Şimdi Ara

P90X Maceram ( Güncel )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
109
Cevap
11
Favori
18.985
Tıklama
Giriş
    753 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

Arkadaşlar p90x'e ara vermek zorunda kaldım, evde problem çıktı, su hattında sorun var, anneannemlerde kalmak durumdayım. + olarak bu sene 3. kez YGS-LYS sınavına gireceğim için, sadece sınavlara odaklanmam gerek.
    Bu yüzden mecburi ara veriyorum. Cardio, Ab Ripper ve Şınav üçlüsüyle devam edeceğim, en azından spor'a ara vermemiş olurum.

Sabahları Cardio X
    Pazartesi Şınav
    Salı Ab Ripper X
    Çarşamba Şınav
    Perşembe Ab ripper X
    Cuma Şınav
    Cumartesi Ab ripper X
    Pazar izin.

Gerçekten üzüldüm, geliştiğimi hissediyordum ama engeller büyük. YGS bittiği an P90x'e baştan başlayıp en azından 3 aylık bir periyot tamamlayacağım. YGS'ye kadar bu şekilde giderim.

Kotu olmus hayirlisi dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    118 Mesaj
    Bende duyduguma çok üzüldüm gerçekten evet zor bir program, ama ikinci haftada olmama rağmen başladıgımdan beri hayatımda çok şeyi degiştirdigini söyleyebilirim gönül isterdiki beraber degişimlerimizi deneyimlerimizi paylaşalım...

Tamamen bırakmaman çok iyi olmuş tekrar aramızda olman dilegiyle...
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Ömür biter, borç bitmez
  • Yarbay
    4082 Mesaj
    Biraz kilo verip, göbek eritip, kondisyon için bunu mu önerirsiniz yoksa Insanity mi?
    Hearthstone : DarkEternal#2641
  • Yüzbaşı
    753 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Biraz kilo verip, göbek eritip, kondisyon için bunu mu önerirsiniz yoksa Insanity mi?

Eğer kilo verip, göbek eritmek istiyorsun Insanity öneririm. Insanity fazla zor bir program değil, zaten kilolu insanlar için yapılmış daha çok. Eğer çok fazla kilon varsa Insanity yap hocam. İdeal kilona gelirsin, kondisyonunu depolarsın, ondan sonrada P90x'e başlar esnek, çevik, kaslı bir vücuda sahip olursun. Tabi bu dediklerimi yapman için aşırı derecede sabırlı ve istikrarlı bir insan olman lazım.

Orijinalden alıntı: Beşiktaş Ulan

quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Eğer kilo verip, göbek eritmek istiyorsun Insanity öneririm. Insanity fazla zor bir program değil, zaten kilolu insanlar için yapılmış daha çok. Eğer çok fazla kilon varsa Insanity yap hocam. İdeal kilona gelirsin, kondisyonunu depolarsın, ondan sonrada P90x'e başlar esnek, çevik, kaslı bir vücuda sahip olursun. Tabi bu dediklerimi yapman için aşırı derecede sabırlı ve istikrarlı bir insan olman lazım.

Ben birde yoğun çalışan bir insanım. Ayrıca çok kilolu değilim sadece biraz göbek var. Bu haftada 6 günlük programın yarısını yani haftada 3 gün yapmayı düşünüyorum. Yinede yararı olur değil mi?
    |
    |
    Hearthstone : DarkEternal#2641

• Yüzbaşı
    753 Mesaj
    Bence yapıyosan tam yap. Eğer haftada 3 kez spor yapmayı istiyorsan bu tür programlara hiç bulaşma. Çünkü bunlar uzman hocalar tarafından günü gününe hazırlanmış programlar. Atıyorum senin bu hafta yapacağın spor günleri Pazartesi, Çarşamba ve Cuma'ya denk geldi ve Insanity bu günlere zor veya kolay hareketler koymuş olabilir. Salı günü esneme olup, Cuma günü bacak çalışması olabilir. Bu yüzden kol, göğüs, karın gelişmez. Sadece örnek verdim belki başka çalışmalar düşebilir bu günlere. Yani demek istediğim bu programlara göre haftada 3 kez yaparsan çok karışık ve düzensiz olur. Çünkü bu programlardan bir gelişme bekliyorsan çok düzenli yapman lazım. O yüzden sana tavsiyem haftada spor yapacağın o 3 günü bu programlara göre değil de bildiğimiz sporu yap. Mesela koşu her yönden çok yararlıdır, ip atla, eğer evde yapacaksan mekik, şınav dene.
    |
    |

• Yarbay
    3913 Mesaj
    Malum siteden p90x2 adlı dvd setini indiriyorum. Acaba bu setin diğer p90 programlarına oranla zorluğu nedir?

