Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
150
Favori
466.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ecay

Arkadaşlar dizüst bilgisayarımda Mini Display Port çıkışı var.Bu çıkış ile VG248QE 'yi 144hz kullanabilir miyim acaba?

*Bir kaynakta 144Hz kullanmak için ya Display Port ile ya da Dual link DVI ile bağlantı yapılması gerekmektedir diyor. Kısacası HDMI ile 144Hz alamıyor muyuz?

Not: İndirim ile VG248QE fiyatı biraz düşmüş (932 TL)

http://www.vatanbilgisayar.com/monitor/asus-vg248qe-24-vg248qe-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=65390#allImages

Güzel inmiş hafta sonu bir bakabilirim buna.

• bana 300-400 tl arasında max performans alabileceğim oyun monitörü önerir misiniz ?
  • S23B550V nereden bulabiliriz.

bu gün 470tl'ye S24B350V alırken direkten döndüm.
  • ASUS 24" VG248QE Vatan da ben alana kadar tükenmiş zaten :)
  • Merhaba ilk mesajda tavsiye ettiğiniz monitörlerden bir kaç tanesi aklıma esti bugün veya yarın almayı düşünüyorum.

AOC 23.6" E2461FWH
    AOC 23" E2357FM
    ASUS 24" VS248H
    SAMSUNG 24'' S24B350H

Bu 4 monitörde 500 lira civarı siz hangisini almamı tavsiye edersiniz.

ASUS 23" VS239HR birde bu ips monitör var yukarıdakilerden 100 lira daha ucuz bunu tavsiye edermisiniz ilk mesajınızda görmedim ama bi sormak istedim tekrardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelberTh

Merhaba ilk mesajda tavsiye ettiğiniz monitörlerden bir kaç tanesi aklıma esti bugün veya yarın almayı düşünüyorum.

AOC 23.6" E2461FWH
    AOC 23" E2357FM
    ASUS 24" VS248H
    SAMSUNG 24'' S24B350H

Bu 4 monitörde 500 lira civarı siz hangisini almamı tavsiye edersiniz.

ASUS 23" VS239HR birde bu ips monitör var yukarıdakilerden 100 lira daha ucuz bunu tavsiye edermisiniz ilk mesajınızda görmedim ama bi sormak istedim tekrardan.

1.sıradaki tabiki.

quote:

Orijinalden alıntı: Birşeydiyicem

bana 300-400 tl arasında max performans alabileceğim oyun monitörü önerir misiniz ?

ASUS
    23.6" VN247H GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR
    458 TL

vatanda şuan birazdaha koy adam gibi birşey al bence aradığın aralıkta düzgün yok samsung S23B var onunda stoğu yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 16 Kasım 2013; 15:00:27 >

• Senin önerin sayılmaz sen herkese bu monitörü öneriyorsun Yok cidden güzel monitör zaten beğenmesem yukarıya yazmazdım ama bu konuyu 2 aydır takip ediyorum bocekgrafikin yorumunu merak ediyorum ben o hangisini önerir ips panelde var aklımda hem diğerlerinden 100 lira ucuz daha uygun gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelberTh

Senin önerin sayılmaz sen herkese bu monitörü öneriyorsun Yok cidden güzel monitör zaten beğenmesem yukarıya yazmazdım ama bu konuyu 2 aydır takip ediyorum bocekgrafikin yorumunu merak ediyorum ben o hangisini önerir ips panelde var aklımda hem diğerlerinden 100 lira ucuz daha uygun gibi

benim önerim sayılmaz mı türkiyede bu monitörü ilk alanlardan birisiyim ben forumdada ilkim.

