W

Yüzbaşı
20 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
acaba konuk evleri olarak geçen yurtlarla ilgili bilgisi olan varmı arkadaşlar?
arkadaşlar orto öğretim başarı puanı(aopb) hesaplanırken o osym kıtapcıgında bi 0.12 bide .015 li yazıyor onun anlamaı ne ben hangisini kullanacağım( bu arada ben özel bir anadolu lisesinden mezun olmuş bir sayısal öğrencisiyim)
biliyorum bu konu daha önce açılmıştı fakat bulamadım o konuyu :D o yüzden yeniden açma gereği duydum.amplitube u yükledim normal mikrofon girişinden taktım jak ı fakat programı kullanamıyorum yani program etkisiz kalıyor ses yine clean ve normal kalıyo... ne yapmam lazım ki ses alabilim?
mümkünse grafikleri kaliteli olan bi aksiyon oynu istiyorum öneri olarak arkadaşlar

not: syphon filter serisi killzone coded arms moh cod falan gibi oyunları bitirdim bi kaç kez onları hiç söylemeyin:D
bunu metal müzikle uğraşan çoğu kişi öğrenmiştir eminim. Size benim gitar hocamın linkini yollamak istedim kendisi şuan 2 klasmandada birinci yorumlarınızı esirgemeyin:D

http://www.dean guitars.com/shredder/viewProfile.php?id=1234

(deanguitars yazarken linkte aradaki boşluğu kaldırın)
Oyunu sonunda bitirdim herşeyiyle yan göreviyle cartıyla curtuyla. Arkadaşlar oyun gerçekten pspdeki en iyi oyunlardan biri .Araya giren videolardan tutun dövüş sistemine(eski ff ciler hemen benimsemeyebilir), oyun içi diyalogralara, GRAFİKLERE ,SENARYOYA herşey 10 numara olmuş hele oyunun o sonu... sırf oynu bidaha o sonu izlemek için yine bitirebilirim öyle diyim:D oynu 13 saatte bitirdim (herşey dahil fakat) yani oyun sizi uzun süre gerçekten idare ediyor çünkü bi kere bitirdikten sonra 100 de 100 bitirimek için bir daha başlıyorsunuz oynamaya:D kısacası pspde kesinlikle oynayın bu oynu...

saygılar
aranızda normal brickle yarı brickin farkını detaylı bir şekilde anlatabilecek olan var mı?
eveeet psp mi brick etmeyi sonunda başardım... öyle bi brickledimki recovery bile açılmıyo.. naapmalıyım sizce.. kendim yapabilirmiyim yoksa direk gidim bayılimmi bi 50 kaat yaptırmak için
airties rt-205 kullanıyorum fakat ethernetteninden kullanıyorum baglantının daha saglam olması için fakat çok fazla pingim var bunun sebebi nedir
arkadaşlar temayı yükledikten sonrao arkadaki dalga efektini nasıl aktif ediyoruz(arkaplanda resim varken)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 561
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 13.772 (Bu ay: 143)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Müzik
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.