Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
150
Favori
466.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiç anlamadığım değerler bunlar:) bu model dışında tavsiye edeceğin bir model varmı peki:) 10 gündür bakıyorum kafam allak bullak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • magicbass kullanıcısına yanıt
    Daha yeni kendime monitör bakarken bir haftada beynimi erittiğim için bakmıyorum hiç bi monitöre artık
  • aresmar kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yardımların için :)

• Hem oyun hem film için yeni bir monitör almak istiyorum kafama bu yattı sizce nasıl?
    https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg24vq-23-6-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-curved-monitor-p-HBV00000R2YJX
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornio

İstanbul'dan Monitör Tamir yapan yer var mı ?

2017'de aldığım BenQ XL2411 birdenbire dumanlar çıktı kapattım

büyük ihtimal tamir olmaz ama en azından bir göstermek istiyorum.

BenQ Müşteri Hizmetlerine mail attım ama dönüş yapmadılar. ( 00216668 )
    Tecpro bakıyor BenQ servisine hocam
  • Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt
    Eğer motion testlerinde (UFO testi gibi) VA panellerin genel sorunu olan Black Smear (siyah iz bırakma) sorunu az görülüyor ise işinizi oyun için kurtarır, film için kontrast olarak va panel zaten iyi olacaktır.

Biraz araştırıp motion testi yapan var mı bir bakın derim almadan ya da kendiniz test edebiliyorsanız daha da iyi olur.
  • Teşekkürler. FP olarak en iyi seçenek bu gibi duruyor.
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler....aradım getirin bakalım dediler...MetroCity 'den aşağı Kağıthaneye giderken yoluda kolaymış...
  • magicbass kullanıcısına yanıt
    Monitöre karar verip alabildiniz mi hocam? Ben de sizin gibi 55'' TV'de oynuyorum oyunları yaklaşık 5 yıldır. Ancak lag sorunları ve rekatçi oyunlardaki performans için monitör çok daha iyi diyorlar. (Fifa Ultimate Team) oynuyorum.

Genel olarak araştırdım, 144 HZ, 1 MS değerlerini ve AOC24''24G1 Curved modelini öneriyorlar şu anda fiyatı 1800 TL civarında.

Ancak 144 HZ 1 MS şart mı veya 75 HZ'de sadece Fifa veya COD için işimizi görür mü ben de bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Eintabian -- 28 Eylül 2020; 9:46:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Eintabian

Monitöre karar verip alabildiniz mi hocam? Ben de sizin gibi 55'' TV'de oynuyorum oyunları yaklaşık 5 yıldır. Ancak lag sorunları ve rekatçi oyunlardaki performans için monitör çok daha iyi diyorlar. (Fifa Ultimate Team) oynuyorum.

Genel olarak araştırdım, 144 HZ, 1 MS değerlerini ve AOC24''24G1 Curved modelini öneriyorlar şu anda fiyatı 1800 TL civarında.

Ancak 144 HZ 1 MS şart mı veya 75 HZ'de sadece Fifa veya COD için işimizi görür mü ben de bilmiyorum
    Ben de FUT oynuyorum 13’den beri. MSI 24” Curved monitörünü almıştım VA panel. Spor oyunları, yarış vs. gayet iyiydi. Önerebilirim kendisini. G24C4

• The Eintabian kullanıcısına yanıt
    Fifa derken tabiki fut:) ama sıkıntı şu. Ps4 için monitör bakıyorsanız 60hz den fazlası gereksiz. Ps4 maximum 60hz verebiliyor. Benim derdim seneye ps5 alınca tekrar monitör masrafı yapmamak. Bunun içinde. 2k 144 hz 1ms li monitör bakıyorum. Ama ps4 için alacak olsam aşağıdaki ürünün fiyatı uygun geldi bana.

https://www.amazon.com.tr/dp/B078S36XWV/ref=asc_df_B078S36XWV1587352200000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B078S36XWV&linkCode=asn

• Ps5 için şunlara bakıyorum. Kullanan tavsiye eden varmı?

