Şimdi Ara

Oyungezer ve Level Dergileri (170. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.501
Cevap
19
Favori
326.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki

Oyungezer ve Level Dergileri

(En Son Oy Tarihi: 23.4.2024)
Giriş
    Oyungezer de şenlik var = Last of us, Bioshock infinite ve Dead space 3 posterleri + 2013 takvimi
    Yarın oyungezer alıcam, konuyu uplayan nettlethrone a teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gambit_Poker

Level'da MGS ve Battlefield
    Oyungezer de şenlik var = Last of us, Bioshock infinite ve Dead space 3 posterleri + 2013 takvimi

Ne demek. Bende kararsız kaldım almakta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nettlethrone

quote:

Yarın makine bulursam ss atarım

• Oyungezer'den de tat alamaz oldum uzun süredir. Kendini tekrar etmeye mi başladı bana mı öyle geldi bilemiyorum. Her ay donanımlar farklı olsada incelemelerde yazanlar aynı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir

Oyungezer'den de tat alamaz oldum uzun süredir. Kendini tekrar etmeye mi başladı bana mı öyle geldi bilemiyorum. Her ay donanımlar farklı olsada incelemelerde yazanlar aynı...

hocam büyümüşüzdür, ondan ben yıllardır oyun sayfaları için değil de daha çok diğer sayfalar için alıyorum. sektör haberleri ve diğer kültürel sayfalar.

mobil oyunlara biraz daha ağırlık verebilirler ayrıca.

ve ayrıca, oyunlar da cacık, kaliteli oyun az çıkıyor...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nettlethrone

quote:

Yarın makine bulursam ss atarım

Hocam konuyu tamamen unutmuşum şimdi aklıma geldi

Bioshock posteri şahane gerçekten ve çok büyük altındaki tv 27'' gerisini siz düşünün artık

http://b1302.hizliresim.com/16/v/kkzgb.jpg

Arkasında takvim var + dead space 3 ve last of us posteri var, yine arkalı önlü ancak o baya küçük yani bi defter boyunda filan

http://b1302.hizliresim.com/16/v/kkzmr.jpg

Fotoğraflar pek kaliteli değil ama en azından bi fikir verir düşüncesindeyim.

• Oyungezer - Mart 2013

Level - Mart 2013

Ayrıca iki derginin neden alındığını şu iki incelemeden anlayabilirsiniz.

Level'dan Şefik Akkoç - SimCity ile şehir kurmaca! (Bölüm #1) adlı videosu ile 14 Mart'tan itibaren 182 kere (artabilir)
    Oyungezer'den Sinan Akkol - SimCity - İlk 10 Dakika / First 10 Minutes videosu ile 11 Mart'tan itibaren 3.732 kere (artabilir) izlenmiş. Sanmıyorum ki üç gün içinde Şefik Akkoç videosu Sinan Akkol izlenme sayısını geçsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxHound

Bu ay Oyungezer'de Göktuğ Yüksel'in hıyar dolması tarifi var video olarak, o bile yeter valla Oyungezer almak için...

worms armegedonu bulabilirmiyiz eski bir oyun bulamıyorum
  • Oyungezer - Nisan 2013

Level - Nisan 2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redunay -- 9 Nisan 2013; 12:50:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pir

Oyungezer'den de tat alamaz oldum uzun süredir. Kendini tekrar etmeye mi başladı bana mı öyle geldi bilemiyorum. Her ay donanımlar farklı olsada incelemelerde yazanlar aynı...

Oyun incelemeleri yine güzel ama. Üslup güzeli okuması zevkli. Oynamayacak dahi olsam okuyorum onları.
  • dead space 88 puan vererek saçmalamış bence oyungezer. Maximum 80 puanlık oyundu tabii yazar kişinin kendi görüşü bunuda belirtmek gerek. Bu ay puanlamalar nasıl merak ediyorum açıkcası.
  • Bu ay level daha iyi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Watch Dogs için Level alınır.
  • markette gezerken denk geldim adamlar ipad için oyun dergisi çıkarmış, sayfalar hareketli enteresan şeyler oluyor denemenizi tavsiye ederim.

