Şimdi Ara

facebook sohbetlerinin baloncuk gibi ana ekranda çıkma olayının sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
8.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galaxy S2 kullanıyorum, facebook uygulamasının sohbet baloncuklarının ana ekranımda çıkmasından rahatsız oluyorum bunun önüne nasıl geçebilirim.

hani o baloncuk sohbet şeysi uygulama içinde çıksa neyse ama ana ekranım da çıkması çok sinirimi bozuyor.

örnek olarak;bazen neti kapatıyorum telefonun ve pc üzerinden herhangi biriyle facebook üzerinden uzun bir sohbet yapıyorum. aradan süre geçiyor. telefonumu elime alıyorum, wireless imi açıyorum ve telefonun neti kapalıyken yapılmış tüm konuşmalar ekranda baloncuk olarak çıkmaya başlıyor. durduramıyorum bir türlü. kapatıyorum da kapatıyorum tekrar ve tekrar çıkıyor o baloncuklar. uygulama içerisinden de bulamadım bu yuvarlak baloncuk şeklindeki şeylerin ana ekrandan çıkmasını engellemeyi. google da nasıl aratacağımı da bulamadım. bu şeye ne isim takıldığını da bilmiyorum çünkü. çaresiz size danışıyorum.

• Facebook messenger uygulamasini kaldır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hallettim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Shade -- 12 Temmuz 2013; 1:08:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Shade

hallettim teşekkürler.

Rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Messenger - ayarlar - bildirim - en aşağıda sohbet baloncukları var bu kadar basit ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.