Şimdi Ara

Özgür Çek Fenerbahçe'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ntv spor son dakika olarak verdi, 3,5 yillik anlasilmis. Hayirlisi olsun arkadaşlar..

• Hayırlı olsun
  • Oh be hayırlısı olsun Özgür iyi bir futbolcu çok istiyorduk
  • Hayırlı olsun.Ziegler'in yerini doldurabilirse iyi olur bari yabancı kontenjanımız çoğalır.
  • Hayırlı olsun. Dikkat ediyorumda aldığımız oyuncular hem genç hemde fenerbahçeli
  • güzel güze
  • firatgunayer fırat günayer
    Transfer...Fenerbahçe'nin Krasic'i kiralamak için Juventus'la masaya oturduğu haberleri geliyor..

hadi hayırlısı çok istiyorum Krasic'i inşallah gelir
  • zamanında Özer karşılığında vermişiz Özgür Çek'i şimdi Özer'i verip onu alsaydık takım gençleşiyor güzel ancak faydalanmak lazım kesinlikle, bu sene gençlerden çok faydalanamadık, Sezer sakatlandı şans bulamadı, Dia sakatlandı, bi Stoch'tan faydalandık oda son maçlarda inşallah güzel olur her şey 2.dönemde sakatlık kaza bela olmadan bitiririz ligi Bide forvet aldık mı tamamdır bu iş
  • Gençlerin alınması çok iyi. Yoğun lig ve kupa maratonunda şans verir inşallah Aykut hoca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devito

Hayırlı olsun. Dikkat ediyorumda aldığımız oyuncular hem genç hemde fenerbahçeli

yani soneri de alalım diyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael scofield77

quote:

Hayırlı olsun. Dikkat ediyorumda aldığımız oyuncular hem genç hemde fenerbahçeli

Bence futbolcu alırken buna dikkat edilmesi çok iyi olur. Daha yürekten oynar diye düşünüyorum. Soner içinde Nihat özdemir bonservisini alalım ama 1 sene daha sizde oynasın diye teklifte bulunmuş cavcava, ama kabul etmemiş.

• quote:

quote:

quote:

Bence futbolcu alırken buna dikkat edilmesi çok iyi olur. Daha yürekten oynar diye düşünüyorum. Soner içinde Nihat özdemir bonservisini alalım ama 1 sene daha sizde oynasın diye teklifte bulunmuş cavcava, ama kabul etmemiş.

biliyorum haberim var
    ve benim soner için hiç bir şüphem yok kendini 1 yıl daha geliştirmeye devam ederse zaten kesin fbmize alınacak

• tolgazengin Tolga Gani Zengin
    Spiker: "Forma numaran 60, Tokatlı olduğun için mi?" Özgür Çek: "Hayır 6-0'ı hatırlattığı için." #YuvanaHosgeldinOzgurCek
    11 dakika önce
  • quote:

tolgazengin Tolga Gani Zengin
    Spiker: "Forma numaran 60, Tokatlı olduğun için mi?" Özgür Çek: "Hayır 6-0'ı hatırlattığı için." #YuvanaHosgeldinOzgurCek
    11 dakika önce

Bende tokatlı olduğu için giydiğini zannediyodum. Demekkı doğru olan buymuyş
  • quote:

11 dakika önce

• iyi iyi en azından çakma sol bek oynatmayız zieglere bişey olursa
  • İyi oldu alternatif gerekiyordu. Sağda zaten Orhan var solda da alternatif Özgür Çek oldu..
  • çok iyi transfer hayırlısı olsun umarım uzun yıllar başarıyla bu formayı giyer
  • yanlız beyler küme düşersek hiç üzülmeyecem ileride,aykut hoca işi sağlama alıyor.
    Bu takım 1,5 beraber oynar ve olay olur...sonrası lige tutan olamaz bizi.

En Kötü olasılıkta Bunlar kalır:
    Volkan
    GG .. Serdar .. Bekir .. Özgür
    Mehmet .. Alper .. Emre(yiğit incedemir&murat ceylan) .. Caner
    Geçici, Alex artık .. Xxburası hala meşul(muhammed gibi birini almalıyız.)
  • quote:

11 dakika önce

ooooo...İşte böyle gençler lazım ilk 11 e...Bravo
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.