https://itunes.apple.com/tr/app/fragtist/id617511850?mt=8

• quote:

Orijinalden alıntı: SquallTr

quote:

Orijinalden alıntı: cysis99

İlk defa bi oyun dergisi aldım (Level) dergi'yi çok beğendim eğlenceli zevkli dvd içeriğide fena değil AC3 odamı reklendiriyor

Evet, Level oldukça eğlenceli bir dergidir. Sayfa sayısı azdır, ağırlık yapmaz. Az yazı, çok resim mantığı olduğu için okurken de sıkmaz. İçerik yoktur, kalite de yoktur. Ama bir dergide kaliteden önce, eğlencenin ön planda olması gerektiğini düşünüyorum. DVD içeriği de aynen dediğin gibi fena değildir. Poster zaten 10 numara. Level'i keşfetmene sevindim

Bu arada merak ettim; 99 doğum tarihin mi? 1999 doğumlu isen, Oyungezer'e hiç ama hiç bulaşma. Malesef Oyungezer'de çok daha fazla yazı var. Resimler Level'deki gibi sayfada fazla yer kaplamıyor. Ayrıca sayfa sayısı daha fazla olduğu için Level'den daha kalın. Okurken sıkılabilirsin yani. O yüzden şiddetle Level'e devam etmeni öneririm

ben de 1999'lıyım ama ilk aldığım oyun dergisi LEVEL'dı. Çok hoşuma gitti. Sonraki ay gene aldım ama 3. ay LEVEL yoktu ben de OGZ aldım.Level kadar olmasa da bu da hoşuma gitti.2 sayı OGZ aldım sonra LEVEL buldum sonunda açtım hemen okumaya kaktım ama OGZ tadını almadım nieyse ve o gün bu gündür OGZ alıyorum
    söylediğin şeye alındım biraz. OGZ candır her sıkıldığımda açar 5-6 sayfa okurum

• quote:

Orijinalden alıntı: ohabe80

quote:

quote:

İlk defa bi oyun dergisi aldım (Level) dergi'yi çok beğendim eğlenceli zevkli dvd içeriğide fena değil AC3 odamı reklendiriyor

Evet, Level oldukça eğlenceli bir dergidir. Sayfa sayısı azdır, ağırlık yapmaz. Az yazı, çok resim mantığı olduğu için okurken de sıkmaz. İçerik yoktur, kalite de yoktur. Ama bir dergide kaliteden önce, eğlencenin ön planda olması gerektiğini düşünüyorum. DVD içeriği de aynen dediğin gibi fena değildir. Poster zaten 10 numara. Level'i keşfetmene sevindim

Bu arada merak ettim; 99 doğum tarihin mi? 1999 doğumlu isen, Oyungezer'e hiç ama hiç bulaşma. Malesef Oyungezer'de çok daha fazla yazı var. Resimler Level'deki gibi sayfada fazla yer kaplamıyor. Ayrıca sayfa sayısı daha fazla olduğu için Level'den daha kalın. Okurken sıkılabilirsin yani. O yüzden şiddetle Level'e devam etmeni öneririm

ben de 1999'lıyım ama ilk aldığım oyun dergisi LEVEL'dı. Çok hoşuma gitti. Sonraki ay gene aldım ama 3. ay LEVEL yoktu ben de OGZ aldım.Level kadar olmasa da bu da hoşuma gitti.2 sayı OGZ aldım sonra LEVEL buldum sonunda açtım hemen okumaya kaktım ama OGZ tadını almadım nieyse ve o gün bu gündür OGZ alıyorum
    söylediğin şeye alındım biraz. OGZ candır her sıkıldığımda açar 5-6 sayfa okurum

Üzerine alınma, tabi ki de OGZ'yi sevebilirsin. Ben Level'i broşür gibi olmasından, çok az yazı, bol resim mantığından dolayı tavsiye etmiştim. Böylece Carrefour katoloğuna göz atar gibi dergiyi okuyup geçebiliyorsun. Kalite sıfırdır. Oynamadan oyun inceleme gibi olayları vardır. Bazı oyun firmalarının kara listesindedir ama okuması çok zevklidir. Kesinlikle kafa yormaz. Bir dergide olması gereken de bu değil midir?

