Şimdi Ara

PACKAGE DISABLER PRO APK İNDİR (ROOTSUZ RAM KULLANIMINI CİDDİ ORANDA AZALTABİLİRSİNİZ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
8
Favori
18.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygulamalarin hepsini aktif edin. Sonra guncelleyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil konusunda faydasını gören var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ratsx kullanıcısına yanıt
    Ben pil konusunda inanılmaz faydasını gördüm.
    S9 Plus sayfasında hangi uygulamalarının deaktif edileceği ile ilgili bir kaç yazı da paylaştı arkadaşlar sağolsun.

İşime yaramayan ne var ne yoksa kaldırdım.
    20 TL verdim ama çok memnunum uygulamadan
  • cio35 C kullanıcısına yanıt
    Ben de satın alsam mı almasam mı arasında gidiyorum hocam nasıl bir fark var mı 20 lira verecek kadar?

• celebic kullanıcısına yanıt
    Hocam emeğine sağlık bu pembe olanlar blootware midir hepsini kapatsak sorun olur mu? Telefon s9 plus

• apathetic kullanıcısına yanıt
    Her pembe bloatware olarak adlandırılır ve bu program yazılımcısının önceden tespit ettiği uygulamalardır.

Kapatıldığında sistemsel olarak sorun yaratmayabilir ancak size sağlayacağı faydalardan mahrum kalabilirsiniz. Bu nedenle ihtiyacınız olmayan ve fazla şarj tüketimi yapan veya yapacağına kanaat getirdiğiniz uygulamaları kapatabilirsiniz.

Eğer aklınıza takılan bir uygulama varsa buradan sorabilirsiniz (tabii bilgim dahilindeyse) veya PDP uygulamasında kapatmayı düşündüğünüz uygulamayı tiklemeden önce üzerine basarak açılan pop-up pencerede "GOOGLE IT" yazan kısma basarak bu uygulama için Google'dan bilgi alabilirsiniz.

PACKAGE DISABLER PRO APK İNDİR (ROOTSUZ RAM KULLANIMINI CİDDİ ORANDA AZALTABİLİRSİNİZ)

Hocam valla neyi kapadım da oldu bilmiyorum parlaklık azaldı ekran sarımsı oldu mavi ışık filtresi gibi ama onu kapatmadım.
    İnstagramdam da çıkış yapamıyorum hata veriyor Facebook uygulamaları kapatmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apathetic -- 11 Nisan 2019; 13:14:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apathetic

Hocam valla neyi kapadım da oldu bilmiyorum parlaklık azaldı ekran sarımsı oldu mavi ışık filtresi gibi ama onu kapatmadım.
    İnstagramdam da çıkış yapamıyorum hata veriyor Facebook uygulamaları kapatmıştım
    Kapattıklarınızın tamamını sağ üstteki 3 noktaya bastıktan sonra çıkan pencereden (alt resimdeki) yeniden aktif halen getirebilirsiniz.

PACKAGE DISABLER PRO APK İNDİR (ROOTSUZ RAM KULLANIMINI CİDDİ ORANDA AZALTABİLİRSİNİZ)

System webwiev durdurunca olmuş açtım düzeldi. De hangileri kapatılması lazım sistemin çalışmaya zararı olmadan nasıl bileceğiz bunu telefon s9 plus

Bu package disabler yükledik az buçuk şarj artsın diye de kendisi de maşallah iyi şarj yiyor hep böyle mi olacak hocam bu?

• apathetic kullanıcısına yanıt
    PDP hiç şarj tüketimi yapmaz merak etmeyin. İlk kurulumda ve kapatacağınız uygulamaları seçerken geçen sürede uygulama sürekli açık kalmış ve batarya tüketmiş. Normal zamanda tüketim sıfırdır.

Kendi telefonumda (S7 Edge) pil tüketen uygulamalar listesine PDP hiç girmedi. O listede en alt sırada 20 mah tüketen uygulama var. Buna rağmen bu listeye hiç girmedi.