https://www.gaming.gen.tr/urun/6026/hp-27xq-27-144hz-1ms-hdmi-freesync-qhd-monitor-3wl54aaabb/?ref=akakce&v=1.7.6

Casper excalibur e 27QHD

• 2K Monitor arıyorum ve AOC'de karar kıldım. Sizlerin yorumu ve tavsiyesi var mıdır?
    https://www.vatanbilgisayar.com/aoc-q3279vwfd8-31-5-ips-5ms-75hz-5ms-freesync-d-sub-hdmi-display-2k-monitor.html
  • Max 1250 TL, 23.5 veya 24 inç, IPS panel, oyun (rekabetçi değil casual) ve film için monitör tavsiyesi lazım. Şu an yalnızca mobilden gidebildiğim için detaylı araştırma yapamıyorum, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• arkadaşlar 10bit 32 inc monitormu 8bit 34 inç ultrawide monitormu daha mantıklı ne dersiniz?
  • 1000 tl civarı monitör arıyorum 2.el de olur yıllardır beko marka 17inc monitör kullanıyorum artık yenilemenin zamanı geldi ilerde de kasa toplama planım var

• quote:

Orijinalden alıntı: Kedi Adam

Hocam ürün güzel fakat 27" o boyutta 1080p güzel durmaz ayrıca bana çok büyük geliyor o yüzden 24" bakıyorum hocam.
    Hocam emin misiniz 27 inç 2k içinde degil diyorlar aynı zamanda1080 p iyi durmaz diyorlar.ne olacak 27 inç

• Gamermn kullanıcısına yanıt
    Valla bilemiyorum. Geçen hafta HP x24c aldım çok memnunum şuan 1080p 24" :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 23 Kasım 2018 Black Friday indirimlerinden MSI MAG241C monitör satın aldım, gelen monitörde ölü piksel ve ışık sızması vardı, bu sebepten ötürü ürünü servispoint'e yollayıp İade/Değişim belgesi alıp monitörü sözde "sıfır" olarak Hepsiburada üzerinden değiştirdim.

Ama gelen sözde "sıfır" monitörün kutu içindeki köpük, bant kısmında saç taneleri gözlemledim. Şaşırmadım, böyle bir şey bekliyordum. Çünkü; o indirim döneminde Hepsiburada tarafından satılan birçok monitörün iade ürünü olduğu ben dahil olmak üzere hemen herkes tarafından konuşuluyordu.

Monitörü indirimden aldığım için yapacak fazla seçeneğim yoktu, mecburen kurup kullanmak istedim ve eski monitöre göre daha fazla ışık sızması olduğunu fark ettim, ölü piksel ise 3-4 adet gözlemledim. Daha önce dediğim gibi iade etmek istemedim çünkü bana iade edilecek parayla Gamepower monitörleri bile o ücretle alamıyordum.

Zaten ilk monitörden ötürü 15-20 günlük bir garanti süreci atlattım. Aracım olmadığı için monitörü kargoya götür getir derken tekrar bu süreci yaşamak istememiştim o dönem. Bu yüzden sürekli erteledim, son zamanlarda araya bir de üniversite sınavı hazırlığı girdi derken iyice bu durumu unuttum diyebilirim ama ürünün garanti bitimine az kaldı, ayrıca şu an bununla uğraşacak zamanım az da olsa var. Bu yüzden ürünü garantiye değişim raporu almak için göndermeyi düşünüyorum. Ama Hepsiburada benim monitörümü uzun zamandır satmıyor, farklı bir satıcıya aracı oluyor ama kendisi satmıyor.

Uzun uzun okumak istemeyenler için (uzun lafın kısası);

Hepsiburada üzerinden satışta olmayan bir ürün için değişim raporum olsa dahi para iadesi olmadan değişim yapan oldu mu? Hepsiburada benim ürünümün üst ve alt modellerini satıyor ama maalesef benim ürünüm site üzerinde satıcı "Hepsiburada" olarak mevcut değil. Farklı bir mağaza satıyor sadece.

• 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.