OGZ ise Türkiye'nin gerçek anlamda tek oyun dergisidir. Yazarları yılların oyun tecrübesine sahiptir ve oyunları gerçekten oynayarak incelerler. Sayfa sayısı fazladır ve içerik olarak Levlin 3 sayısından daha fazla içeriğe sahiptir. Ama bu herkesin hoşuna gitmez. Kimisi bir dergiyi okumaktan nefret eder, sadece resimlere bakmayı sever. O yüzden ben yaşı küçük arkadaşlara Level'i tavsiye ediyorum. Hem de şiddetle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SquallTr -- 23 Nisan 2013; 20:08:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ohabe80

quote:

quote:

Üzerine alınma, tabi ki de OGZ'yi sevebilirsin. Ben Level'i broşür gibi olmasından, çok az yazı, bol resim mantığından dolayı tavsiye etmiştim. Böylece Carrefour katoloğuna göz atar gibi dergiyi okuyup geçebiliyorsun. Kalite sıfırdır. Oynamadan oyun inceleme gibi olayları vardır. Bazı oyun firmalarının kara listesindedir ama okuması çok zevklidir. Kesinlikle kafa yormaz. Bir dergide olması gereken de bu değil midir?

OGZ ise Türkiye'nin gerçek anlamda tek oyun dergisidir. Yazarları yılların oyun tecrübesine sahiptir ve oyunları gerçekten oynayarak incelerler. Sayfa sayısı fazladır ve içerik olarak Levlin 3 sayısından daha fazla içeriğe sahiptir. Ama bu herkesin hoşuna gitmez. Kimisi bir dergiyi okumaktan nefret eder, sadece resimlere bakmayı sever. O yüzden ben yaşı küçük arkadaşlara Level'i tavsiye ediyorum. Hem de şiddetle.

Vallahi arkadaşı takdir ettim, helal olsun. 99'lu (yani 14 yaşında falan) olmasına rağmen ogz sevebiliyorsa okumayı seviyor demektir. Gerçekten helal olsun. Niye bu kadar sevindiğimi de açıklayayım; üniversitede ben dergi okurken bazen öyle selam verip geçtiğim veya hiç tanımadığım insanlar falan bakıyorlar dergiye. Üstelik 2-3 tane hakiki oyun meraklısı da geldi. Al diyorum oku, bak biraz. Üstelik derste not da tutmuyor; telefonu da dandik (yani internette gezemez anlamında). E alsın okusun dergiyi çünkü sağa sola bakıyor konuşuyor vs. Adam alıyor, sayfalara bakıyor öyle broşür bakar gibi ve geçiyor.

Geçen sene benzeri denk gelmişti; kapakta bir oyun gördü "aaa ben bu oyunun öncekilerini çok seviyordum, müthiş bir şey" falan diyerek büyük bir hevesle aldı. Bende inceleme sayfasını açtım al oku diye. O kadar hevesli, oyun meraklısı adam incelemenin sayfalarını çevirdi, 10sn resimlere baktı ve verdi dergiyi. Üstelik bunlar 23-25 yaş arası adamlar. Ve genel olarka tanıdığım kadarıyla da kültürsüzler. İçimden çok güzel şeyler söyledim; bu mu lan dedim oyun hayranı adam.

Neyse tekrar tebrik ediyorum ben. Ben o yaşta pc ile yeni tanışıyordum Ha birde aşırı asosyaldim.

• OGZ tercihimdir sitesi ve dergisi gayet doyurucu,bilgiler,oyun incelemeleri içeriyor.Derginin küçük bir kısmında da mizah,espri mevcuttur.
  • Arşivciler bu sayıyı kaçırmasın derim. 200 sayılık pdf arşivini bu ay veriyor

POSTER

Grand Theft Auto V
    Saints Row IV

LEVEL ARŞİVİ

200 sayılık PDF arşivi

PLAYSTORE'DAN %25 İNDİRİM KUPONU

Tüm oyunlarda geçerli olmak üzere %25 oranında indirim odu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenan9593 -- 31 Ağustos 2013; 17:17:18 >

• OGZ Candır hoştur tamam ama bu Level sayısı kaçmaz.
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.