Şimdi Ara

Oyunlarda Kaç W Yakıyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. AX1500i güç kaynağım var. ICUE yazılımından kaç w yaktığımı görebiliyorum ama masaüstünde iken sadece

Bir vidyo izlemiştim onu şimdi bulamadım ama afterburner kullananlar bilir birçok bilgiyi oyun oynarken gösteriyor ekranda. O vidyoda adam sistemin toplam yaktığı güç değerini de eklemişti afterburner gibi bir yazılım sayesinde. 500w yazıyordu orada

Var mı bilgisi olan nasıl yapılıyor

• Oyuna girmeden hwmonitor'ü açarsın oyundan çıkınca max değere bakarsın bu kadar basit

OSD ile kafanı karıştırmana gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 15 Eylül 2019; 4:23:54 >
  • Sorduğun soruya bir cevap değil ama aklıma geldi paylaşmak istedim,güzel bir güç kaynağı var onu gösteren

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ethnicity -- 15 Eylül 2019; 14:26:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Oyuna girmeden hwmonitor'ü açarsın oyundan çıkınca max değere bakarsın bu kadar basit

OSD ile kafanı karıştırmana gerek yok.
    onu yapıyorum da anlık daha iyi oluyor nerelerde daha çok çekiyor onu anlamak için

neye lazımsa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

https://forum.donanimhaber.com/yeni-sistem-kuranlar-icin-msi-afterburner-rehberi--136506327

Yukarıdaki konuyu bir incele dostum.
    oraya da yazdım hwinfo yu araştıracağım toplam harcanan gücü veriyorsa sanırım osd ye aktarılabilir

teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.