Şimdi Ara

Oyunu kurulu bir şekilde başka bir bilgisayara atmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
11.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Masaüstünden dizüstü bilgisayarıma atmak istiyorum harici HDD ile. En eski DVD'si var bende sıfırdan kurup güncelleme vs. yapmak istemiyorum. Oyunun kurulu olduğu klasörü öylece alıp atsam dizüstünde de çalışır mı? Dene de gör diyenler için, 25GB oyun taşıması kolay değil.

• Çalışır, birkaç ufak update yapması gerekebilir ama sorun olmaz.
  • Çalışır.
  • ben oyuna başlayalı 4-5 pc, hdd değiştirdim daha sadece 1 kere kurdum.. hep böyle copy pastele idare ediyorum.. hem addon ayarları filanda diğer pcye geçiyor..
    şimdi nasıl kuruluyor bilmem ama önceden zulümdü.. hızlı pcde yarım gün sürüyordu
  • Direk kopyala yapıştır yapıp oynayabilirsin sorun olmaz, herhangibir kurulum istemiyor.
  • Evet oldu arkadaşlar sağolun, bilgisayara her format attığımda sıfırdan kuruyordum iyi oldu bu
  • Ben de bikere kurdum, hep haricide durur zaten hangi pc de oynamak istersem ona takar oynarım direk harici disk mümkünse usb3 olsun data hızı olarak 2-3 kat farkeder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maşallah herkes yapıyormuş ben bilmiyordum acaba böle bişey olur mu diye araştırırken burayı gördüm

Benim laptop formatlanacak oyunları kurtarmak istiyorum ne yapmamız gerekiyor beyler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Maşallah herkes yapıyormuş ben bilmiyordum acaba böle bişey olur mu diye araştırırken burayı gördüm

Benim laptop formatlanacak oyunları kurtarmak istiyorum ne yapmamız gerekiyor beyler?
    - oyunun klasörünü başka bir yere kopyala
    - laptopa format at
    - formattan sonra kopyaladığın yerden oyunu al
    - battle.net client'ı indir ve kur
    - battle.net client'ı açıp world of warcraft'ı seçerek locate tuşuna bas ve oyunu kopyaladığın klasörü bul.
    - client, world of warcraft için gereken dosyaların hepsi o klasörde mi diye bir süre kontrol yapacak daha sonra oyun hazır.
  • ChaosBreed C kullanıcısına yanıt
    Ben wow oynamıyorum oyunları torrentten indirdirmiştim battle client gerekli değil sanırsam. Tam olarak oyunun hangi dosyalarını taşımalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oluyor öyle. Ama eskiden hatırlardım bu yöntem çoğu oyunda olmuyordu, wowdan eski oyunlardan bahsediyorum. İlle baştan setup yapmak gerekiyordu yoksa çalışmıyordu. Sonra ne oldu da tüm oyunlar bu şekil çalışmaya başladı bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.