Şimdi Ara

Oyunlarda kapanma sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunlarda kapanma sorunu yaşıyorum. fm18 medieval 2 total war gibi oyunlarda başıma gelmedi, dota2 shogun2 gibi oyunlarda kapanıyor bilgisayar ve 2*3 dakika boyunca kasaya elektrik gelmiyor sanki basınca açılmıyor. Kasaya bağlı olan kulaklık, fare, klavyenin ışığı yanmıyor. 2-3dk sonra kendi kendine açılıyor bilgisayar.
    Cpu fan söktüm yeni termal macun sürdüm ramleri söktüm ekran kartını söktüm temizledim ama yine aynı sıkıntıyı yaşıyorum.

amd fx8320 stok fan
    gskill 2*4gb 1866mhz
    hd7870xt
    coolermaster 912 haf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SH4K3R -- 11 Nisan 2018; 20:4:45 >

• Kapandıktan sonra 2 3 dk açılmaması ya cpu ısındığındandır yada power supply arızalanmıştır. Başka ihtimali düşünme bile...Cpu ısınmadığını düşünüyorsan hemen yedek bi power bul dene
  • Güç kaynağı sıkıntısı olabilir. Isınma sıkıntısı da olabilir.

Grafikleri iyi olan bir oyuna girip aynı anda bir yazılım ile ekran kartı ve işlemci sıcaklıklarınızı bir kontrol edin ve buraya resimlerini çekip atın.

Isınma kaynaklı değil ise fazladan bir Power supply var ise onu takıp denemeler yapabilirsiniz.

Kolay gelsin.
  • Ekran karti 60-65 işlemci 50-55 derece civarında geziyor dota oynarken ve yine kapanma sıkıntısı yaşadım sanirim ısınmaya bağlı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SH4K3R kullanıcısına yanıt
    Evet ısınmaya bağlı değil gibi.

Fazladan power supply bulabiliyorsanız, onu takıp tekrardan bilgisayarınızı test edin.

Kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.