Şimdi Ara

Oyunlarda CPU kullanımını gösteren program

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaşlar oyun içi CPU kullanımını gösteren program arıyorum bir türlü bulamadım, nette o kadar araştırma yaptım bulamadım, hatta bu şekilde bir çok konu açılmış ama hir birinde oyun içi CPU kullanımını gösteren program tavsiyesi edilmemiş.

Msi Afterburner önermeyin, zaten diğer konularda da hep bu programı önermişler ama Afterburner programı CPU kullanımını göstermiyor, sadece sıcaklığı gösteriyor, eski sürümlerinde gösteriyormuydu bilmiyorum ama yeni sürümlerinde bu özellik yok.

• Diğer konularda doğru tavsiye vermişler zaten. Cevap; MSI Ab.

Oyunlarda CPU kullanımını gösteren program

Cpu usage osd zaten yıllardır var Afterburner'da. Bu arada SS'i az önce BF1 Prise de Tahure haritasında aldım.
  • MSI Afterburner programının "Ayarlar" menüsü "İzleme" bölümündeki CPU kullanım izleme grafiğini "OSD'de göster" seçmeniz gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Msi afterburner den başka öneri gelir mi çok merak ediyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolBUDUR

Msi afterburner den başka öneri gelir mi çok merak ediyorum :)
    aida64
  • çeşitli programlar vardır mutlaka ama yani msi afterburner varken pek gereği yok gibime geliyor.
  • oyun ekranında gösteriyor mu ki. benim bildiğim istatistik olarak ya alt tab yapıp bakmak lazım ya da oyun sonunda bakmak lazım eğer bundan bahsediyorsanız kullanışlı ve anlık değil yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolBUDUR

oyun ekranında gösteriyor mu ki. benim bildiğim istatistik olarak ya alt tab yapıp bakmak lazım ya da oyun sonunda bakmak lazım eğer bundan bahsediyorsanız kullanışlı ve anlık değil yani...
    https://www.youtube.com/watch?v=DgdZJvdsYF4
  • Sağ olun hocam , gerçi kullanmam ama yine de yeni bir şey öğrendik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Msi afterburner candır
  • msi afterburner + hwinfo en iyisi :)
  • Arkadaşlar sorun çözüldü, MSI Afterburner gösteriyormuş CPU kullanımını, ben sıcaklık ile karıştırmışım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.