Şimdi Ara

Oyuncu etiketini bile değiştirmeye 25 TL ücret istiyorlar YAZIKLAR OLSUN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
5.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün Oyuncu etiketini değiştireyim dedim,
    birde ne göreyim etiketi değiştirmek için 25 TL ücret istiyorlar
    Yazıklar olsun yahu bir tane isimi değiştireceğim diye
    böyle bişey nasıl istenebilir.Utanmasalar hesabına girenlerden
    bile para isteyecekler.

Müşteri desteği aradım ne bu saçmalık diye sistem bu yapacak
    bişey yok diyorlar.Allah belalarını versin ne diyim

• Bir kez değistirmek ucretsiz sonra ucretli ama yillik ucreti (99tl) verdigi hizmetlere gore gayet iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamie35

Bir kez değistirmek ucretsiz sonra ucretli ama yillik ucreti (99tl) verdigi hizmetlere gore gayet iyi
    Daha önce hiç değiştirmedim ücretsiz yazıyordu değiştirmeye çalıştım para istedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: xKayle

Daha önce hiç değiştirmedim ücretsiz yazıyordu değiştirmeye çalıştım para istedi

Alıntıları Göster
    İlk verdiği otomatik etiketi bir kereye mahsus değiştirmek ücretsiz.
    Sonra ikinci değiştirmede 25TL istiyor sadece. 25 TL çok değil.

Sony nin yaptığı gibi istediğiniz özellikler nelerdir diye oy toplarken, seçeneklerde id değiştirme olmasına rağmen. Sonra da bunu yapamıyoruz demesinden iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: 4spenox

Sony nin yaptığı gibi istediğiniz özellikler nelerdir diye oy toplarken, seçeneklerde id değiştirme olmasına rağmen. Sonra da bunu yapamıyoruz demesinden iyidir

Allah aşkına sonyde yok bunda var diye ücreti normal karşılamak ne demek.

maliyet gerektiren bir işmi bu kimlik kartımı veriyolar microsoft görevlisi bu yüzden mesaimi yapıyor?

adamların yaptığı resmen fırsatçılık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

quote:

Allah aşkına sonyde yok bunda var diye ücreti normal karşılamak ne demek.

maliyet gerektiren bir işmi bu kimlik kartımı veriyolar microsoft görevlisi bu yüzden mesaimi yapıyor?

adamların yaptığı resmen fırsatçılık.

Alıntıları Göster
    Ben sony de yok bunda var diye ücreti normal karşılamadım ki. Bunda en azından birşeyler yapıyorlar, ücretli de olsa.
    Öbürü yapiliriz deyip bir kaç ay önce neler istersiniz diye oylama yaptırıyor (seçeneklerin için id değiştirme de var) ondan sonra yapamıyoruz diyor.
    Keşke ücretsiz olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4spenox -- 30 Aralık 2015; 17:57:24 >

• Bir defa değiştirdim ücretsizdi ama uyarı msjı vardı bir defaya mahsus ücretsiz diyordu demek 2. Ye 25tl istiyor kalsın almayayım sonsuza kadar kullanırım artık
  • quote:

Ben sony de yok bunda var diye ücreti normal karşılamadım ki. Bunda en azından birşeyler yapıyorlar, ücretli de olsa.
    Öbürü yapiliriz deyip bir kaç ay önce neler istersiniz diye oylama yaptırıyor (seçeneklerin için id değiştirme de var) ondan sonra yapamıyoruz diyor.
    Keşke ücretsiz olsa

Hocam 25 tl çok değilki diyorsanız doğal olarak normal karşılıyosunuz gibi görünür

Para isteyip insanları sömüreceğine sony gibi hiç yapmasaydı daha iyi..
  • quote:

quote:

Keşke ücretsiz olsa

Hocam 25 tl çok değilki diyorsanız doğal olarak normal karşılıyosunuz gibi görünür

Para isteyip insanları sömüreceğine sony gibi hiç yapmasaydı daha iyi..

Herkesin kendi görüşüdür. Microsoft aldığı parayı hakediyor. Sunduğu hizmetlere para verdiğimde en azından içim cız etmiyor.

• ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    Beğenmiyorsan PS4'e geç birader öyle kafsına göre zırt pırt GT mi değiştirsin millet yok öyle yağma! Microsoft işini bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Beğenmiyorsan PS4'e geç birader öyle kafsına göre zırt pırt GT mi değiştirsin millet yok öyle yağma! Microsoft işini bilir.

