Şimdi Ara

Oyunu Öğrenirken Yaptığnız Komik Şeyleri Yazsın. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her ap heroya asırlık alırdım ozamanlar daha op tu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: theh3rkul3s

Garen q atınca susturma olayını yanlış anlayıp bir şey yazamıyorlar herhalde diye düşünüyordum.AŞSKDŞALSDKAŞLSDKASLDASDASLDAK

bende oyle saniyordum:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    Hayır, şimdi ne yapıyor onu bile bilmiyorum. Bulaştırdı beni bu belaya sonra ayrıldık

• İlk başladığında şampiyonlara çarp atmaya çalışdıysan eskisindir aga.

• Merak ediyorum Ashe'in 'e' skilini rakibe veya minyonlara atmaya çalışan bir tek ben miyim acaba

• Daha önce neredeyse hiç online oyun oynamamıştım o yüzden mantığını bilmiyordum ve bu oyuna başladık arkadaşlarla herkez evden giriyor ben beceremiyorum tabi arkadaş diyo böyle oynuyorum şöyle oynuyorum bi gece bizdeyiz laf açıldı açtım pcyi geç otur bakalım göster nasıl oynuyorsun neyse başladı oyun arkadaş skill atacak Mouse'la skille tıklıyor sonrada karşı heroya :) o an yıkıldım Q W E R yok
  • Knightci oldugumuzdan mesela kara balta alinca heronun elinde kara balta gorucem zannediyordum. Bide 30a kasmak zor demislerdi. Bende 18 level olunca bi macta bu mu lan zor diyordum.

• Kayle'ı buffer tarzı bi mage sanıyordum , ulti w atıp git savaş diyodum , o da ölüyodu .

Edit: Da ayrı yazılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blade Waltz -- 17 Nisan 2017; 13:21:58 >
  • Takımdan biri bana neden yoummu basmadın dedi bende onu skill felan sanmıştım o anda basamadım manayoudu yazmıştım
  • Oyundaki level mantığını bilmiyordum. Metin2 oynayan biriydim. Arkadaş çağırdı, lole geldim. Oyuna girdik arkadaş sejuani oynuyordu. Ben direk minyonların arasına, kulenin arasına dalıyorum battal gazi gibi Arkadaşa binek kaç levelde alabiliyoruz diye sormuştum
  • Ezreal oynuyordum Kazma aldım eşya olarak eşya sekmesinden heronun eline vermeye çalışıyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Isla Tortuga

Gidip verilen 400rp ile suikastçi master yi almıştım

Veigar ile sadece q ile farm alıyordum.

İlk asırlık alacağım şampiyonlara safir kristal başlardım.

Dev kemeri benim için çok pahalı bir eşyaydı

Hahahaha suikastçi master yi klasik herhalde
  • hero ne olursa olsun sürekli tank kasıyordum :D
  • İtemleri fiyatına göre alırım hangisi pahalıysa o daha iyidir diye

• Hangisinden başlıyım
    Moba oyunlarından önce knight online oynadığım için potlara yöneliyodum hep.arkadaşlar dotaya başlatmıştı bütün başlangıç paramla tango mu ne almıştım sonra sen oynama bu oyunu dediler bende lole yöneldim orda da başlangıç parasının yarısıyla mana yarısıyla hp potu alıp çıkıyodum bide pot bittikçe base atıp pot alıp geri koşuyodum

Her heroya kastığım fix build vardı as bot,3 tane bloodthirster 2 tane phantom dancer apc bile oynasam bu buildi kasıp sağ tıklayıp bırakıyodum

Rolleri öğrenmeye başladığımda alistar supporta sarmıştım bot bittikten sonra bütün paralarla ward alıp gördüğüm bütün çalılara tek tek ward atıyodum haritada aynı anda 15-20tane ward aktif oluyodu (ward at dediler)

bu daha böyle uzar gider hatta bi ara akali maindim adc kalınca akali oynuyodum adc nasılsa tek yiyo gereksiz bi rol diyodum küfür ediyolardı ama 6da tek atıyodum

zor zamanlarmış

• ilk oynadığım hero ashe unutmam. görünüşü çok hoşuma gidiyordu, aldım ashe'i mid gidiyorum oyun hakkında gram şey bilmiyorum. zed gelmiş karşıma, gölgesine falan nişan almaya çalışıyordum vurmuyordu wtf olmuştum. zed 6 oldu u falan attı adamın kendisi hariç tüm gölgelerine vurmaya çalıştım abi. sonuç hüsran tabi
    ikinci oynadığım hero da sion'du. arkadaşla evde giriyorduk sion al dedi. pasifini birkaç ölmede anca idrak edebildim. saf, temiz zamanlardı be hocam :D şimdi oyundan toxiclerden dolayı zevk alamaz hale geldik, dereceli girerken korkuyorum artık.
  • base e yürüyerek gidiyodum
  • Bunu yapan ben değilim de oyuna yeni başlayan bir arkadaş.

Ben : /all olum full canlı adama neden tutuştur attın :)

Caner: Sana tutuştur mu attılar

Ben: Evet

Desteğim olan Nami (Caner) ultisini bana doğru kullanır.

Ben: Caner naapıyon !!!???

Caner: tutuştur sönsün diye attım.

Ben: sadhgasdhgfasdahsgdasd

Caner: oyun çok mantıksız

Tam 10 dakka elim tutmadı gülmekten.

Adam tutuştur sönsün diye nami ultisi kullandı :) Aslında düşününce sonradan bana da mantıklı geldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 22 Nisan 2017; 14:49:1 >
  • Oyuna sezon 1 de westte başladım . Oyun başlarında bilerek item almazdım ki 500 gold cebimde kalsın biraz farm yapıp base dönüp item tamamlayayım mantığı vardı 😂

• Çarpsız jungle dönmeye çalışıyordum. Tabi o zamanlar orman dönmek kolaydı soraka ile bile dönebilirdin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.