Şimdi Ara

oyunlarda sizde de takılma oluyormu???(neden takılıyor???)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar hafıza kartım 4 gb içinde de god of war demo,nfs carbon,fifa 08,nfs undergrnd rivals,sonic war.ama kartın cakma olup olmadıını bilmiyorum.acaba karttan mı kaynaklanıyor.kartın sahte olduunu nasıl anlaya bilirim???ayrıca bu sorun karttan ise orjinal alırsam duzelirmi??önerilerinizi bekliyorum we de yorumlarınızı.şimdiden saolun

• 1- oyunların takılmasında 1. etken oyunların cso olarak aşırı sıkıştırılmış olması olabilir. Mesela iso halinde 1.2 gbyte gelen bir oyun cso olarak 520 mbyte ise kesinlikle takılmalar donmalar olabiliyor, başıma geldiği için söylüyorum.

2- Google ile arayabilirsin 4 gb memory stick formatlama olayı var, forumdada verilmiştir belki, biraz faydası oluyor "muş" sözünü ettiğim o yöntemin. Bak araştır bulursun bu yöntemin nasıl olduğunu.

Aklıma bunlar geldi şimdilik.
  • Çakma kartsa bu dediklerin olabilir.
    Kartın orjinal olup olmadığını anlamak için video bölümünün üstüne gelip üçgene bas.Sonra information'a gel.Eğer Magicgate supported yazıyorsa orjinal,unknown yazıyorsa çakmadır
  • ewt cakmay mıs orjinal sandisk ultra2 4gb mı?? yoksa sony 4gb??hangisi dha ii?
  • sandiski genelde daha çok tavsiye ediyolar, ama çok da kesin emin değilim.
  • hangisinin okuma-yazma hızı yüksekse o iyidir bence. Sony'nin High Speed versiyonları Sandisk Ultra2 kadar hızlıdır sanırım. ama fiyatları normal versiyonlarına göre oldukça pahalı.
  • işlemci hızını 333 yap düzelir büyük bir ihtimal(nasıl yapıcam diyorsan psp anamenüsündeyken select butonuna bas ve karşına gelen menüden üstten 2 tanesini 333 yap
  • cpu hızını 333 te tutmak(hem xmb yi hem de umd/iso yu) pspnin brick olmasına yol açabilirmi işlemcinin zorlanmasından dolayı?
  • benimde winnig 2008 de kornerlerde yawaşlama oluyor uyuz oluom isosunuda bulmaya gözüm yemedi.
  • iso sunu bulmana gerek yok cso yu iso ya çevirebilirsin
  • umdgen programıyla...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.