Şimdi Ara

Özer Hurmacı'nın eksikliğini dolduran adam Giuliano

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok benzemiyorlar mı? Giuliano'yu hep topun etrafinda goruyorum, hic durmadan bi yerlere kosuyor, ama macin genelinde ne yaptigi pek belli degil, surekli en yakinindakiyle al ver. Arada ince pas dusunuyor ama karsi taraf pasi anlamiyor. Bildigin Ozer bu adam. Karadenizli tipi de var zaten.

Kisacasi harika transfer, yillardir bir Ozer bekliyordum.

• ben daha çok 7.5 milyonluk kazığa benzettim hocam.
  • Kaleye yakın oynayınca skor yapması ile bilinen adamın bir ayağını sağ çizgiye koyarsan Özer olur tabi . Fenerbahçe'nin Alanya'ya attığı 4. golde G20'nin yaptığı koşu ve hareketlendiği yere bakın , adam bildiğin forvet gibi davranıyor .Adam en son 2015 yılında sağ kanatta oynamış , gremio da da bir şey yapamamış .

Adım gibi eminim Hakan Çalhanoğlu nasıl milli takımda mevkisinde oynatılmadığı için rezil bir performans sergiliyorsa , G20 de sürekli bu yüzden bitmeyen eleştirilere maruz kalacak . Çok değil zaten 1-2 maç sonra sırf bu yüzden kesik yiyecek .
  • Sen nerelerdesin be başkan . . .
  • Bu adam adapte olunca takımda dinamo oyuncularından biri olacak gibi geliyor.
  • G20 sağ kanat değil forvet arkası oynamalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G20 sagda verim vermiyor dirar vermiyor ee kim oynayacak sağda alper oynar belki bu sefer on numara kim olacak ekicimi guliano mu

• quote:

Orijinalden alıntı: baris01

G20 sagda verim vermiyor dirar vermiyor ee kim oynayacak sağda alper oynar belki bu sefer on numara kim olacak ekicimi guliano mu

g20-ekici-souza tandemi şahane olmazmı eğer g20 formunu bulursa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Quid

quote:

G20 sagda verim vermiyor dirar vermiyor ee kim oynayacak sağda alper oynar belki bu sefer on numara kim olacak ekicimi guliano mu

Ekiciyi izleyemedik daha doğru düzgün 8 numarada bir iki maç görmek lazım. Guide bana çok düz adam gibi geliyor ama koşusunda mücadelesinde sıkıntı yok. Kadıköyde anadolu takımlarına karşı bu orta 3 lü ile çıkılır. Sol valbu forvet Jansen. Sağ tarafdada ya Alper ya da Soldado Atıfdan biri oynayacak devre arası bir sol bek bir sağ açık lazım ama para yok.
  • quote:

quote:

quote:

Ekiciyi izleyemedik daha doğru düzgün 8 numarada bir iki maç görmek lazım. Guide bana çok düz adam gibi geliyor ama koşusunda mücadelesinde sıkıntı yok. Kadıköyde anadolu takımlarına karşı bu orta 3 lü ile çıkılır. Sol valbu forvet Jansen. Sağ tarafdada ya Alper ya da Soldado Atıfdan biri oynayacak devre arası bir sol bek bir sağ açık lazım ama para yok.

kiralamak için ffp olayı yok sanırım, ben dirardan ümidimi kaybetmedim aslında. sol bek kesin olarak lazım ama nasıl yapacaz ne yapacağız bilmiyorum.

ortasaha konusundada direk kağıt üzerinde konuştum, son maçta çok şey kaçırsada ozanda ümit vaad etti diye düşünüyorum. oyunda hiç gözükmeyen, sürekli hata yapan ozan yoktu. evet gol kaçırdı ama iyi pas yaptı top kazandı mücadele etti. belki aklını başına alıp, kendini futbola vermeye karar vermiştir, böyle devam ederse eğer ozan gerçekten tutarsa çok şey kazanırız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

kiralamak için ffp olayı yok sanırım, ben dirardan ümidimi kaybetmedim aslında. sol bek kesin olarak lazım ama nasıl yapacaz ne yapacağız bilmiyorum.

ortasaha konusundada direk kağıt üzerinde konuştum, son maçta çok şey kaçırsada ozanda ümit vaad etti diye düşünüyorum. oyunda hiç gözükmeyen, sürekli hata yapan ozan yoktu. evet gol kaçırdı ama iyi pas yaptı top kazandı mücadele etti. belki aklını başına alıp, kendini futbola vermeye karar vermiştir, böyle devam ederse eğer ozan gerçekten tutarsa çok şey kazanırız.

Dirar bu sistemin acık oyuncusu olmaz orta sağın içinde veya sağ bek belki oynar . Kiralama bedelide ffpye dahil . Ben olsam Ozanı full oynatır araya manejer sokar satabılecegım max paraya devre arası ozanı satar o para ile transfer yapardım. Aynı sey gui içinde gecerli

• Kazık

• Ozer hurmacı kimdi ne yaptı ki guillano yerini doldursun. Gerci bir acidan haklisin bir çöpün yerini başka bir çöpdoldurur bak.

• baris01 kullanıcısına yanıt
    Sağ kanatta Soldado oynamalı.
  • Bu eleştiriye bile işte şöyle böyle diye güzelleme yapmaya çalışanlar var.İki yıldır Rvp'ye yapılan güzellemeler geldi aklıma Bir adam iyiyse çıkar ortaya birşeyler koyar boş uğraşmayın bence.

• Futbol bölümünde G20 zirvesi mi tartışıyosunuz

• Brezilyada izlerdim, Dniproda da izlerdim. ondan beri izlemesem de, bu adam iyi topcuydu. pasor 6 numara oynardı o takimlarda.
  • Diego'nun aynısı bu, sadece o biraz fazla etrafında dönüyordu.

Kanatta oynaması büyük hata bence.

BÜYÜK TEKNİK DİREKTÖR AYKUTİNHO SAĞ KANATTA MEHMET İLE BAŞLADI..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.