Şimdi Ara

P90X mi insanity mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

vücut ölçülerim,

boy:178
    kilo:76.5
    omuz:110cm
    kol:32cm
    göğüs:95cm
    bel:93cm

göbeğim var sadece

ek olarak sporsalonuna gidiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mostcoyalxquiq -- 13 Nisan 2014; 19:11:43 >

• p90x

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pars_54

p90x

Dün akşam ilk bölümü bitirdim 55dk lık videoyu nerdeyse 1.5-2 saatte bitirdim

3 ay bunu haftada 6 gün yapabileceğimi sanmıyorum.Ama 3-4 gün yapacağıma eminim.Bu arada sabah tartıldığımda 76.1 kiloydum,

normal spor salonuyla mı devam etmeliyim yoksa ikisi birlikte yürürse ikisini mi yapayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mostcoyalxquiq

quote:

Orijinalden alıntı: Pars_54

p90x

Dün akşam ilk bölümü bitirdim 55dk lık videoyu nerdeyse 1.5-2 saatte bitirdim

3 ay bunu haftada 6 gün yapabileceğimi sanmıyorum.Ama 3-4 gün yapacağıma eminim.Bu arada sabah tartıldığımda 76.1 kiloydum,

normal spor salonuyla mı devam etmeliyim yoksa ikisi birlikte yürürse ikisini mi yapayım?

P90X ağır bir program. Hem onu yapıp hem de salona gidersen, vücut ileriye değil geri gider :) Birini seç bence :) Bu arada o 0.5 kg sudur merak etme :)

• Pars_54 kullanıcısına yanıt
    Bugün spor salonunda toplamda 500 kalori harcadım,hala hangisiyle devam etmem gerektiğine karar veremedim

P90X keşke gözüktüğü kadar kolayo lsa
  • Pars_54 kullanıcısına yanıt
    Bugün spor salonunda toplamda 500 kalori harcadım,hala hangisiyle devam etmem gerektiğine karar veremedim

P90X keşke gözüktüğü kadar kolayo lsa
  • mostcoyalxquiq M kullanıcısına yanıt
    ya p90x, ya spor salonu. seçeceksin birini.

p90x yapamıyorsan p90 yap. 2-3 hafta sonra rahat yaparsın.
  • P90x,insanity ve salon hepsini yapmış biri olarak o ölçülerle salona yazıl.En sonunda p90x yaparak define olursun,kilon çok yok.İnsanity yağ yakımı,p90x definisyon&altyapı için uygundur.

1 sene salon+3 ay p90x le güzel vücudun olur beslenmeyle beraber tabiki.
  • groll G kullanıcısına yanıt
    Bugün spor salonunda tekrar 500 kalori harcadım.

Bu arada yukarda verdiğim ölçüler 2.ay ölçümleri,

Yani ilk ölçümlere göre;

Kilo:86
    Bel:100
    Göğüs:101cm

idi

ama maalesef ben hala göbeğimin gitmediğine adım gibi eminim.Hala duruyor lanet şey...
  • Göbek ve göğüs en son gider.Amaç kütle kazanmaksa yağlanman normal yok fit olayım dersen biraz daha sabredeceksin.Aktardan yeşil çay al yağ yakımı için faydasını görürsün.Günde 2-3 fincan içmeye çalış şekersiz ve limonlu.
  • groll G kullanıcısına yanıt
    Kenzo Karagöz'ün Low Carb diyeti var,40 günde karın yağı yakımı/karın kası kazanımı adlı projesi altında.Karın kası olamiyacağını biliyorum ama en azından göbeği eritsem yeter.

Söylediği diyet şu şekilde;
    KAHVALTI SABAH SAAT 8 - 10 ARASI : 5 Yumurta (Sadece ikisinin Sarisi) az Zeytinyag ile kizartin

2.ÖĞÜN ÖGLEN SAAT 13 - 14 ARASI : 500/3gram Tavuk gögüsü (yagsiz kizartilmis) + 120/3 gram pilav

3.ÖĞÜN ÖGLEN 2 SAAT 17 - 18 ARASI : 500/3gram Tavuk Gögüsü + 3 Yemek Kasigi Pilav

ANTREMAN SAAT 19.30 - 21 ARASI

4.ÖĞÜN AKŞAM SAAT 22 - 22.30 ARASI : 500/3gram Tavuk Gögüsü + 3 Yemek Kasigi Pilav

AKSAM YATMADAN ÖNCE: 250 gram Az Yagli Lor Peyniri + bir avuc Badem

/3 ibaresinin sebebi yemek sabah hazırlanıp,3 ayrı kaba 3 öğün için koncak.

Uygun mudur bu diyet?

Hocam pilav yagli yemektir nasil ise yaricak ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • StoryBro kullanıcısına yanıt
    Sadece su ile haşlama olarak yapılacak pilav,yağsız yani.

Ayrıca günde 120 gram pilavın vereceği karbonhidrat miktarı da öyle pek ahım şahım bir miktar değil.Low Carb yani az karbonhidrat diyeti diyorlar buna,bol miktarda protein ve normal miktarda vücuda faydalı yağlar + az karbonhidratlı besinler tüketiliyor.Bu şekilde vücut,spor esnasında veya diğer eylemlerde karbonhidrattan değil,yağdan yakmaya başlıyor.
    500/3 ne oluyor usta her oğün 500 gram yenirse iflas ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayır.Bir günde toplamda 120 gram pilav ve 500gram tavuk yiyorsun,3 tane ana öğün yediğin için bu miktarları 3 e bölüyosun.Mesela 1 öğünde 40 gram pilav ve 500/3 yani yaklaşık 167 gram tavuk yiyorsun.
    Kaç kalori ediyor günde ? bu diyeti yapanlar genelde çok halsizim antremana enerjim kalmıyor gibi şeyler söylüyorlar doğrumudur .
    Yok artık denilcek kadar değişmiş adam bildiğin göbekliyken 22 günde kaslı olmuş
    Adam zaten sporcu,yarışmalara katılıyor yıllardır.4 hafta boyunca her şeyi yemiş içmiş bilerek göbek yapmış,yağ oranını %20 lere çıkarmış,sırf bu diyeti kanıtlamak için.Altyapısında kas olanlar kası ortaya çıkarır,olmayanlar ise göbeği eritir.
  • P90X belli bir seviyeye ulaşmış body building sporcuları içindir. Beginner arkadaşlar acele etmesin. Onunda zamanı gelicek.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.