Şimdi Ara

Oyun önerisi: Dark Messiah of Might & Magic

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun önerisi: Dark Messiah of Might & Magic

https://store.steampowered.com/app/2100/Dark_Messiah_of_Might__Magic

Sistem Gereksinimleri:

AMD Athlon™, Pentium® 3.0 GHz, 256mb dx9 ekran kartı, 7GB Sabit disk alanı

Might and Magic fantastik evreni 1986 yılına kadar uzan köklü bir seridir. Farklı platformda birçok oyunlarını görmüşüzdür hepimiz oynamasakta, ancak bunların çoğu doğrudan sıra tabanlı strateji veya rol yapma türlerindeydi.

Fakat Ubisoft ve Arkane Studios’un 2006 yılında yaptığı Dark Messiah of Might and Magic adlı oyun, bu kategorilerin hiçbirine girmemektedir. Arkane stüdyosunun o yıllardaki bir önceki oyunu Arx Fatalis gibi, bu da bir birinci şahıs oyunudur.

Ancak Dark Messiah of Might and Magic, rol yapma konusunda son derece çizgisel bir yapım olarak çıkmıştır ve bunun yerine odağın daha çok, kılıç sallama, sihirli ateş topu atmaya veren aksiyon tabanlı bir oyundur.

Oyun önerisi: Dark Messiah of Might & MagicAnnie Moodyoutube
    A playthrough of Dark Messiah of Might & Magic on Hardcore difficulty. Don't play on Hardcore difficulty. This is only my second time playing through this so I'll be doing a serious lot of unnecessary nonsense such as unrewarded exploration and inventory management. For whatever reason, unless you enlarge the video player, most of the text is small, specifically for the item descriptions. 0:00 Intro 2:08 Prologue 10:14 Chapter 1 - The Gates of Stonehelm 23:02 Chapter 2 - The Gleam of a Cold Knife 54:56 Chapter 3 - Dead Man's Trail 1:15:18 Chapter 4 - Across the Sea of Blood 1:35:56 Chapter 5 - The Temple of the Spider 3:11:20 Chapter 6 - The Altar of the Skull 3:58:31 Chapter 7 - Fire in the Blood 4:55:09 Chapter 8 - In the House of Ashes 6:10:21 Chapter 9 - City of Flames 6:53:19 Epilogue
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DUYnxwquZgrA&q=EgQuLZpEGLifx48GIhBBtrk07miFusNyYm53wNr6MgFy

• Böyle öneriye can kurban. Kesinlikle oynanmalı.

• Don Drapperz kullanıcısına yanıt

Komik değil.

• bu oyunu çok beğeniyorum ancak sistemde açılmıyor. örümceklerden korktuğum için bırakmıştım oyunu :) windows uyumsuzluğu mu veya başka bir şey mi bilmiyorum. oynayamadım bir türlü. 6900xt li windows 11 sistem.

açan var ise yolunu yordamını söyleyebilir mi?

• Oyun dönemin en iyi oyunlarındandı. Kesinlikle güzel bir macera isteyenler baksın. Türkçe yaması bile vardı yanlış hatırlamıyorsam.

• 7ender kullanıcısına yanıt

Yaması var evet buradan indirebilirler.

https://turkce-yama.com/dark-messiah-of-might-and-magic-turkce-yama.htm

• bitirmiştim bu oyunu çok güzel ancak steam de yorumlarda w10 da çalışmıyor filan diye yorumlar okumuştum sorunsuz çalışıyor mu acaba?

• Hellmonger kullanıcısına yanıt

Çalışıyor. Geçmişte çalıştırmıştım diye hatırlıyorum.

• Unofficial patch gibi şeylerle w10 da çalışıyordu. Bir ara steam de 3 TL miydi neydi.

• Deneyelim bakalım, ne kaybederiz..

• Güzel oyundur deneyin.

• Bende Enis Kirazoğlundan görmüş ve baya ilgimi çekmişti bu oyun. İndirimlerde 5 TL'ye kadar da düşüyor attım istek listeme ama sanırım farklı PC konfigürasyonlarında farklı hatalar çıkarabiliyormuş. Keşke GOG da çıkış yapsaydı da en azından temiz bir şekilde alıp oynardık.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Oyunu övmekte haklı adam. Şu oyunun TES Oblivion ile aynı yıl çıktığına iki oyunu mekanik olarak karşılaştırırsan inanmazsın. Zamanın çok ötesinde bir oyun kısacası.

• STENSTEN kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum. Arkane ilk işlerinde bile farkını güzel ortaya koymuş. Satmamasına daha çok üzülmüştüm.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Devamını getirselerdi bir seri olabilirmiş. MP tarafı da çok zevkli bir oyundu çünkü.

• Yıllar önce oyunu bir Ork ile karşılaştığımız yere kadar oynayabildim ondan sonra dondu nedense.
    İki defa yeniden yükledim ikisinde de aynısı oldu. Sonra bıraktım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.