Siz de PDP ile ayar yapmadığınız bir zamanda uygulama bilgilerine girip ne kadar batarya tüketimi yaptığına bakabilirsiniz. Hiç tüketim yapmadığını göreceksiniz.

2 gündür çok bir fark göremedim şarjda hocam hatta hiç yok o kadar şey kapattım one ui bile kapalı nova çalışıyor. Farkı nerede görürüz ki acaba?

• Link çalışmıyor.
    Güncel link var mıdır?
  • Güncel link var mı?

• güncel link alabilir miyim acaba
  • Hiç boş yere link aramayın çünkü uygulamanın kendisi patladı. Samsung izin vermediği için uygulama Google Play'den kaldırıldı.

Ancak aşağıdaki linkini verdiğim uygulama yardımıyla telefondaki uygulamalar kapatılabilir.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pdp.deviceowner

Bu uygulamayı çalıştırmak öyle kolay değil, uygulamaya ait açıklamayı okuyup ona göre package disabler gibi kullanabiliriz. Müsait bir zamanımda (bayram tatilinde olabilir) bunu çözüp uygulamanın gerçekten konu başlığındaki Package Disabler Pro gibi çalışıp çalışmayacağını kontrol edeceğim. Muhtemelen çalışacaktır ama biraz zahmetli.

Uygulamayı çalıştırmak için gereken açıklamayı kopyalayıp, aşağı yapıştırıyorum (root gerektirmez)

HOW to activate this APP
    1) Remove all accounts from your device. Android settings->Accounts
    2) Go to android settings on your device and enable "USB Debugging"
    3) Connect your device to the PC with USB cable and open CMD prompt and run this command

adb shell dpm set-device-owner com.pdp.deviceowner/.receivers.AdminReceiver

NOTE: If you need detail instructions please checkhttps://www.packagedisabler.com/owner-app/

Package Disabler lets you disable any unwanted packages that come pre-installed/ installed with your phone. Simply one click on the package that you want to disable, will disable the package. Disabled application / package will not be uninstalled or updated using google play or any other means. So this app can be used for blocking apps (e.g. Parental Controls) or business use cases, you could even disable google play store etc… without rooting the phone. This app also provides password / uninstall protection to avoid misuse.

Package Disabler provides an export/ import functionality to backup all disabled packages on your external storage which you can restore at any time.

Using the exported package list you can swiftly get rid of all bloatware after installing a new ROM or Factory reset. When wiping your phone's data, you can export your package list to import it on your new ROM.

peki sizin yazdığınız uygulama bütün androidler için geçerli mi? sadece samsunglar için mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

peki sizin yazdığınız uygulama bütün androidler için geçerli mi? sadece samsunglar için mi?
    Tüm Android telefonlar için geçerlidir.
    Hocam kendi sitesinden satın alınabiliyor artık.
    https://packagedisabler.myshopify.com/collections/frontpage/products/package-disabler-ultimate

• CCSWE App Manager (Samsung)
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ccswe.appmanagerpro

Yazdığım mesaj itibari ile uygulamanın fiyatı 17tl
    Samsung s8 için satın aldım. Kullanışlı, hızlı ve basit bir arayüze sahip. İşini düzgün yapıyor.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ccswe.appmanager.samsung

17tl lik pro lisansı satın almazsanız eğer uygulamaları sadece gizleyebiliyorsunuz, devre dışı bırakamıyorsunuz.

Özellikleri arasında isim yazarak uygulama arama veya çeşitli filtreler var. Örneğin sadece sistem uyg.göster veya devre dışı bırakılmışları göster gibi.

Edit: Samsung için yapılmış bir uygulama ve rootsuz çalışıyor.

2.Edit:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ccswe.appmanager
    Aynı yapımcıdan bir de böyle bir uyg.var diğer markalar için ancak root ile çalışıyor gibi. Sanırım aynı pro lisans anahtarı bunda da geçerli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa982 -- 23 Eylül 2019; 17:35:7 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.