Şimdi Ara

OYUN İÇİN HANGİSİ KURULMALI WIN98 Mİ WINXP Mİ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesela vice city 98 de takılıyo sadece diyorlar doğrumu bende takılıyor 98 kurulu.Bunu 98 kurulu olup da takılmadan oynayan var mı ? Bu arada ekran kartım HIS ATI Radeon 8500 le 64mb.Veya diğer oyunlar için de xp mi daha uyumlu yoksa 98 mi?

• senin bilgisayar XP'i kaldırır. Xp ku
  • Bilgisayar tabiki xp yi kaldırırda çok iyi oyunlar oynuyorsan ( örneğin unreal 2 xp de min 256 ister recommended 384) 98 daha az ram gerektireceğinden kurmalısın.
  • Ya zaten yakında ram i 512 yapıcam da.Demek istediğim hangisinde oyunlar daha iyi çalışır?Yani xp ye uyumsuzluk gösteren çok oyun var mı?ya da hiç var mı ?
  • valla şunu söyliim ms98 den desteği çekti ki bundan sonraki oyunların %90 ı xp gerektirir(eğer xp-98 seçimi yapıyorsak)

çünkü yeni oyunlar tam sağlamasa da Dx9.0 gerektiriyor ki buda win98 de desteksiz...Yani ikisini de kurun siz ben öyle yapıyorum kieh kieh :D
  • xp kurayım yani...
  • evt xp kullan bide 256ram eklersen iyi olur..
  • hızlı bilgisayarlarda, dosya sisteminden ötürü xp'de 98'den daha fazla performans alırsın. ama kısmen yavaş bilgisayarlarda 98 daha iyi performans verir.
  • benim bilgisayarda hangisi kurulmalı androner
  • 98 daha performanslı çalışıyor. xp bilgisayarı kasıyor biraz.
  • xp tüm usb ve com bağlantılarını çok rahat kurarsın internette driver aramazsın en iyi yönü nu
  • Valla bu microsoft gün gelir de sade kasmayan şöyle win95 gibi açılan ama her şeyi destekleyen bir işletim sistemi yaparsa hemen ona uçarım. Xp deki olay bana biraz kozmetik gibi geliyor ama NT kerneli boru değil tabi. Ama gene de sık sık win98 kurmayı yeğlerim.
  • mak3615, 256 ram olduğu için xp kasar, ama gene de kullanabilirsin. bir 256 daha takarsan çok rahatlarsın.
  • Linux
  • valla bu microzort un problemsiz sistemi yok hepsinin hataları var
    ancak en çok üzerinde çalışılan 98se olduğundan şimdilik daha mantıklı
    xp yi eğer lisanslı kullanmayacaksanız hiç düşünmeyin özellikle deneyimsiz kullanıcılar çünkü cracli xp ler çok sorun çıkarır
  • +1 ybsert
  • xp of course ama bencede linuxxxxxx
  • +1 98
  • evet yeni oyunlar için xp gerekli diyebilirim ama 98den şaşma da derim kafan karışmasın ya sen 98 kur bence daha hızlı ve rahat oynarsın :)
  • bu arada bence vice city 98de takılmaz. internet cafelerde 98 kurulu ve vice city rahatlıkla oynanabiliyor. 98de takılıyorsa xpde daha çok takılır. 98i desteklemeyen oyun zaten açılmaz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.