• 450 tl ye kadar bütçem var .monitor tavsiysi istiyorum.vga girişi hariç herşey olabilir(ekran kartında girişi mevcut değil :) Fps oyun ve tasarımla uğraştığım için renk canlılığı önceliklerim.şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abisindendestekli -- 17 Kasım 2013; 19:37:02 >
  • abisindendestekli A kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada Monitörünü hem iş, hem de oyun için kullanacaklara göre öneriler başlığına bakın.
  • Merhabalar arkadaşlar sorum olacaktı. 120hz monitör almayı düşünüyorum ikinci elde 400 500 aralığında. Bf4 online oynamayı düşünüyorum. yalnız merak ettiğim ekran kartımın fps si 120 ve üzeri olması mı gerekiyor oyun içinde akıcılığın sağlanması için yoksa normal fps değerleriylede oynandığında herhangi bir akıcılıkta sorun olmaz mı?Onun dışında bir soru profesyonel oyuncu değilim sıradan bir 60hz lik bir monitörde işimi görürmü acaba %30 indirimde şu monitör 610tl gibi bir fiyata düşmüştü hoşumada gidiyor aslında
    http://www.vatanbilgisa...details.aspx?I_ID=64393

• quote:

Orijinalden alıntı: kaiser_q

Merhabalar arkadaşlar sorum olacaktı. 120hz monitör almayı düşünüyorum ikinci elde 400 500 aralığında. Bf4 online oynamayı düşünüyorum. yalnız merak ettiğim ekran kartımın fps si 120 ve üzeri olması mı gerekiyor oyun içinde akıcılığın sağlanması için yoksa normal fps değerleriylede oynandığında herhangi bir akıcılıkta sorun olmaz mı?Onun dışında bir soru profesyonel oyuncu değilim sıradan bir 60hz lik bir monitörde işimi görürmü acaba %30 indirimde şu monitör 610tl gibi bir fiyata düşmüştü hoşumada gidiyor aslında

Input lag'i ve ghosting'i düşük 60Hz monitörlerde işinizi görür. 120Hz monitörleri tam anlamıyla kullanabilmek için güçlü bir ekran kartınız olmalı ki 120 fps ortalamaya ulaşabilin. BF4'te 120 fps ortalama almak gerçekten iyi sistem ister.

• quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

quote:

Orijinalden alıntı: kaiser_q

Merhabalar arkadaşlar sorum olacaktı. 120hz monitör almayı düşünüyorum ikinci elde 400 500 aralığında. Bf4 online oynamayı düşünüyorum. yalnız merak ettiğim ekran kartımın fps si 120 ve üzeri olması mı gerekiyor oyun içinde akıcılığın sağlanması için yoksa normal fps değerleriylede oynandığında herhangi bir akıcılıkta sorun olmaz mı?Onun dışında bir soru profesyonel oyuncu değilim sıradan bir 60hz lik bir monitörde işimi görürmü acaba %30 indirimde şu monitör 610tl gibi bir fiyata düşmüştü hoşumada gidiyor aslında

Input lag'i ve ghosting'i düşük 60Hz monitörlerde işinizi görür. 120Hz monitörleri tam anlamıyla kullanabilmek için güçlü bir ekran kartınız olmalı ki 120 fps ortalamaya ulaşabilin. BF4'te 120 fps ortalama almak gerçekten iyi sistem ister.

Cevap için teşekkürler hocam. Önerebileceginiz bir monitör varsa eğer değerlendirmeye alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benq XL2420T 120HZ monitör kullanıyorum BF 4 te FSP 95-120 Arası gidip geliyor Ekran kartım gtx 780 bf3te genelde 110 üstünde fps
  • Merhaba,

Öneriler arasında SAMSUNG S23B350H modelini bulamadım ama S24B350H olanı mevcut. özellikleri bakımından 23 olanı tatmin edicimidir? özellikle MP oyunlar açısından.
  • 2. elde 500'e 120 hz monitör varsa ben de alayım. :-)

60 hz yeter.

Asus'un ürünleri pahalı. Muadil olarak Dell, HP, Acer, AOC monitörlere bak bence. Imzamdaki monitör konusunda var hepsi. Misal olarak ben Dell U2312HM kullanmıştım.

• FoxPark kullanıcısına yanıt
    S23B350H'ye ait test olmadığı için önermedim.

• 24b350h ile ayni ozelliklere sahip...

• Birşeydiyicem kullanıcısına yanıt
    Aynı olduğuna dair herhangi bir inceleme var mı? Dikkat edin, fabrika verilerinden bahsetmiyorum.

• bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Samsunga guvenmiyorsaniz orasi size kalmis. Ayni serinin 22, 23 ve 24" monitorunu uretti.

Ayni oldugu icin de 350h kodunu hepsinde kullandi.
  • 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.