Şimdi Ara

Oyungezer ve Level Dergileri (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.501
Cevap
19
Favori
325.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki

Oyungezer ve Level Dergileri

(En Son Oy Tarihi: 23.4.2024)
Giriş
  • 2007 öncesi Level,2007'den günümüze OyunGezer
  • Dergi okuyan değil tartışmaya gerek duyan kalmadı Oyungezer ekibini kalitesi ortada eskiden LEVEL ile çok iyi işler çıkardılar şimdi OGZ ile yabancı basın kalitesinde ortaya iş çıkarıyorlar.Kimse kusura bakmasın ama LEVEL tamamen bedava verdiği promosyonlar sayesinde satıyor ve resimlere bakan yazıları okumayan kişiler tarafından satın alınıyor.
  • Kimse Oyungezer'in LoL dergisinden bahsetmemiş, hayret. 1 yıl kadar lvl takip etmiştim 2011-2012 arasında. Ve Oyungezer'i pek önemsemiyordum. Sonradan öğrendik LeveL'den geldiklerini. Ama hiç eski kadronun olduğu Lvl dergisi almadım. Yani okuduğum Lvl hep kötü olanlarmış meğer. Wow Catalysm dı sanırım ilk aldığım lvl dergisi. Daha sonra internet siteleri olunca lvl e gerek kalmadı ve sitesinde de hiçbir şey yok, dergi satılsın diye. Oyungezer genel oyun sitesi oldu -Multiplayer- ile. Hiç OGZ de almadım. Ama bu son LoL özel sayısını alacağım. Yine de sitesi şimdilik işimi gördüğü için dergi almayı planlamıyorum.
  • Hangisinin posteri iyiyse o.
  • İki derginin de eksikleri çok, mümkün olduğunca almıyorum ikisini de çünkü o parayı hak etmiyorlar. Özellikle de level.. Yabancı dergilere bir bakın her ay adam gibi tam sürüm program yada tam sürüm oyunlar ve fiyatları da makul düzeyde.. Birde bizimkilere bakın ya bi poster yada 2 liralık kodlar -ki onlarında son kullanma tarihi oluyor genelde.. Uzun lafın kısası ben bizim dergilerin parasını hak etmediğini düşündüğüm için çoğu zaman almıyorum. Sağlam promosyon yada oyun içeriği olduğunu düşündüğüm zaman alıyorum. (Ayrıca Oyungezer dergisi bana +1 puan daha sempatik gelmiştir)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkiside çok cıvık o kadar para verip alıyorsun adam dalga geçer gibi inceleme yazıyor. Konular desen wikipedidan kopyala yapışrır gibi. Dergide sevmediğüm şey olan kapağa kocaman bir konu yazıp içine çük kadar içerik koymak. Ne detaylı bir araştırma nede istatistik. Hele ogz nin çıkış tarihi tam alay konusu.

Her şeyi geçtim okuyucuyada dalga geçer gibi cevap veriyorlar. Mesajlar umursamaz cevaplar bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ay Level in kapağı güzel olmuş.

• Şubat sayısı Oyungezer DVD sini görmeniz gerek.. Oyungezer zaten bozmuştu ve DVD leri rezaletti (kalite olarak)
    Şimdi DVD bomboş Dergi idare eder..
    2 yıldır aralıksız alırım ama artık kesin karar verdim almayacağım.
    Buna vereceğim parayla Steam'den 5 dolara indirimden AA ya da AAA oyun alırım..
    Yazık yav..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuusrodah

Şubat sayısı Oyungezer DVD sini görmeniz gerek.. Oyungezer zaten bozmuştu ve DVD leri rezaletti (kalite olarak)
    Şimdi DVD bomboş Dergi idare eder..
    2 yıldır aralıksız alırım ama artık kesin karar verdim almayacağım.
    Buna vereceğim parayla Steam'den 5 dolara indirimden AA ya da AAA oyun alırım..
    Yazık yav..

Gerçekten yazık...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone'u falan olanlar level ios'a gelmiş son sayı beleş indirin okuyun derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 10 Şubat 2014; 20:52:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki bu Oyungezer dergisini nerelerde bulabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birdty Bird

Peki bu Oyungezer dergisini nerelerde bulabilirim ?

Genelde ayın 10 undan sonra orada burada bakkallarda D&R da vs bulabilirsin. 2 ay önce durum böyleydi. Artık almıyorum, artık ay başında da çıkıyor olabilir
  • Kesinlikle Oyungezer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuusrodah

quote:

Orijinalden alıntı: Birdty Bird

Peki bu Oyungezer dergisini nerelerde bulabilirim ?

Genelde ayın 10 undan sonra orada burada bakkallarda D&R da vs bulabilirsin. 2 ay önce durum böyleydi. Artık almıyorum, artık ay başında da çıkıyor olabilir

Teşekkürler.
  • OGZ iyi ilerletti level artık tat vermiyor
  • Bu konuda bukadar sayfalik ne var biri özet geçsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haşin_ErKeK

Bu konuda bukadar sayfalik ne var biri özet geçsin

Hiç bişi :D Al ikisini de bu ay, oku hangisini beğenirsen devam et bu kadar basit :D
  • oyungezerin sitesine girilmiyor çözüm?
  • Ya arkadaşlar onu bunu bırakında oyun oynayarak nasıl para kazanılıyo ya ?
  • dvd veriyor mu oyungezer?
    ilk oyun aldığım dergiler OYUNCU dergisidi
    arada sırada LEVEL alıyordum
    uzun zamandır oyun dergisi almadım
    bayiye gitti ayın 20 de bitmişti bir daha bayiye gittim ayın 5 inde gelmemişti
    en iyisi üye olmak herhalde...
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.