüm.Benim laptopu kullanma amacım oyun oynamak.Şu an fifa 09 ve fifa 10 u i3 ten daha düşük olan masa üstü bilgisayarımda rahat online oynuyorum.Ama alacağım laptopun oyun açısından 4-5 yıl beni idare etmesini istiyorum.Bu yüzden sizce i5 almalı mıyım?Yoksa i3 de beni 4-5 yıl idare eder mi?Kısacası i3 ile i5 arasında yaklaşık 350 TL fark var.Oyun performansı açısından bu farkı vermeye değer mi?Acil cevaplarsanız memnun olurum.Zira bugün Vatan bilgisayarda kdv indiriminin SON GÜNÜ.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.