Bir de edinmem gereken aletler nedir şimdiden teşekkürler
    |
    |
    .......................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikaya_219 -- 19 Ağustos 2014; 2:59:28 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

ne oldu p90x maceran

Galiba bomladı macera
    |
    |

Belimdeki bir sakatlık sebebiyle epeydir spor yapamıyordum. Sigarayıda bıraktım ve iştahın artması, önemsememezlik gibi faktörlerle kilo 89 a yükselmişti. Fizik tedaviyle bel sorununu biraz olsun iyileştirerek 2 ay önce spora başladım. Yürüyüş, koşu cardio plates vs. 1. ligde kondisyoner olan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine p90x edindim ve bugün 3. günüm. Konuyu açan arkadaş gibi azimliyim ama inş. sonumuz ona dönmez. :)

Zaman zaman izlenimlerimi ve gelişmeleri bu sayfadan aktarıcam, hepinize sağlıklı günler.

1.haftasonu editi; Plyometrics ve yoga perişan etti, ilk hafta çoğu hareketin tekrar sayısını daha az yaptım. 79.600 kilo olarak tartıldım ve müthiş bir moral motivasyon oldu benim için. Pylometric ağrılarım daha yeni yeni geçerken yarın tekrar var. Aslında 2 haftada bir masaj da yaptırmak lazım.

Diyet programına tam manasıyla uyamıyorum, sadece şekeri hayatımdan tamamen çıkardım, ekmeği çok azalttım, ara öğün kavramını atlamıyorum. Çok yüksek hedeflerim yok, amacım sağlıklı ve güçlü hissetmek. Sigaranın yıllar boyu verdiği zararları biraz olsun üzerimden atmak. 2. hafta sonu görüşmek üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanadu16 -- 25 Mart 2013; 15:03:59 >
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    tmmda beyler, antrenman dvd lerini nereden indirdiniz yada satın aldınız. merakla bekliyrum.
    |
    |
    |
    |

p90x grubumuzda tecrübelerinizi aktarmanız için bekleriz... https://www.facebook.com/groups/p90xturkiye/
    |
    |
    Bahsedilenler: Xanadu16

Yalnız biraz değiştirdim.Yoga x ve kenpo x yapmıyorum.

Pzrtesi; Chest,shoulders&triceps, Ab Ripper
    Salı; Plyometrics
    Çarşamba; Back and Biceps, Ab ripper
    Perşembe ; Legs & Back, Ab ripper
    Cuma ; X Strech
    Cmtesi ve Pazar dinleniyorum.

Orijinalden alıntı: Xanadu16

Phase 2 de 3. haftadayım. (P90x Classic) Programın yarısını geçtim.

Yalnız biraz değiştirdim.Yoga x ve kenpo x yapmıyorum.

Pzrtesi; Chest,shoulders&triceps, Ab Ripper
    Salı; Plyometrics
    Çarşamba; Back and Biceps, Ab ripper
    Perşembe ; Legs & Back, Ab ripper
    Cuma ; X Strech
    Cmtesi ve Pazar dinleniyorum.

2 gün dinlenme fazla gibi olmuş sanki. Çarşamba ve Pazar dinlenseniz daha iyi olur bence. Bu arada resim varsa yollasanız iyi olurdu. Kolay gelsin.
    |
    |

Phase 3 teyim, dinlenme günümü 1 e indirdim. Yoga x in son derece gerekli olduğuna karar verdim ve mutlaka yapabildiğim kadar yapıyorum. Ayrıca Resim yüklemeyi düşünmüyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: Beşiktaş Ulan
    |
    |

Breaking Bad. The Walking Dead. Arrow. Prison Break. Spartacus 1-2-3. Merlin. Lost.The Mentalist.Unsere Mütter , unsere Vater
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.