Olay bu
  • quote:

quote:

Olay bu

Alıntıları Göster
    O yüzden nick seçerken iyi düşünün, msn mi bu sürekli nick değiştirilsin.
  • quote:

Kardeş nereye geçeceğim seni ilgilendirmez..bu markanın herşeyini savunacağız diye anlaşmamı imzalamadık.Biz yağmacı falan değiliz ama yapılan uygulama yanlış her aklına estimi tabiki gt değiştirmesin ama madem böyle bir özellik ekliyosun makul bir sayı koysun.para kolay kazanılmıyor
  • ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    Birader bu ücretli nick değiştirme sistemi Xbox 360 ilk çıktığından beri var yani 10 yıldır var sen kalkmış yeni bir olaymış gibi daha yeni duyuyor ve isyan ediyorsun hayatında ilk defa Xbox kullandığın belli oluyor uyanda balığa gidelim.
  • quote:

quote:

Kardeş nereye geçeceğim seni ilgilendirmez..bu markanın herşeyini savunacağız diye anlaşmamı imzalamadık.Biz yağmacı falan değiliz ama yapılan uygulama yanlış her aklına estimi tabiki gt değiştirmesin ama madem böyle bir özellik ekliyosun makul bir sayı koysun.para kolay kazanılmıyor

Arkadşaım sen burdakiler bakma bunlar firmaların kulıu kölesi olmuşlar. Aynılarından ps bölümündende var. yok benim konsolum sneinkini döver yok benim telefonum seninikini döver vss.

Değil 25 lira 125 istese ms bunlar sorgulamadan kuzu kuzu verirler. Sen duyguları ile değil aklı ile karar verebilen kişilerle tartış daha iyi olur. Sinirlerin bozulmaz hiç değilse..

Bunlar orjinal aldığı oyunu online oynayabilmek için ekstra para vermeyi bile içlerine sindirebilmişler. Daha ne olsun.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 30 Aralık 2015; 21:07:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lumiafanx920

quote:

quote:

Arkadşaım sen burdakiler bakma bunlar firmaların kulıu kölesi olmuşlar. Aynılarından ps bölümündende var. yok benim konsolum sneinkini döver yok benim telefonum seninikini döver vss.

Değil 25 lira 125 istese ms bunlar sorgulamadan kuzu kuzu verirler. Sen duyguları ile değil aklı ile karar verebilen kişilerle tartış daha iyi olur. Sinirlerin bozulmaz hiç değilse..

Bunlar orjinal aldığı oyunu online oynayabilmek için ekstra para vermeyi bile içlerine sindirebilmişler. Daha ne olsun.?

Nick ine bile kullandığı ürünün ismini veren birimi diyor bunu Kimsenin fanboyluk yaptığı yok. Ben gerekirse xbox içinde konuşurum, PS için de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4spenox -- 30 Aralık 2015; 21:34:21 >

• quote:

Birader bu ücretli nick değiştirme sistemi Xbox 360 ilk çıktığından beri var yani 10 yıldır var sen kalkmış yeni bir olaymış gibi daha yeni duyuyor ve isyan ediyorsun hayatında ilk defa Xbox kullandığın belli oluyor uyanda balığa gidelim.

Kardeşim herhangi birşey satın almıyoruz, zaten oyunlara ve üyeliklere ödediğimiz paralarla bunları fazlasıyla bizden çıkarıyorlar.tabiki sonuna kadar HELAL OLSUN.Ama bu yapılan uygulama yanlış..tamam xboxu yeni kullanmaya başladım ve bu çirkinliğide yeni duyuyorum yada ömrüm varsa bi 10 yıl sonra duyacam diyelim neyi değiştirir.benmiyim haksız olan yada 10 yıldır böyle bir saçmalığa sesini çıkarmayan hatta babasının şirketi gibi sahiplenen sizlermi? Kendisi 10 yıldır uyumuş, uyanda balığa gidelim diyo yahu
  • Ben firmalar için yeni gelir kapısı buldum. Konsolu her çalıştırdığınızda 50 kuruş para istesinn. Kredi kartımızı gireli otomatik para çeksin. Ayrıca oyunlarda kaybettiğmizde restart yapıp tekrar denediğimizde bizden ceza olarak 10 lira tahsil etsinler böylece oyuna daha fazla bağlanır hata yapmadan bölümü bitirmeye çalışırız.

Yetmez ama evet hüloğğğ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-92A2F8722

Ben firmalar için yeni gelir kapısı buldum. Konsolu her çalıştırdığınızda 50 kuruş para istesinn. Kredi kartımızı gireli otomatik para çeksin. Ayrıca oyunlarda kaybettiğmizde restart yapıp tekrar denediğimizde bizden ceza olarak 10 lira tahsil etsinler böylece oyuna daha fazla bağlanır hata yapmadan bölümü bitirmeye çalışırız.

Yetmez ama evet hüloğğğ
    bişey yazacam da neyse vazgeçtim
  • Sanane abisi serbest piyasa diye birsey duymadin mi? hem Microsoft kaliteyi Herzaman Size getirir.Isteyen alir isteyen almaz millet sizle ugrasmak zorunda degil.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.