Şimdi Ara

Oyun tavsiyesi(PS4)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Playstation4 aldım ve ilk oyunu almayı düşünüyorum fakat karar veremedim aklımda fifa2014,cod ghost,nfs rivals var sizce hangisini almalıyım ? veya sizin önereceğiniz oyunlarda olabilir

• Fifa 14,Battlefield 4,Assassin's Creed 4.
  • Online oynayacaksan battlefield 4, single arıyorsan assassin's creed 4
  • Fifa,Pes
  • Basketbolu ve oyunlarını seviyorsan NBA 2K14'ü de kaçırmamalısın dostum. Onun dışında Assassin's Creed IV: Black Flag ve Battlefield 4 bencede.
  • savaşı yaşamak istiyosan battlefield 4

gerisi hikaye
  • bence tomb raider alabilirsin veya thiefi bekleyebilirsin, spor oyunlarini seviyorsan fifa ve nba 2k14te olur. bence bf4 alma assasin creedi bilmiyorum oynayamadim henuz
  • Nba 2k14,Fifa 14 ve Bf4 ü öneririm Thiefde olabilir
  • Grafik aramıyorsan ve multisi bağımlılık yapsın diyorsan Call Of Duty Ghosts, grafik olarak iyi dersen Battlefield 4.

Yanına FIFA 14 veya Tomb Raider Definitive Edition iyi gider. Alakasız oyunlar tür olarak ama ben zevkle oynuyorum.
  • Nba 2k14 al bence basket seviyorsan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • futbolsuz konsol konsol değildir onun için fifa 14
  • Herkez aşağı yukarı aynı oyunları yazmış,fifa 2014 alıcam büyük ihtimalle yanına da call of duty ghost veya battlefield4 alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxjamesbond

Herkez aşağı yukarı aynı oyunları yazmış,fifa 2014 alıcam büyük ihtimalle yanına da call of duty ghost veya battlefield4 alırım

Oyun mu var da farklı oyunlar yazalım aynı oyunlar yazılacak tabi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: xxjamesbond

Herkez aşağı yukarı aynı oyunları yazmış,fifa 2014 alıcam büyük ihtimalle yanına da call of duty ghost veya battlefield4 alırım

Oyun mu var da farklı oyunlar yazalım aynı oyunlar yazılacak tabi :D

Oda doğru :D
  • Dostum mutlaka BF4 almalısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcn_99

Dostum mutlaka BF4 almalısın

Dostum oynadın mı peki hiç ps4'te oynanışı felan nasıl yani zor mu ? savaş oyunlarında biraz zorlanıyorum da
  • xxjamesbond kullanıcısına yanıt
    Açıkca söylemek gerekirse BF4 MP'de ilk ay zorlanırsın. Sana tavsiyem hikayeyi bitir ve öyle MP'ye geç. Tabii haliyle DS4 ile oynamak daha fazla zor oluyor. Ama yetenek burada belli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcn_99

Açıkca söylemek gerekirse BF4 MP'de ilk ay zorlanırsın. Sana tavsiyem hikayeyi bitir ve öyle MP'ye geç. Tabii haliyle DS4 ile oynamak daha fazla zor oluyor. Ama yetenek burada belli olur

Tamam dostum sağol,şimdi tek sorun iki oyundan birisine karar vermek
  • ilk önceliğin fifa 2014 olsun , sonra aksiyon ve savaş oyunlarını seviyorsan bf4
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.