Şimdi Ara

Oyunu Öğrenirken Yaptığnız Komik Şeyleri Yazsın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz gülelim .Başlıyorum oyuna başladığımda eu n oynuyordum.Oyunu öğreten kimse yok kendimiz öğreniyoruz birde oyun ingilizce olunca işler zorlaşıyordu.

Oyuna Gragas ile başladım denilebilir,Q su nu patlatmayı bilmiyordum herkes q dan kaçıyordu fıçının yanında bekliyecek değil

Bir başkası,oyumuza bc gelmişti daha heroları bilmiyorum muhtemelen smurf adam ad kasıp oyunu taşımıştı.Dedim bu çok op ilk ip ile aldığım hero oldu ozmanlar 3150 idi :S.Çok rahat 10-15 oyun ad oynaadım topta.

Asla çizme almazdım.

Böyle işte.

• ben de euwda başlamıştım 1 hafta nasus oynadıktan sonra q nun stacklandığını öğrendim.
  • Bana arkadaşım jax al en güçlü şampiyon demişti komik geldi moba tarzi oyunda nasil tek sampiyon cok güçlü olur demiştim cidden en güçlüsü jax mış 4 yildir oynuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garen q atınca susturma olayını yanlış anlayıp bir şey yazamıyorlar herhalde diye düşünüyordum.AŞSKDŞALSDKAŞLSDKASLDASDASLDAK
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lugati Oyun YouTube

ben de euwda başlamıştım 1 hafta nasus oynadıktan sonra q nun stacklandığını öğrendim.

Off tam bir masumiyet

• theh3rkul3s T kullanıcısına yanıt
    Hocam .sen çok yanlış gelmişsin
  • Ilk zamanlarımda flash kombo ekşınlarını yeni görmüştüm I Will Dominate'den zaten Riven'i yapamam diyerek Gragas'a yönelmiştim

Ejderin orada tf başladı yukarı taraftan geldim e flash kombosu vardı aklımda

E yi attım ama flashla yanlışlıkla adamları geçtim ultiyide panikten ejdere fırlattım,ilk ben öldüm orada mesafeyi tutturamamıştım,internet kafede arkadaşlarla oynadığımdan herkes 1 hafta alay etmişti,bana Gragas kostumu hediye ettiler özledim o zamanları şuan o hesapla kim bilir kim oynuyor belkide ban yedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 15 Nisan 2017; 23:15:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir itemin alt itemlerinin alınacağını bilmiyordum arkadaş karabalta al diyordu 3100 Gold bekleyip alıyordum birde jaxa 6 pırıltı çıkmıştım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apostrophe -- 15 Nisan 2017; 23:31:9 >
  • Ashe alıp iade edip tekrar alıp bir daha iade etmiştim
  • 2 Üsttekini ben de yapıyordum, thresh ve nami mid yapmıştım bi de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 15 Nisan 2017; 23:36:44 >
  • fiddle oynarken mavi orman itemini alırdım alt itemlerini aldıktan sonra fiyatı baya düşük oluyordu.takıma yazardım item indirimde alın diye xde

Başka Bi tane var ama uzun uşendim xde

• 1 hafta allchatten yazı yazamamıştım. Koridora geliyoduk adam yanımda dans ediyodu ben izliyodum öyle :)

Bide pek bu konuyla alakalı değil ama 2 Ahri ultisiyle mavi duvarına kafa atmışlığım var :)

• Her maç Garen kilitleyip çarpla top lane'e giderdim.
  • 2013 yazında kız arkadaşım oynadığı için bende onu yalnız bırakmamak adına başladım. Daha önce bırak MOBA'yı neredeyse hiç online oyun oynamamıştım o yüzden mantığını bilmiyordum. Aatrox yeni çıkmıştı onunla oynuyordum o zamanlar, ilk oyunumda eşya olarak ne alayım diye sormuştum kız arkadaşıma Doran Kılıcı al demişti. Bende sadece başlangıç için lazım olacağını bilmediğim için oyun boyunca 6 tane Doran aldım. İlk oyunumda ilk küfürümü yedim o sebepten ötürü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S5te 6 ebedili master yapardım Penta atmisligim var.

• öncelikle eşyalar karakterlere göre sanmıştım yani örneğin ashede ebedi var diğerlerinde yok sanıyordum.
    haftalar sonra tüm eşyalar sekmesini fark edip gördüğümde vay her eşya alınıyormuş demiştim.
    hatta bunu öğrendikten sonra tüm karakterlere saldırı hızı botu çıkmıştım.
    hatta ap şampiyonlara da ad kasmaya çalıştım çünkü minyon zor alıyorum düz vurarak diye :D

ben de alt item alma olayını sonradan öğrenenlerdenim bunun için en alta yazmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whituryd -- 16 Nisan 2017; 5:22:58 >
  • Lux'ın esini bekletiyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: F.Laurent

2013 yazında kız arkadaşım oynadığı için bende onu yalnız bırakmamak adına başladım. Daha önce bırak MOBA'yı neredeyse hiç online oyun oynamamıştım o yüzden mantığını bilmiyordum. Aatrox yeni çıkmıştı onunla oynuyordum o zamanlar, ilk oyunumda eşya olarak ne alayım diye sormuştum kız arkadaşıma Doran Kılıcı al demişti. Bende sadece başlangıç için lazım olacağını bilmediğim için oyun boyunca 6 tane Doran aldım. İlk oyunumda ilk küfürümü yedim o sebepten ötürü.

Hala birlikte misiniz?

Ben de item listesinden eşyaları inceleyip dev kemeri, aşırı büyük sopa ve a.m.k. kılıcını beğenmiştim. Bunları çıkıyordum her şampiyona.
  • Gidip verilen 400rp ile suikastçi master yi almıştım

Veigar ile sadece q ile farm alıyordum.

İlk asırlık alacağım şampiyonlara safir kristal başlardım.

Dev kemeri benim için çok pahalı bir eşyaydı

• Samuray yi alıp iade ettim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.