Şimdi Ara

P90X Maceram ( Güncel ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
11
Favori
19.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şu programı nereden bulabilirim varsa pm atar mısınız?
  • Pardon bütün yorumları okumadım ama yazdıysanız kusura bakmayın :) Bu dvd yi nereden temin edebilirim acaba?Bilgi verirseniz sevirim :)
  • P90x macerası kalmadı arkadaşlar hala sorualr falan geliyor. Vücut geliştirmeyle uğraşıyorum artık 8-9 ay oldu neredeyse başlayalı. Geçin p90x'i falan yazılın salona mis gibi.
  • beslenmen çok yetersiz kardeşim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

P90x macerası kalmadı arkadaşlar hala sorualr falan geliyor. Vücut geliştirmeyle uğraşıyorum artık 8-9 ay oldu neredeyse başlayalı. Geçin p90x'i falan yazılın salona mis gibi.

Salon ve P90X Fark ne hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamdibey1

beslenmen çok yetersiz kardeşim :)

Şuan bu beslenmeyi uygulamıyorum zaten.

5 tam yumurta
    150 gram yulaf
    250 ml süt
    2 tahıllı sandviç ekmeği
    fıstık ezmesi
    çay

if yaptığımdan öğün sayım fazla değil 2 en fazla 3 sonraki öğünüm

250-300 gram kepekli makarna,bulgur vs. (350'ye çıkaracağım)
    300-400 gram arası genellikle tavuk göğsü, bulursak kırmızı et.

ya tek seferde yerim ya de 2 öğünde, kalan açığımı da ufak tefek atıştırmalarla tamamlarım. Ya protein tozu içerim salonda ya evde bir şeyler hazırlarım yerim.

quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

P90x macerası kalmadı arkadaşlar hala sorualr falan geliyor. Vücut geliştirmeyle uğraşıyorum artık 8-9 ay oldu neredeyse başlayalı. Geçin p90x'i falan yazılın salona mis gibi.

Salon ve P90X Fark ne hocam ?

Dağlar kadar fark var p90x kasları fazla yoran bir çalışma değil kanımca daha çok cardio tarzı bir şey ve evdeki imkanlarla yaptığınızdan bir yere kadar size fayda sağlar. Sonrası için salon gibi bir ortam şart. Ayrıca salondaki motivasyon ile ev çok farklı..
    p90x amerikadaki evlerine tıkılmış obezler için yapılan bir program gibi geliyor bana. Çok fayda görenler var sözde internette ama inanılmaz şekilde gelişim gösterenlere inanmıyorum, tamamen fake onlar. Salonda bile 3 ayda olmayacak gelişmeyi sözde p90x ile yapmışlar. Yalan dolan kısaca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1ABE892 -- 19 Ağustos 2014; 13:30:19 >

• ahh o salon yokmu..Evet yok köyde ne arar la salon.. olmadığından kaplumbağa hızıyla gidiyoruz
    1.5 yıldır ayarlamalı dumbell bazı hareketler yaptım 1 kutu protein tozu 1 kutuda gainer bitirdim.Üzerine düz bar alıp halterde çalışıyorum kondisyonum iyidir.Vücut oldu mu?Eh işte oo kas yapmıssın güzel vücut vs diyen çok 10 kilo koyduk üzerine ama hırsa geldik.Gainer yokmu hayatımın hatası oldu.Yağ bağlattı göbek çıkardı 1 aydır ıkınıyorum göbeği eritmek için tavsiyem girmeyin gainer olayına giden parama mı yanayım yoksa yağlandırdığına mı yağı atacam diye koldan giden 1.5 cm ye mi(soğuk 35.7 cm idi şuan 34.02)

p90x geçen kış 1 ay yapmıştım.Ektomorf yapıdaydım yağ yakıyor zayıflıyorum korkusuyla bırakmıştım çok pişman oldum.İmkanı olan varsa P90X protein tozu kullansa iyi olur heleki benim gibi ektomorf iseniz
    cardio başlamadan önce 173 cm 68 kilo idim.Şuan hedefim yağları yakmak.4-5 kilo verip Aralık gibi tekrar BULK'a giricem tabi o pislik öcü gainer kullanmayarak

tuz-şeker-ekmek hak getire içim gidiyor ama tutuyorum kendimi ecto için hacime yönelik P90X programım mevcut isteyen olursa paylaşayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 14 Eylül 2014; 13:31:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Xanadu16

Phase 2 de 3. haftadayım. (P90x Classic) Programın yarısını geçtim.

Yalnız biraz değiştirdim.Yoga x ve kenpo x yapmıyorum.

Pzrtesi; Chest,shoulders&triceps, Ab Ripper
    Salı; Plyometrics
    Çarşamba; Back and Biceps, Ab ripper
    Perşembe ; Legs & Back, Ab ripper
    Cuma ; X Strech
    Cmtesi ve Pazar dinleniyorum.

Hocam çarşamba ile cumartesini yer değiştirin üst üste 5 gün koymak çok yıpratır vücudu.Ayrıca Ab ripper X birtanesini silin haftada 2 gün karın yeter
  • Insanity bitmek üzere P90X'e başlamak istiyorum. Barfiks demiri aldım ama düşüyor kapıda durmuyor. Direnç lastiği alsam programa onunla devam edebiliyor muyum? Yani barfiks demirini hiç kullanmak istemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.