Şimdi Ara

Oyuna girdiğimde ekranın donması fakat oyunun devam etmesi sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar oyuna girdiğimde ilk 1-2 dakikası hiçbir sıkıntı yokken daha sonradan ekranım donuyor fakat arka planda oyun devam ediyor müzik ses efektleri hatta tuşlara bastığımda karakterin verdiği tepkiler felan hiçbir sıkıntı yok alta alabiliyorum kapatabiliyorum bütün driverler'ı windows update'leri güncelledim nvidia denetim masasından da her şeyi yüksek performanslı nvidia işlemcisi yaptım fakat hala çözemedim

bilgisayarımın modeli Pavilion Gaming 15-BC507NT

• sanırım kimse de böyle bir şey olmamış heralde şimdiye kadar
  • verdigim linkte 2 cevap var ikisinide uygulayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuhuku

verdigim linkte 2 cevap var ikisinide uygulayın
    yaptım yine olmadı
  • windows gunluklerınde oyunda hata aldıgınız anı bulun hangi hatayı vermiş koduna bakın ordan bir yol izleyin..bu sorun butun oyunlardamı oluyor oyunla ilgili bir problemde olabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuhuku

windows gunluklerınde oyunda hata aldıgınız anı bulun hangi hatayı vermiş koduna bakın ordan bir yol izleyin..bu sorun butun oyunlardamı oluyor oyunla ilgili bir problemde olabılır
    hocam tek bir oyunda olmuyor donanımlarda da sıkıntı gözükmüyor oyun devam ediyor tuşlara bastığımda karakter tepki felan veriyor ama ekran donuyor işte
  • windows günluklerınde hata olması lazım muhakkak sistem bölümünde oyun sırasında aldıgın hataya bak
    https://www.youtube.com/watch?v=MfPrOg_V63s
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.