Şimdi Ara

PACKAGE DISABLER PRO APK İNDİR (ROOTSUZ RAM KULLANIMINI CİDDİ ORANDA AZALTABİLİRSİNİZ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
8
Favori
18.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: msqonn

quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

Bu uygulamayı satın almıştım burada gördükten sonra ama şuanda play storede mevcut değil. yoksa ben mi bulamıyorum anlamadım gitti işin komik tarafı sipariş geçmişimdede yok
     PACKAGE DISABLER PRO APK İNDİR (ROOTSUZ RAM KULLANIMINI CİDDİ ORANDA AZALTABİLİRSİNİZ)

Pro surumu kalkti.
    Marketten free surumunu yukluyorsun. Kendiliginden (programi satin almissan) pro oluyor

Bu programın free sürümü yok galiba markette.Satın alıp kullanmak mı gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

Bu uygulamayı satın almıştım burada gördükten sonra ama şuanda play storede mevcut değil. yoksa ben mi bulamıyorum anlamadım gitti işin komik tarafı sipariş geçmişimdede yok
     PACKAGE DISABLER PRO APK İNDİR (ROOTSUZ RAM KULLANIMINI CİDDİ ORANDA AZALTABİLİRSİNİZ)

Pro surumu kalkti.
    Marketten free surumunu yukluyorsun. Kendiliginden (programi satin almissan) pro oluyor

Bu programın free sürümü yok galiba markette.Satın alıp kullanmak mı gerekiyor.

Eskiden vardi simdi yine kalkti.
    Eskiden pro surumu vardi ucretliydi 2.5tl. Surum versiyonu 4 du

Sonra pro surumunu kaldirdi. Free surumunu cikardi. Pro surumunu satin alan kisiler free surumunu yukleyince pro oluyordu.

Simdi free surumunu kaldirdi. Tekrar pro surumunu piyasaya cikardi ama surum versiyonu 5 oldu. Marketteki pro versiyonu surumu 5

Yani simdi versiyon 4 satin alanlar tekrar versiyon 5 icin satin almasi gerekecek

• quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

bende de aynı sorun vardı teşekkür ederim cevap için. çok işime yaradı. pro sürümü aldık olmuypr diye üzülmüştüm ancak sayende çözüldü

Son anda almissin allahtan. Free surumunu kaldirdi.
    Pro surumunun 4. Versiyonunuda kaldirdi.

Simdi pro surumunun 5. Versiyonunu ucretli yapti. Tekrar ucret vererek almak gerekiyor

Ama marketten apk cıkarıcı indir. Suan kullandigin pro surumunun apksini cikar. Dursun. Istedigin zaman kullanirsin. Apk olarak kurabilirsin.

• Valla şaşırdım biraz. Birkaç saatle yırttım sayende, 5 tl de olsa bu çakallara verdiğime acırdım paraya değil. Öte yandan gerçekten güzel uygulama. Hemen indiriyorum apk çıkarıcıyı çok sağol hocam
  • quote:

Valla şaşırdım biraz. Birkaç saatle yırttım sayende, 5 tl de olsa bu çakallara verdiğime acırdım paraya değil. Öte yandan gerçekten güzel uygulama. Hemen indiriyorum apk çıkarıcıyı çok sağol hocam

Neden boyle yaptigini bilmiyorum ama sanirsam yenilemeye gitmisler. Ve eski aldigin pro yu iade edebiliriz diyor program aciklamasinda.

Bunun icin google play e giriyorsun tarayicidan ama.
    Hesabim(siparislerim) - siparis gecmisi - para verdigin uygulamaya en sonunda 3nokta ustuste tikliyorsun sorun bildir diyorsun. Oradan sorunu seciyorsun. Satin aldigim urun bozuk veya tanitildigi gibi calisilmiyor. Tikliyorsun. Asagidaki sorunu aciklayin kisminada çalismiyor yazin. Iade tamamlanacak. Bunun icin gmaile mail geliyor iadeniz onaylandi diye.Kredi kartiyla aldiysaniz 2gun. Tl ile aldiysaniz 1gun. Hediye ile aldiysaniz aninda. Geri almak isterseniz arkadaslar 5dklik is.

• Sipariş geçmişinde görünmüyor uygulama. Sanki hiç almamışız gibi
  • quote:

Sipariş geçmişinde görünmüyor uygulama. Sanki hiç almamışız gibi

Gozukmuyorsa iade alinamaz.
    Neyse yapacak birsey yok.

• Adamlar sağlam tezgah yapmış, apk alayım bende gittiği yere kadar gitsin
  • Hocam ben yükledim açılmıyor eski sürüm olduğu için menüden silmeyi denedim sadece iptal yazıyor ayarlardan baktım silinmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xlLR

Hocam ben yükledim açılmıyor eski sürüm olduğu için menüden silmeyi denedim sadece iptal yazıyor ayarlardan baktım silinmiyor

Ilk once yoneticiden kaldircaksin.

Ayarlar - kilit ekrani ve guvenlik - diger guvenlik ayarlari - cihaz yoneticileri.

Burdan disabler programi tikini kaldir. Secilibolmasin. Sonra programi normal sil

• Lisans hatası veriyor.Yeni sürüm varsa paylaşırsanız sevinirim :D
  • Teşekkürler sonunda silindi

• quote:

Orijinalden alıntı: akcayabo1

Lisans hatası veriyor.Yeni sürüm varsa paylaşırsanız sevinirim :D

http://www27.zippyshare.com/v/Lx6DYiCs/file.html

• bu program cihazı garanti dışı bırakıyor mu arkadaşlar ?
  • herkese selam. arkadaşlar 6,3 versiyonu yükledim knox KLMS Agent onayı falan istiyor. anlamı nedir. garati vs ilgili bir kısıtlama olurmu?
  • Bendede sordu onayladım sayaç aktif olmuşmudur arkadaşlar :(

• 20 tane apk denedim hiçbiri işe yaramadı. Yok mu çalışan bir apk?

• Orta düzey telefonlarda kasma sorununu çözer mi bu uygulama ?
  • Calisan bi tane bile surum yok mu yahu?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.